Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?

Ići dole 
+12
spira
m.c.t.
Vlada Ruma
Thug
Serbian lassy
Admin-Roby
NUFC_LO
Philips
moody
RIOT
Srki
Savic
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 19 Mar 2010 - 13:34

Jednostavno i prosto pitanje, šta vas sve nervira vezano za fudbal?

1. Automatsko kažnjavanje igrača žutim kartonom prilikom skidanja dresa:
U današnje vreme, kada svi koji imaju bilo kakvog dodira sa fudbalom, tvrde da je on pun strasti i emocija (što je istina), potpuna je sramota, kažnjavati igrače, koji pri postizanju gola, skinu dres, zar ne? Pa, zar oni time ne pokazuju emocije?
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? 62F2AA2A-EB7B-C891-CC299877C0418CED

2. Padanje igrača kako bi izborili penal ili prekršaj:

Tipičan primer za to je Cristiano Ronaldo. U Engleskoj imaju pravu reč za to, diving. SRAMOTA Dokle više da se to toleriše???
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Cristiano_ronaldo_1374152c1

3. Visoki personalni brojevi igrača:
Ranije se bre, znalo. Od 1 do 11 ovi koji igraju od 12 do 18 rezerve i ćao. Razumem da sada ima daleko više registrovanih igrača ali, majku mu, pa nema 80 igrača u timu. Ranije je u Engleskoj najviši broj bio 45 (Hugo Viana). Međutim, sada, koliko vidim, Nicklas Bendtner nosi 52, u Italiji Ronaldinho 80. Šta time hoće da pokažu, zaista ne znam?
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Dinho80a

4. Kratki rukavi i rukavice:

Trenerka i cipele, bele čarape i cipele, tregeri i kaiš. Jednostavno ne ide...
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? 36915__full_news

5. Sepp Blatter
Zaista nemam pojma šta ovaj čovek još uvek radi u fudbalu???
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Sepp_blatter

6. Howard Webb.
Bandit u crnom, poništio čist gol Viduka-i protiv Fulham-a. Nekoliko puta nas je ozlagrdio protiv Wigan-a (svirao im penal u zadnjem minutu a Shearer-u poništio čist gol) On sudija sa FIFA znakom? Smrad.
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Webb-001

7. Debata oko uvođenja visoke tehnologije u fudbalu.
Možda i najvažnija stvar. Da li je lopta prešla gol liniju ili nije? U XXI veku, fudbal još uvek piše guščijim perom. Za kažnjavanje igrača UEFA i FIFA koriste video snimak, dok u situacijama, kada treba da se pogleda dal' je bio gol ili offside ili Henry-evo igranje rukom, to se odlučno odbacuje. Svašta...
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Hawk-eye-technology
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 19 Mar 2010 - 15:43

Misel Platini i cela komenatatorska ekipa koja se ikada u Srbiji dohvatila mikrofona i fudbala. Odstrelio bih sve, a posebno personu koju sam prvu naveo. Govnar+peder!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 19 Mar 2010 - 16:12

Marko Pantelić

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 19 Mar 2010 - 17:17

RIOT ::
Marko Pantelić
nadrogiran.

1.)
eh šta meni smeta. meni smeta kao što je vec navedeno, što se ne koristi tehnologija. Eno u prvoj utakmici kvalifikacija Španija- BiH koja je zavšena 1-0 go je dat iz ofsajda. Cini mi se da je villa dao taj go. I što mi je najteže palo je to da režiseri nece da prikažu usporeni snimak tog gola iz one perspektive iz koje bi mi vidjeli da je ofsajd. I nigdje se ne sppominje da je ofsajd, kao sve regularno. A sad kad ti to kažeš nekome, on te ne jebe ni dva posto ti si izgubio. A svi znate kako takvi porazi bole, svrake to najbolje znaju.


2.)
Kad je Kanoute dao gol i podigao majcu na kojoj piše palestina dobio je ogromnu kaznu. Radi cega?? Zato što je dao vid podrške narodu kojeg istrebljuju, nad kojim se vrši teror.

3.)
I ovo cete se svi složit. Šta ce i odkud u evropi : Izrael i Kazahstan, Gruzija, Azerbejdžan.?????
Turska i Rusija barem i fizicki dijelom pripadaju Evropi. Ali ove ostale navedene države nikako.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 19 Mar 2010 - 17:53

Da, da M. Pantelic! Sta ces-druzi se sa kriminalcima pa za njega nema zime.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyČet 15 Apr 2010 - 20:59

[quote="Moody"]
RIOT ::

3.)
I ovo cete se svi složit. Šta ce i odkud u evropi : Izrael i Kazahstan, Gruzija, Azerbejdžan.?????
Turska i Rusija barem i fizicki dijelom pripadaju Evropi. Ali ove ostale navedene države nikako.

Pa i Australija geografski nije Azija pa je opet u njihovom savezu, Farski Otoci su još uvijek Danska kolonija pa opet imaju reprezentaciju koja je priznata, Grenland se isto bori za dobiti reprezentaciju (već je imaju u rukometu i bili su dva puta na SP), dok je npr. Giblartaru odbijen zahtjev da sudjeluje u kvalifikacijama kao reprezentacija itd...

Takve stvari mi ne smetaju, jer ipak bolje gledat i Gruziju koja može osvojiti nekoliko bodova nego San Marino ili Andoru za koje je povijesni uspjeh postiči gol... Wink
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyČet 15 Apr 2010 - 21:13

Diving: Svugde u svetu se provlaci, negde manje negde vise. Zato i obozavam engleski nizerazredni fudbal, toga tamo nema, ili je u minimalnim kolicinama. Ja bih te sto padaju castio direktnim crvenim kartonom.

Time Wasting: Toliko glupo, ruzno, pic*asto da ja nemam reci da kazem.. to mi je mozda i najgora opstrukcija igre... ko je gledao danas partizan-vojvodina zna o cemu pricam.

Komercijalizacija fudbala: Mislim da je svima jasno.. nikad vise para, a nikad manje asova poput Zidana, Van Bastena, Shearera, ludog Gazze, Linekera...

Zabrana iskazivanja emocija: Kljucna stvar, ne mozete vise u kolevci fudbala da vidite masovno utrcavanje u teren, nema baklji kod nas, u sugavom Boro-u su cak molili navijace da sede na mestima jer "smetaju igracima da se koncentrisu!?", dok je Stamford Bridge posebna prica sto se toga tice

mozda jos nesto, ali to je to u principu..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 16 Apr 2010 - 15:20

Sto se tice trosenja vremena u Engleskoj su bar korektni. A o tom fdbalu i pricam jer ostalo za mene i nije fudbal. Pogotovo domaci kup/prvenstvo!
A i jadni Gazza sada da igra imao bi milijarde, jer bi gomila mamlaza dala silne novce da vidi neko njegovo sranje. Nije mu leglo vreme kad je ludovao
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 16 Apr 2010 - 18:27

Nervira me kod fudbala sto kad god ga gledam,potrebno mi je malo piva (malo vise) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 16 Apr 2010 - 19:16

To treba da te nervira kod piva Very Happy Very Happy Very Happy
Moras Roby da predjes na belgijska piva, sva su po 8% pa jace. Mislim ima i regularnih ali to je kita Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 16 Apr 2010 - 20:44

Nervira me sto su pojedini igraci vise poznati po svojim bracnim prevarama, seksualnim aktivnostima, zabavljanju sa raznim poznatim ribama nego po onome sto pokazuju na terenu. Nerviraju me igraci koji zaboravljaju da su idoli hiljadama klinaca, a ponasaju se kao obicne bitange, tuku se u diskotekama, siluju i ludiraju svojim besnim automobilima. Nerviraju me i oni koji cistom reklamom i namernim preplacivanjem igraca koji ne vrede toliko koliko su placeni od svega prave samo veci biznis. Prikljucujem se svima koje nervira prenemaganje i valjanje po terenu i glupost igraca koji to rade. Ja bih im za kaznu po 6 sati pustala snimak utakmice na kome se lepo vidi kako se foliraju i naizmenicno prikazivala broj gledalaca koji je gledao prenos i to video. I posebno me nerviraju oni koji fudbal koriste za promovisanje svojih politickih stavova i ideja i nasilnicko praznjenje svojih kompleksa. A cemu masovno utrcavanje u teren? Nije to nacin da se pokaze radost ako dovedes u opasnost nekoliko stotina ili hiljada ljudi jer hoces da utrcis na teren pa ih pogazis usput? I cemu baklje i ostale stvari? Sta je lose u tome da je stadion sigurno mesto gde mozes da odes porodicno i povedes klince bez straha da ce neko da ih povredi ili da ce ga gledaju budale kako se biju stolicama ili ih policija pendrechi? Zasto bi fudbal izazivao agresivnost publike ako npr ultimat fight to ne izaziva?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPet 16 Apr 2010 - 20:50

@ savic ronaldinho, beks u milanu su uzimali dres sa godistem, ronaldinho je 80-o...to je i ok, ima simboliku, ali 52 bentlera jos ga je promenuo u pola sezone...
mene nerviraju cene igrace, ko je zasluzio da se plati 96 mil??? ali bre pa nije to drzava da je kupis za te pare...amerika je za 7,2 mil kupila od rusije aljasku...
jos bih dodao pederisanje tipa sutiranje lopte, uzimanje i nosenje kada je neki faul i naravno kada se urnisu igraci, napravis majmuna od odbrambenog i on ti slomi nogu..ima jos mnogo toga sto kvari draz fudbala, moram da dam primer jucerasnje utakmice partizan vosa...dva gola prednosti i zadrzavanje igre od 60 min...lezanje kad god ti neki protivnicki igrac pridje i sl...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptySub 17 Apr 2010 - 0:27

Evo da odgovorim Serbian lassy..
ja nisam nikad cuo ni video nikog ko je ucestvovao u masovnom utrcavanju u teren, a da je dobio i masnicu na telu. Nema nista lepse od punog terena posle titule, osvojenog kupa..
za baklje si mozda u pravu, ali cinjenica je da su sva ta upozorenja, zabrane itd unazadile fudbal, mozda ne sugave klubove poput arsenala, reala ili manchestera, ali vec postaje preveliki jaz izmedju njih i nekog prosecnog engleskog kluba. Igraci igraju bez strasti, sa mislima u krevetu prijateljeve zene, i sa problemima ne kako da igra, vec koju ogrlicu da kupi trecoj ljubavnici.
pre je bilo mnogo zajebanije, ali asovi su se radjali u takvim atmosferama, asovi se radjaju u euforiji, pritisku, prozivanju itd.

i jos jedna jako bitna stvar, treba razdvojiti tribine na kojima se navija od onih gde bi otisli porodicni ljudi. ko je lud(po javnom mnjenju) on nek ide tamo gde se navija, tamo gde se bacaju baklje, ali nek bude unapred spreman da ce mu ta baklja zavrsiti na glavi, da od koreografije ili neke setalice nece videti prvih 5 minuta utakmice.. dobro, to u Engleskoj je utopija, ali kako je ova tema relativno generalna i odnosi se na ceo svetski fudbal(osim ako ja nisam dobro razumeo), onda se i ova moja konstatacija odnosi na svetske stadione generalno.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptySub 17 Apr 2010 - 3:01

@NUFC LO nije problem u pravim navijacima, nego u onima kojima je cilj da se biju, da prave haos, unistavaju stadione. Ti ljudi generalno i nisu tu zbog fudbala, nego iz drugih razloga. A ako su vec za nasilje i slicne stvari, onda im nije mesto ni na fudbalu, ni na bilo kojoj sportskoj manifestaciji - osim kao takmicarima u pojedinim, ali ne svim borilackim sportovima. Godinama sam pratila sportska desavanja, i kao navijac i kroz svoj posao i znam vrlo dobro o cemu pricam. Kada odes na odbojkasku, kosarkasku ili fudbalsku utakmicu skontas razliku izmedju navijaca i to u jednom gradu. To sto npr tvoj cale osudjuje huligansko ponasanje na utakmicama i ne bije se sa protivnickim navijacima, ne znaci da on nije navijac ili da je "nikakav" navijac. Znaci samo da je dosao tu zbog sporta, da uziva u igri, iznervira se, opsuje, proslavi, ali na normalan nacin kojim nece nikoga da ugrozi. I ko bi u toj tvojoj prici o podeljenim navijacima bio iza resetaka? Normalni, kulturni ljudi koje bi zatvorili da ih zastite od manijaka, ili manijaci da ne bi ugrozavali ostale?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptySub 17 Apr 2010 - 11:51

u pravu si, apsolutno. Ali i sama znas da je ta pojava huliganstva gotovo iskorenjena svugde na stadionima. Cak i ovde kod nas, za tuce su mahom zasluzni bahati policajci..
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptySub 17 Apr 2010 - 16:57

Badge kissers - Do juče su igrali u nekom klubu, ljubili njegov grb i čim su prešli u drugi klub, ljube novi grb!!!

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Adebayor%20badge-kisser-thumb-425x251
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Article-0-00F15BCC0000044C-767_306x426
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? 312F2CFC-C35D-030E-49CB7462E9DF9E5C
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? _39885394_duff300gt
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Rooney_once
Wayne Rooney - Once Blue Always Blue!!!
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Rooneybadge438getty
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Bartonbadge_280x420_12760a
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Alansmith2


Poslednji izmenio Savic dana Ned 18 Apr 2010 - 18:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyNed 18 Apr 2010 - 1:07

Para ne smrdi!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyNed 18 Apr 2010 - 13:16

e savicu svaka ti cast!!! zaboravih na to...ja bi te poubijao...da sam ja u takvoj situaciji jedino bih grbove nufc i pfc ljubio, nista drugo!!! to su ekipe za koje zivim, navijam od kad znam za sebe itd...a ovo proseravanje kao sevcenko kada je iz milana dosao u chelsea i posle prvog gola ljubio grb?! alo bre pa do juce si zivot davao za milan a danas ljubis chelsea grb?????!!!!! e takve pi*ke treba izubijati, prodali su se za saku evrica...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyNed 18 Apr 2010 - 14:30

Neka cmacu zene, jebali ih grbovi!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyNed 18 Apr 2010 - 17:43

"Mi se muzikom bavimo iz ljubavi; to je naravno laz..."
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyPon 19 Apr 2010 - 13:25

Plastični navijači-roboti.

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? 72d3lf
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyČet 22 Apr 2010 - 13:38

Debilna radovanja prilikom poastizanja gola. Hodaju svi kao kerovi jedni iza drugih, ljuljanje ruku u vidu kolevke...

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? 39AA1E67-0162-2201-9213896C4D9B8F1DŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? _44220387_ire_pa_270

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? 2345547046_6280433dcc
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyČet 22 Apr 2010 - 15:21

Nerviraju me nameštanja utakmica u ligama Turske, Rumunije, Mađarske, Poljske, Italije... I naravno Srbije! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyČet 22 Apr 2010 - 19:24

Nerviraju me identicne izjave posle svake utakmice, tipa:" Mi smo igrali dobro i oni su igrali dobro, imali smo sanse nismo ih iskoristili...." retko kad slusam posle utakmice te izjave na TV-u ali onda napune i novine istim sranjem.

Mrzim kad novine krenu da pisu o nagadjanjima gde ce koji fudbaler da ode i ko je sve zainteresovan (uvek su to Totenhem, Real, Aston Vila, Milan...), kako su prvi ugovori vec potpisani, pa onda 3 nedelje smaraju o tome, i na kraju se nista ne dogodi.

Nase komentatore koji neprestano pricaju i zvalave tokom cele utakmice... Hrvatski su mnogo diskretniji i prijatnije je za gledanje.

I naravno nervira me vecina stvari sto ste i vi vec naveli... Neko bi pomislio da li mi volimo fudbal uopste Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? EmptyUto 27 Apr 2010 - 20:41

http://network.yardbarker.com/Soccer/article_external/Best_Goal_Celebration_Ever/2479921

O ovom sam vam pričao.

Odmah crveni karton, kakvo je to ubijanje na stadionu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?   ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ŠTA VAS NERVIRA VEZANO ZA FUDBAL?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Balon za mali fudbal
» Izlazak iz EU i uticaj politike na Engleski fudbal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: