Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)

Ići dole 
+4
Srki
Savic
m.c.t.
Admin-Roby
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySre 4 Nov 2009 - 16:32

Prvi predsednik navijaca Newcastla iz Srbije,je Vladimir Savic.

Savic je pobedio na glasanju sa 6 glasova.Glavni konkurent mu je bio Srki,koji je dobio 3 glasa.Srki bi trebalo da bude potpredsednik.


Cestitam Savicu,i nadamo se da ce nas malo bolje organizovati. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySre 4 Nov 2009 - 19:45

Cestitam gospodine predsednice i gospodine potpredsednice! Very Happy

Nadam se da ce nas taj tandem vratiti u premier ligu i uticati na ostavku Majka Eslija Smile Salim se, ali bar se nadam da bi mogli organizovati napokon jedan fudbal sledece leto ili proslavu povodom povratka u premier ligu Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySre 4 Nov 2009 - 20:33

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) 10222_1175665546929_1086787385_30532301_5624058_n

Vladimir Savić - Predseednik Newcastle United Serbia

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyČet 5 Nov 2009 - 11:04

Ja sam uvek tu gde su svrake Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyČet 5 Nov 2009 - 15:27

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Congratulations
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyČet 5 Nov 2009 - 21:17

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Vector-handshake-prev2-by-dragonart
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyPet 6 Nov 2009 - 23:20

Ma nesto ste mi vi tu smuvali. Zasto nam nije svima poslat poziv za glasanje, nego ovako ispod zita? Uskratili ste nam pravo da glasamo i ja bih da se to glasanje ponovi. U ostalom, nije zanimljivo ovako bez predizborne kampanje, podmicivanja glasaca i ostalih veselih desavanja. I kakva je to slika "predsednika" bez kravate tj dresa? Ajmo malo ozbiljnosti!


Poslednji izmenio Serbian lassy dana Pet 6 Nov 2009 - 23:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyPet 6 Nov 2009 - 23:24

Imamo jednog vlasnika koji nosi dres i ne nosi kravatu. Vidimo šta nam je uradio od kluba!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyPet 6 Nov 2009 - 23:34

Jel to znaci onda da ce forum da se zove Newcastle Srbija @Savic?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyPet 6 Nov 2009 - 23:36

Neće... Zvaće se- teško vama sa mnom @ SJP


Poslednji izmenio Savic dana Sub 7 Nov 2009 - 13:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 0:55

hahahaha Very Happy dize se tenzija,Serbian Lassy se buni,ajaooo,Savicu,pripazi se,mozda srede neki Atentat Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Icon_biggrin Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Icon_biggrin Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Icon_biggrin Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Icon_biggrin Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 7:11

Cestitke predsjedniku.
Opozicija nema argumente. Sta su oni uradili dok su bili na vlasti. Cekaj. Nisu ni bili. MA koga briga. Zivio predsjednik cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 12:42

Pustite vi Serbian lassy. Lako je navijati za Newcastle United iz Newcastle-a. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 13:30

I lako i lepo! E tamo vidis treba jedan organizator jakih misica, da aranzira Asheley kraj. Nesto su mi mekani-mnogo pustaju idiota da ih zajebava!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 17:31

Bez brige, sad posaljite Savica da se licno suprotstavi Asliju. To mu valjda stoji u opisu radnog mesta tj funkcije. Predsednice, pakuj krpe i na put.
ps. imacu na umu ovu bezrezervno iskazanu musku solidarnost.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 19:30

Dolazim...sto dukata donosim...

Evo proradila žesnka sujeta...kod lassy...

Verovatno je ona očekivala da bude predsednik Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptySub 7 Nov 2009 - 22:58

Sto da ne-ja sam za! Serbian-Lassy je u centru zbivanja! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 0:26

Srki, dzentlmenski, nema sta. Hvala na poverenju. Ali mislim da ce profesor Savic vise da doprinese da nam se nas dragi klub vrati na vrh. Jos samo da umesto Sirerove stavi Aslijevu sliku pored bracnog kreveta da nas vise ne tera maler Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 12:02

Ashley-evu fotografiju mogu samo da printam na toalet papir...

Pored bračnog kreveta, Shearer je već rezervisao svoje mesto, odnosno, njegova fotografija, da se ne protumači drugačije.

Pozz za lassy, ona će biti počasni predsednik, to je moj predlog.

Usvajate ga?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 13:29

Ja i dalje ne kontam sta to predsednik, potpredsenik (to mu ako sam dobro skontao dodjem ja),pocasni predsednik itd treba da radi i kakva je razlika sto sad imamo sve to a do sada nismo. stvarno ne kontam.

A za Serbian Lassy kao pp podrzavam iz direkta! Moze i moju funkciju da uzme ako zeli-ustupam dzentlenski
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 19:16

@ Srki

To šta radi predsednik, potpredsednik, blagajnik, sekretar pitaj Roby-a, jer je sve ovo samo njegova ideja. lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 20:11

Ovo je zavera Robija, Srkija i Savića da osnuju fan club i da nam uzimaju pare za članarinu.
Serbian lassy je skontala zaveru i sada hoće deo kolača, razumljivo.
E pa, neće tako moći.

Dole korumpirana elita!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 20:30

Down with us!
Ali ja nisam glasao uopste
Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 21:30

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) EmptyNed 8 Nov 2009 - 22:04

ahhahahahah Very Happy jos da vam uzimam pare za clanarinu,onda bi mogao slobodno da se obesim !

Ma bitno je da imamo predsednika,posto svaki fan klub ima....Sta dodje sad neki lik i pita ko je ovde glavi,sta mi da kazemo?

Predsednik treba da organizuje okupljanja,organizuje neke majce,sta ja znam,treba da bude GLAVNI ! nek on sam odluci sta ce,on je sada Mike Ashley ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty
PočaljiNaslov: Re: Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)   Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Savic-Predsednik NUS-a (Newcastle United Srbija)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Predsednik fan kluba Newcastle-Srbija OBAVEZNO PROCITATI !!!
» Manchester United-Newcastle United highlights download
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Manchester United-Newcastle United
» Manchester United - Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Kako da poboljšamo naš forum? :: Ideje??-
Skoči na: