Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Šta će vam nedostajati iz Championship-a?

Ići dole 
+7
Srki
northern rock
Dinko
Thug
NUFC_LO
Admin-Roby
Savic
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPet 9 Apr 2010 - 18:43

Nedostajaće mi:

- Nedostajaće mi taj osećaj da u svaki meč ulazimo sa imperativom pobede.
- Da i kad loše igramo pobeđujemo
- Da protivničke ekipe igraju sa 200% protiv nas i opet izgledaju sranje naspram nas.
- Da Smith, Coloccini, Nolan, Enrique, Lovenkrands, Carroll, Jonas, Routledge i Ameobi izgledaji kao world class igrači, naspram ostalih igrača u toj ligi.
- Da kad pogledam tabelu, vidim više od 20 klubova ispod nas. Very Happy
- Nedostajaće mi i oni smešni promašaji protivničkih ekipa.
- Nedostajaće mi i napaljeničke izjave protivničkih igrača/navijača, kako će nas odvaliti, a zatim kad ih mi odvalimo, oni izjave da su i očekivali da ih mi i dobijemo. Very Happy
- Nedostajaće mi i to da smo mi Big Boys u ovoj ligi
- Nedostajaće mi i banana dres (žuto beli)


Neće mi nedostajati:

- Sudije u ovom rangu takmičenja, koje sviraju sve za protivnika, jer smo mi Newcastle United
- Middlesbrough i Derby County
- Coca Cola Championship amblem, slova i brojevi na našem dresu (iako ne izgledaju loše).
- Nicky Butt Laughing Laughing


Poslednji izmenio Savic dana Pet 9 Apr 2010 - 20:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPet 9 Apr 2010 - 19:04

Nedostajace mi :

-Da odvaljujemo sve redom po 3-4 golova Very Happy
-prenos na Sport Klubu xD
-pobede
-golovi Kevin Nolana (ne verujem da ce tako igrati u PL)


Nece mi nedostajati:
-Fabrice Pancrate
-Nicky Butt
-Chris Morgan (Sheffield United)
-Blackpool,Scunthorpe,Sheffield United
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPet 9 Apr 2010 - 20:40

Nedostajace mi:
-pravo prenosa na Sport Klubu+ Very Happy
-1.mesto
-sjajna imena protivnickih stadiona
-dominantan osecaj
-muski fudbal

Nece mi nedostajati:
-pitanja matorog: "jel Newcastle nije u prvoj ligi?" Very Happy
-neki prosecni igraci
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPet 9 Apr 2010 - 21:06

Nedostajace mi:
-Osvojena titula (makar championship)
-Razvaljivanje protivnickih ekipa
-Krljanje sa boro-om
-Prenos
-realna i lepa kvota na ans!!! Very Happy
-uvek favoriti

Nece mi nedostajati:
-Mrtve ekipe kao petersboro, blackpool, svonsi, nadam se da nece proci playof!!!
-Monoton fudbal
-Viktorije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPet 9 Apr 2010 - 21:57

Nedostajace mi to sto sam se godinu dana folirao jer smo prvi i sto svi misevi koji navijaju za Mancester, Liverpul ili boze sacuvaj Celzi, a ne znaju ni kad im klub igra nece vise pitati mene kako ide tvojima a ja hladno odgovrim 10 bodova prednosti nad drugim, razvaljujemo.


Naravno nedostajace mi i to sto ponekad igramo usrano a pobijedimo, jer to se vise nece desavati sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyNed 11 Apr 2010 - 22:54

Najviše će mi nedostajati mesto u vrhu tabele. king
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyNed 11 Apr 2010 - 23:54

Ubacivace Nolan golove, za Bolton je lepo tocio. Samo ga treba postaviti gde valja!
Nedostajace mi...hm... bodovi! Manjkace nam!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPon 12 Apr 2010 - 2:56

Hm...
Neće mi nedostajati ništa koliko mi je nedostajala Premier liga.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyPon 30 Jun 2014 - 15:22

Mogli bi mi ponovo da se nađemo u Championship-u ako se ne pojačamo ovog leta.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyUto 1 Jul 2014 - 2:09

Ne verujem u taj epilog.Razumem zabrinutost i strepnju,ali mislim da se to nece desiti.Nismo mi bas toliko slabi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyUto 1 Jul 2014 - 12:04

Sasvim je realno da omastimo CC ponovo. Samo Cabaye kada je otisao bilo je plivanje na zalihama do tada stecenim. Posle toga truba. A koga, i da li, cemo uopste dovesti bolje i da ne nagadjam. doveli smo onog Spanca za 2M. Mislim da cemo tacno toliko i da dobijemo od njega. A sumnjam da cemo dovoditi za mnogo vece pare.
Cenim da ce debelio da se pravi blesav pa ako kola krenu nizbrdo pokusace da dovede nekoiko igraca u januaru.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyUto 1 Jul 2014 - 20:21

Pedja ::
Ne verujem u taj epilog.Razumem zabrinutost i strepnju,ali mislim da se to nece desiti.Nismo mi bas toliko slabi.

Utoliko smo slabiji sto mislimo da nismo bas toliko slabi. Dok drugi ginu trenirajuci i boreci se u utakmicama, nasi reziraju raznorazne sapunice.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyUto 1 Jul 2014 - 21:17

Pedja ::
Ne verujem u taj epilog.Razumem zabrinutost i strepnju,ali mislim da se to nece desiti.Nismo mi bas toliko slabi.

Tako smo govorili i kad smo imali onaj tim sa Owen-om, Martin-som, Duff-om, Vidukom, Beye-om, Coloccini-em, Smith-om, Nolan-om, Jose Enrique-om, Given-om/Harpe-rom, Bassong-om, Steven Tayloro-m, Guthri-em, Butt-om, Lovenkrands-om, Ryan Taylor-om, Carroll-om, Edgar-om...pa smo ispali.

Svi su i tada mislili da smo dovoljno dobri da ne ispadnemo, pa smo se obreli u Championship-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyUto 1 Jul 2014 - 23:30

A sad kad pogledas taj tim i nije bio nego ni za djoku. Owen na aparatima, Smith odavno mrtav, Viduka majstor ali kao zakrpljena guma, Guthrie i ostali veseljaci nisu za komentar. Dakle sa takvom ekipom, koja je smatrana dobrom bilo je ispadanje. Ruku na srce 2 prethodne sezone smo se spasili.
Sa ekipom za koju ne znamo koja je nemam ni cemu da se nadam. Opstanak nam je kao trofej.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 2:43

Poceli smo sa dovodjenjem igraca.Dovesce valjda jos nekog kvalitetnog igraca,pa se opstanak nece spominjati.Bice bolje ove godine.Dajte malo optimizma.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 6:19

Obzirom da nam se pola ekipe dovodi u kontakt sa jakim timovima, ne znam ni ko ce ostati. Za top ten nema sanse da se borimo...sve ostalo je za ocekivati.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 8:47

@ Pedja,

pesimista je optimista sa iskustvom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 15:55

Nije sve u dovodjenju igraca i odlascima. Ono sto nama ne daje vjeru da ce biti bolje je generalno stanje u klubu i politika. Tako da je pitanje vremena kada cemo ispasti, a ne kada cemo krenuti na bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 15:59

Mislim da se krmaca nece igrati sa tim, zna da ce popusiti mnogo para ako ispadnemo opet, pa ako prigusti, sredice on to, bar se nadam tome.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 16:32

To je jos gore. Plivas u sred tabele, pusis ga. Zadovoljni sto opstajemo. Daleko je ovaj klub od onoga sto bi morao da bude.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 17:54

Savke,svidja mi se tvoja poslovica.U potpunosti se slazem.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptySre 2 Jul 2014 - 20:08

Navijaci, struktira kluba (stadion i ostalo) zasluzuju konstantnu ligu sampiona, nista manje, ali jbg, imamo stoku kao predsednika koga samo butik interesuje.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyČet 12 Maj 2016 - 11:27

Da li je neukusno da podižem ovu temu Very Happy
Čisto da se setimo i lepih stvari Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyČet 12 Maj 2016 - 14:03

Treba vratiti banana dresove naredne sezone zbog uroka. Very Happy
A ako bude sreće da se ekspresno vratimo kao prošli put iduće godine u ovo vrijeme ćemo ponovo pisati u ovoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? EmptyUto 22 Nov 2016 - 11:01

Čitam ovu temu, sve je isto kao onomad. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta će vam nedostajati iz Championship-a?   Šta će vam nedostajati iz Championship-a? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta će vam nedostajati iz Championship-a?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Championship 2016/17
» Championship 2009/10

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: