Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?

Ići dole 
+2
Srki
RIOT
6 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptySre 3 Mar 2010 - 19:44

Prvenstveno Jonas, koji je standardni prvotimac Argentine i jedan od miljenika selektora Maradone, a odmah zatim i Colloccini.
Šansu da zaigra u nacionalnom timu, mada slabiju, ima i Kevin Nolan, a kako se nagađa u javnosti u Engleskoj, čak je i naš Harper u konkurenciji za reprezentativni No1, mada lično ja mislim da su veće šanse da ja spavam sa Monicom Bellucci, nego da se to desi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptySre 3 Mar 2010 - 22:22

Golmani su im uvek bile rupetine. Ko zna koga ce Don Fabio da izabere ali morace da nadje nekoga ko ume. Mada stvarno su svi marsovci. Nolan... Voleo bih da zaigra ali tesko ce Fabio da zove CC trenera. Pogotovo sa takvom konkurencijom u vezi. Voleo bih ali sumnjam!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyČet 15 Apr 2010 - 21:23

Šanse da barem budu na klupi osim navedenih (Harper, Nolan, Jonas i Colo) imaju Lovenkrands (iako je trener Danske izjavio da ga Loven ne zanima), Andy Carroll (sumljam da će Don Fabio baš njega, prije će nekoga iz Premierbroda), Jose Enrique (iako se špekuliralo ne vjerujem prije će nekoga iz Španjolske lige) i naravno od nedavno Nigerijac Ameobi Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyPet 14 Maj 2010 - 15:17

Colo i Spiderman na širem spisku selektora Maradone.
Među 30 igrača se nisu našli Cambiasso, Zanetti i Gago...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptySub 15 Maj 2010 - 12:52

Voleo bi da Nolan bude u ekipi zajedno sa Harperom Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptySub 15 Maj 2010 - 14:14

nolan je sjajno odigrao ovu sezonu, mada sumnjam da ce on igrati...ameobi!!! Very Happy na sta su nigeri spali!! Very Happy jest da je nas ali imaju oni bolje...martins, yakubu, onaj iz shahtjora , mozda matori kanu odigra kao kamerunac rodzer milla Very Happy takodje i onaj iz getafea ili tako negde ima ih...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptySub 15 Maj 2010 - 18:36

zar moze Ameobi da igra za Nigeriju? Igrao je za mlade Engleze, ne znam kako ide to oko A selekcija...
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptySub 15 Maj 2010 - 22:56

@RIOT ja glasam za tebe i Moniku Beluci, pa makar Nolan nikad u karijeri ne zaigrao za reprezentaciju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyNed 16 Maj 2010 - 0:28

Jedna jako dobra stvar je to što moja devojka ne čita fudbalske forume. Šta će Harper na golu Engleza uopšte? James i Green su dobri. Nema veze što su ispali, to jest zamalo ispali.... A i taj Nolan previše cuga... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyNed 16 Maj 2010 - 13:14

Vecina (99,8%) riba ne prati fudbal i ostale sportove zbog sporta nego zbog igraca tj sportista i njihovih zena i devojaka ("sta to ona ima pa ga je uhvatila, a ja nemam"). Dakle, verovatnoca da ce ovde da se pojavi neka od tih 99,8% je kao da se spoje Nolan i reprezentacija, tj RIOT i Monika. Ali...zivot je cudo, svasta se desava Smile By the way dao si mi ideju.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyNed 16 Maj 2010 - 14:02

Sta fali Nolanu koji igra kao zmaj i cirka kao ala i Micku i Monici... Ja tu ne bi nista menj'o. Dakle Nolan u repku, Monika kod Mice i resena stvar! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyPon 17 Maj 2010 - 19:54

slazem se sa srkijem!!!! Very Happy i da, moze da igra za nigeriju, nema veze mlada reprezentacija sa A selekcijom...kuzmanovic je bio kapiten mlade svajcarske reprezentacije pa sad igra za nas, mislim da je subotic igrao za amere...onaj francuz sto sad igra za poljsku je igrao za mlade francuze...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyUto 18 Maj 2010 - 11:03

Eto Micko, mi smo ti sve sredili, dalje znas i sam Twisted Evil

Znaci Shola moze da gembla za Nigere... P adobro, bolje mu je to-makar ce da igra-jer Don Fabio nece da ga zove makar bio jedini spic na raspolaganju.
A osecam da ce da se izlomi kilavko na SP i da nam napravi sranje.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? EmptyUto 18 Maj 2010 - 11:59

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?   Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako će se igrači Newcastle-a pokazati na Svetskom kupu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle dobio Coventry u Carling kupu
» Given heroj u kupu UEFA
» Kako stvari stoje u NUFC-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: International scene-
Skoči na: