Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty
PočaljiNaslov: Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a   Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a EmptyČet 28 Jan 2010 - 19:45

Sky Sport: Crystal Palace considering NUFC bid for Victor Moses

Kako Sky Sport javlja, Crystal Palace je primio ponudu Newcastle United-, za njihovog talentovanog igrača Victor Moses-a.

Da podsetimo, Palace je otišao u stečaj, oduzeto im je 10 bodova. Victor Moses sinoć nije igrao upravo protiv Newcastle-a, kako se ne bi povredio, jer mu navodno administratori (ljudi koji su ušli u klub) nisto to i dozvolili. Međutim, pre će biti ovo, da je Newcastle poslao ponudu i da je Palace zato odlučio da ga ne stavlja u tim.

Ponude su poslali i Forest i WBA. Situaciju naravno prate Arsenal, Man City ali i Bolton.

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Victor+moses
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a   Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a EmptyČet 28 Jan 2010 - 20:11

YES!!!!!!!!!!!!!!!!! NADAO SAM SE OVOME !!!!!!!!!!! TOOOOOOOOOO,DAJ BOZE DA PREDJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DRZIM FIGE !!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a   Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a EmptyČet 28 Jan 2010 - 20:22

Baš sam i ja tako reagovao, kao Roby kad sam pročitao ovu vest. Nadam se da će Moses i preći u Newcastle United.

Međutim, hajde da vratimo film samo nekoliko godina u nazad. Setimo se koga smo sve dovodili? Držao sam palčeve da dovdemo Michael Owen-a i doveli smo ga.

Sajt nufc.com je bio puko, jednostavno server nije mogao da izdrži navalu ljudi ka njemu, u noći kada je Woodgate dovođen iz Leeds-a. Priča se da je te noći bilo milion korisnika na nufc.com.

Setite se da smo i Shearer-a doveli, pa i Stéphane Guivarc'h-a, igrača koji je osvojio sa Francuskom World Cup 1998.

Setite se Robert-a, Emre-a, Martins-a, Luque-a, Kluivert-a pa i Viana-e. Big names!!!

Kako smo se tada samo radovali tim dolascima...puni nadanja i ushićenja čekali smo njihove debije u dresu voljenog kluba.

A pogledajte danas. Danas smo srećni što smo linkovani sa Victor Moses-om (ovim ne umanjujem njegov potencijal i talenat), već samo ističem, u kakvoj smo danas situaciji.

No, da ne dužim. Lično mislim da je ovo pravo pojačanje za Newcastle United ali i za Mike Ashley-a, koji lako sa ovim momkom može da dokaže, da želi klubu sve najbolje i da želi da se vrati u Premier League.

Ovo je možda i poslednja šansa Mike Ashley-u da se iskupi za prethodne grehe i da konačno vrati klub tamo gde mu je i mesto, u Premier League, naravno!

Come on Ashley, just do it!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a   Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a EmptyČet 28 Jan 2010 - 22:15

Koliko sam skontao njega je trazilo puno klubova. Pre ce mi biti logicno da su administratori zabranili menadzeru da ga stavlja u tim da bi uspekli da ga prodaju (sto i jeste zvanicna izjava). Sumnjam da su ga ladili zbog nas. Jer Palaceu treba kinta ali i bodovi!

P.S.
Ako ga stvarno traze Njuka tj mi, Nottm Forest i WBA onda su nam sanse najvece. Mislim da smo spremni da iskesiramo vise od konkurenata iz CCa, da ce se ipak pre nJuka zadrzati u PL, a i trenutno smo 1. na tabeli. A tako treba i da ostane
cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a   Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a EmptyPet 29 Jan 2010 - 14:05

Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a 60376

Biću džentlmen i daću svoj broj Moses-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a   Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sky Sport: Newcastle poslao ponudu za Moses-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Esli dobio jos jednu ponudu za Njukasl
» Victor Moses prelazi u WIGAN
» Inter-Serbia
» Sport cafe u Beogradu 10.4.2011.
» Newcastle vs QPR

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: