Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bris Taton

Ići dole 
+6
Savic
NBB96
RIOT
Srki
m.c.t.
northern rock
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Bris Taton   Bris Taton EmptySre 30 Sep 2009 - 0:39

Bris Taton 69181442547423458264373

Želim ti da tamo gde sada ideš da možeš na miru da popiješ pivo i navijaš za svoj tim.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySre 30 Sep 2009 - 2:21

R.I.P. Bris Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySre 30 Sep 2009 - 16:23


R.I.P.

P.S.
Jebace nam majku Francuzi!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySre 30 Sep 2009 - 16:29

Bris Taton 9633_110
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySre 30 Sep 2009 - 20:00

ja bi sad sve srpske timove izbacu iz uefe na 2 god
P.S.
nisam mislio na reprezentaciju
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySre 30 Sep 2009 - 20:18

Nemojmo istrčavati pred rudu, zaista ...

Neka mu je laka crna zemlja, ali molim vas da malo smanjite tenzije i te gluposti i fore Pravda za njega i njega...

Molio sam Boga da Bris preživi, nažalost podlegao je povredama.

Međutim, Bris je došao u Beograd sa organizovanom navijačkom grupom, dakle ne kao simpatizer, već kao navijač(ultras) Tuluza. Nosio je šal te navijačke grupe, sedeli su u bašti nekog kafića i naišla je grupa Grobara. Dakle, bilo gde u evropi i svetu da sedite, sa šalom navijačke grupe tog kluba( ne mislim na dres kluba, jer u Engleskoj postoji kodeks da se ne diraju navijači(simpatizeri)), već samo ultrasi), dobili bi batine, zar ne ?

Nemojte verovati medijima da je odnos snaga bio 30 na 10. Grobara je bilo neuporedivo manje, no to sada nije ni bitno. Sigurno ti momci nisu krenuli u tuču da bi nekoga ubili.

Desilo se šta se desilo. Nezvanično, Bris je skočio preko nekog zida, pored kafića, gde su bile garaže za kola, a zid je visok 2.5 metra. To je nezvanična verzija i nju uzmite sa velikom rezervom.

Nervira me sada ova medijska hajka protiv Grobara. Zašto niko ne spoinje Mostar, kada su se momci odande jedva živi vratili ??? Danas Grobari, sutra cigani, prekosutra mi. Zapamtite to !!!

Najgore od svega je to što je ugašen jedan mlad život.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyPet 2 Okt 2009 - 17:38

Danas citam u novinama kako je neki lik na protestu protiv nasilja (ili tako nesto), isekao sebi vene kako bi "vratio krv Francuskoj", a onda u nastavku se pise kako ga je policija pretukla i neko mu je ukrao audi ??? U oba slucaja ko zna kakva je istina, sve je postalo predmet manipulacije. Ljudski zivoti su u drugom planu No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyPet 2 Okt 2009 - 21:44

Ma tu bagru navijacku treba podaviti. Govna! Sada ce da krenu te price "on je nas izazvao i tralala"! A mrtva usta ne govore tako da ce se verovati "uzornim mladicima na rec"! Govna-treba ih pritvoriti zauvek!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySub 3 Okt 2009 - 2:09

Mene licno najvise nervira koriscenje Brisove smrti kao politickih poena odredjenih politickih grupacija.
Medjutim, dok se ne pojavi konacna verzija, ja cu gledati u sadasnju, i naravno, osuditi ovaj kretenizam grupe klinaca koji su sebi upropastili zivot a jedan ugasili.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySub 3 Okt 2009 - 18:29

E pa Savicu nisam se od tebe nadao da ces i mrvicu opravdavati ikoga.
Mislm praviti od seljacke tuce nekakvu kulturu je apsurdno. Kakav kodeks ko da se dira a ko da se ne dira?
Po mom kodeksu diras onoga ko te napadne ili da odbranis kakvu zenu,starca, dijete, sta ja znam..
Mislim nije da sam ja neki superjunak ali jedino u takvim slucajevima mislim da se mozes potuci, a ne da li neko dodje sa ili bez sala,samo u dresu ili bez dresa, da li sjedi gdje ne bi trebao ili pjeva li navijacke pjesme??
Momci nisu usli u tucu da bi neko poginuo??? Pa koliko je ljudi do sada poginulo u tucama, i kreten bi skontao da uvijek ili neko pogine ili ostane bez oka (Mostar) ili bude lakse povrijedjen ako ima srece.
Zbog ovakvih glupana ne idemo jedni drugima u goste. Gdje god ocekujes da ce te neko ubiti nemas neku zelju da ides. Ja kad vidim navijace nekog stranog kluba (u rijetkim trenucima kad Zeljo ili Sarajevo igraju u evropskim takmicenjima) pozelim da popricam sa njima, mada se ne usudjujem da ne bi naletili neki majmuni i osramotili me pred njima. Navijaci koji nose sal drugog klubai su dosli u tvoj grad, koji samim tim cinom postaje veci, to bi trebalo da ti donese neku dozu ponosa sto si iz tog mjesta,drzave, nebitno. Dok kod neko taj ponos pokusava da osjeti time sto ce ih prebiti dok sjede u kaficu i piju vjerovatno pivo iz te drzave da bi mogli sutra pricati kakvo je pivo,ljudi,zene taj po meni nikad nece skontati bit fudbala. A kodeks? Ma daaaaaaj.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySub 3 Okt 2009 - 19:00

Svaka cast Dinko, apsolutno se slazem. Recenica "Zbog ovakvih glupana ne idemo jedni drugima u goste." ti je za anale!
Najozbiljnije! Svaka cast jos jednom!
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptySub 3 Okt 2009 - 21:41

bravo Dinko
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 0:49

Pocinje sudjenje.

Niko nije pricao kada su 20 huligana Sevilje pretukli reportera casopisa Izaberi Partizan u Sevilji, kada su Ustase bacali sve i svasta na Grobare u Mostaru, a jedan decko je cak i ostao bez sake. I tada su Grobari bili dezurni krivci.

Brisu laka zemlja, ali skocio je sam sa garaze, jel vas ne cudi sto vlasti ne pustaju snimak te tuce? pa da su ga stvarno ubili non-stop bi se vrtelo na svim mogucim programima.

ovo je moje licno vidjenje toga


Poslednji put izmenio NUFC_LO dana Čet 15 Apr 2010 - 14:38, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 10:26

NUFC_LO ::
Pocinje sudjenje.

Niko nije pricao kada su 20 huligana Sevilje pretukli reportera casopisa Izaberi Partizan u Sevilji, kada su Ustase bacali sve i svasta na Grobare u Mostaru, a jedan decko je cak i ostao bez sake. I tada su Grobari bili dezurni krivci.

Brisu laka zemlja, ali skocio je sam sa garaze, jel vas ne cudi sto vlasti ne pustaju snimak te tuce? pa da su ga stvarno ubili non-stop bi se vrtelo na svim mogucim programima.

ovo je moje licno vidjenje toga, za kraj : SLOBODA ZA GROBARE!

Mladiću,imaš pravo na svoje viđenje,ali okani se termina "ustaše","četnici" i sličnih gluposti,koliko su oni ustaše za tebe,toliko si i ti četnik za njih.
Ne znam,možda ti to imponira,ali vjeruj da nekog i vrijeđa.
Mene osobno ne pogađa,ali ćeš nekom drugom prilikom kad budeš generalizirao kao sad navijače u Mostaru,i mene svrstati u neku takvu kategoriju.Da sam bilo kakav ekstrem,sigurno ne bih visio na forumu koji se zove "Newcastle Srbija".
Zapamti da smo svi tu zbog tog što navijamo za Newcastle,i ima nas odsvakud,stoga je neprimjereno na takav način pisati na ovom forumu.
Vjerujem da će se i ostali složiti sa mnom.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 10:29

Moram i ja nešto reci. Kad je reprezentacija Bosne i hercegovine gostovala u Srbiji u zadnjoj utakmici kvalifikacija. Isto tako jedan broj navijaca je ostao bez šaka, i amputirani su im prsti. Ne osudjujem ja te navijace. Ali šta je radila Uefa ili Fifa ko je vec bio? Zašto utakmica nije prekinuta? Ako pogledate snimke, vidjet ce te hiljade ljudi kako kamenuje ovih par stotina iz BiH. O tome niko ni rijec nije rekao, a svi znamo šta je bilo. Da navedem jedan primjer: rukometna utakmica BiH-Mađarska. Bosna je diskvalifikovana zbog gadjanja papirima( navijaci su bacali papire). Ponovit cu PAPIRE!!!!
Ali opet nikog iz Evrope nije briga za usranu Bosnu.

Ako ste realni i zdrave pameti reci cete da to nije uredu.
Ovih primjera ima dosta, ali niko ništa nece reci dok ne padne mrtva glava.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 10:41

Moody ::
Moram i ja nešto reci. Kad je reprezentacija Bosne i hercegovine gostovala u Srbiji u zadnjoj utakmici kvalifikacija. Isto tako jedan broj navijaca je ostao bez šaka, i amputirani su im prsti. Ne osudjujem ja te navijace. Ali šta je radila Uefa ili Fifa ko je vec bio? Zašto utakmica nije prekinuta? Ako pogledate snimke, vidjet ce te hiljade ljudi kako kamenuje ovih par stotina iz BiH. O tome niko ni rijec nije rekao, a svi znamo šta je bilo. Da navedem jedan primjer: rukometna utakmica BiH-Mađarska. Bosna je diskvalifikovana zbog gadjanja papirima( navijaci su bacali papire). Ponovit cu PAPIRE!!!!
Ali opet nikog iz Evrope nije briga za usranu Bosnu.

Ako ste realni i zdrave pameti reci cete da to nije uredu.
Ovih primjera ima dosta, ali niko ništa nece reci dok ne padne mrtva glava.

Naravno da nije u redu,protiv sam bilo kakvog nasilja,ne samo na sportskim terenima,nego uopće.
Ali nećemo sad potencirati te priče tko je kome što napravio i ostao dužan,odvelo bi predaleko od onog zbog čega smo tu.Samo sam skenuo pažnju NUFC_LO da je neprimjereno ovdje na ovakav način pisati.
Jer,bez obzira što sam iz druge države,ovaj forum doživljavam kao svoj.I ne želim da mi to netko kvari.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 11:41

Spustite svi loptu na zemlju. Tu su pravosudni organi koji će dati konačnu reč, mada svi mi već unapred znamo, da će mnogi od njih dobiti 10-15 godina zatvora.

Tačno je da je Zgro (Izaberi Partizan) dobio dobre batine u Sevilla-i. Sam je bio, ovi ga snimili, situacija 10 na 1 i tras. Naravno da se novinari Srbiji povodom toga nisu ni oglasili.

Što se tiče utakmice - Srbija BiH, nju ne želim ni da komentarišem. Nisam bio, na njoj, čuo sam svakakve priče...

Mi smo svi ovde zbog Newcastle United-a, jer mi smo Toon Army, mi smo njegova snaga!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:20

NUFC CRO ::
NUFC_LO ::
Pocinje sudjenje.

Niko nije pricao kada su 20 huligana Sevilje pretukli reportera casopisa Izaberi Partizan u Sevilji, kada su Ustase bacali sve i svasta na Grobare u Mostaru, a jedan decko je cak i ostao bez sake. I tada su Grobari bili dezurni krivci.

Brisu laka zemlja, ali skocio je sam sa garaze, jel vas ne cudi sto vlasti ne pustaju snimak te tuce? pa da su ga stvarno ubili non-stop bi se vrtelo na svim mogucim programima.

ovo je moje licno vidjenje toga, za kraj : SLOBODA ZA GROBARE!

Mladiću,imaš pravo na svoje viđenje,ali okani se termina "ustaše","četnici" i sličnih gluposti,koliko su oni ustaše za tebe,toliko si i ti četnik za njih.
Ne znam,možda ti to imponira,ali vjeruj da nekog i vrijeđa.
Mene osobno ne pogađa,ali ćeš nekom drugom prilikom kad budeš generalizirao kao sad navijače u Mostaru,i mene svrstati u neku takvu kategoriju.Da sam bilo kakav ekstrem,sigurno ne bih visio na forumu koji se zove "Newcastle Srbija".
Zapamti da smo svi tu zbog tog što navijamo za Newcastle,i ima nas odsvakud,stoga je neprimjereno na takav način pisati na ovom forumu.
Vjerujem da će se i ostali složiti sa mnom.
Pazi, kao prvo, na milion foruma, sajtova, pa cak i licno sam doziveo prozivanja i provokacije Hrvata. kao drugo, veruj mi da nemam apsolutno nista protiv njih(vas), cak i slusam pojedine hrvatske bendove(poput Motus Vita Est, pank bend, ne znam dali si cuo), gledao sam pre jako dobre vase serije/telenovele, gledam opusteno HRT1,2.. Apsolutno nikakav problem nemam. Kada kazem Ustase, mislim na one koji su napali Grobare u Mostaru. I to napali na osnovu nacionalizma, ja ne vidim zasto drugacije. I veruj mi da su Grobare tukli i policija i navijaci zrinjskog..istukli nisu, ali napadali jesu itetako, i mogu ti pouzdano reci, mnooogo vise nego Bosance u Beogradu na utakmicama reprezentacije(mislim da je Moody spomenuo tu utakmicu).

I ovo je topic gde pricamo o drugim stvarima, mene ovde iskljucivo zanimaju momci koji su napravili glupost ali ne toliku koliko ce se osuditi. Boli me k***c i za prolivanje krvi radi francuskog zvalavog naroda, koji samo ceka trenutak da nam zabode noz u ledja, i boli me uvo za sve simpatizere "koji se plase da dodju na utakmicu", jer i za vreme bojkota na stadionu Partizana je bilo hiljadu-dve ljudi.. Znaci najmanje sto zelim je da u ovom topicu ulazim u bespotrebnu raspravu o ustasama, cetnicima, fasistima i slicno, jer je to potpuno nebitno, ne znam zasto si se ti nasao uvredjen..


Poslednji izmenio NUFC_LO dana Čet 15 Apr 2010 - 14:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:26

@ NUFC_LO

Molim te, samo ukloni natpis Sloboda za Grobare. Kao što sam protestovao protiv avatara Delije Sever, tako ću te zamoliti da skloniš i parolu vezano za Grobare (iako sam i sam grobar). Ipak je ovo forum navijača Newcastle United-a. Pravila su jednaka za sve i važe za sve.

Unapred hvala.


Poslednji put izmenio Savic dana Čet 15 Apr 2010 - 14:35, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:29

E ajde zajebite tu pricu o grobarima i ostalima! Vec smo dogovorili da toga ovde nema. Ako ce da se prica o grobarima postoji prigodnije mesto za to. Ovde nisu svi grobari i ne zanimaju ih te price. To sto je i Njuka crno-beli nema veze.
A i apsurdan mi je komentar "sam je skocio sa garaze"! Onako, nije imao sta da radi pa skocio malo, rekreacije radi.
Ubice su ubice, odakle god bile!
Dakle dosta o grobarskim, delijaskim, nacio pricama i pogrdnim nazivima. Ovde niko nije ni cetnik, ni ustasa... Ko jeste neka promeni forum!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:44

Dokle god nam drugi budu vazniji od sebe, mi cemo biti banana od drzave, zivecemo lose(generalno), pa odlazak u Newcastle na utakmicu ce ostati utopija za nas.

Pre par dana sugava IRA ubi dvojicu britanskih vojnika u S.Irskoj, zasto se o tome ne prica ovde? zasto Irski narod ne sece vene zbog prolivene krvi?

Da je Bris bio bacen sa terase svi bi vec uveliko gledali snimke te tuce na svim mogucim i nemogucim medijima. (samo glup ili bezobrazan covek to nije i sam zakljucio)

Ustase su oni koji su mi napali drugove i rodjake u Mostaru, ne NUFC_CRO niti iko drugi pojedinacno. Ne zelim nikome da se desi isto od vas, ali razmislite o tome pre nego sto me svi napadnete.

Parolu skidam samo iz velikog postovanja prema Savicu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:50

Ne napada te niko, samo ti se lepo ukazuje da to o cemu pricas nije tema za ovaj forum. Ne bavimo se uredjenjem drzave, medija i ostalih stvari!
Ovo je forum za sve koji vole NUFC i hoce da diskutuju na temu istog. O tome kakva smo zemlja i zasto, ko je kriv i koliko, ko je sam leteo a ko je bacen, da li bismo to gledali u novinama ili ne-nije mesto ovde!
Pocinje da se prica o nekim levim stvarima tako da ce tema biti ili obrisana ili zakljucana.
Ajde ljudi polako!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:50

@ Nufc_Lo

Niko ovde nije rekao da nam nije bitan sopstveni narod iliti sopstvena zemlja. Nama iz Srbije Srbija, ovima iz Hrvatske Hrvatska, kao i onima iz Bosne i Hercegovine Bosna i Hercegovina.

Jednostavno je kao dan, mi ovde želimo da pričamo samo o Newcastle United-u. Niti o Srbiji, niti o Hrvatskoj, niti o Bosni, niti o Partizanu, Zvezdi, Vojvodini, Zemunu, Dinamu, Hajduku iz Splita, Željezničaru i Sarajevu.

Hvala zbog uklonjene parole.

Lično mislim, da bi ova tema trebalo da se zaključa, jer će pasti teške reči između nas samih.

Administratori su na potezu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:53

Ostavicu je jos malo pa ako se nastavi kao do sada zveknucu katanac! Nije mi to trip i ne zelim da budem represivan. Dakle ajmo ljudi bez tih prica!

MI SMO SVI NEWCASTLE UNITED!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton EmptyČet 15 Apr 2010 - 14:55

koliko sam primetio ovaj topic je otvoren da bi se iskazivala zalost prema 'ubijenom' francuzu i kako bi se pljuvali Grobari. Cim se culo drugacije misljenje(od mene i Savica), odmah se prelazi na nacionalizam koji sam slucajno eto pomenuo recju "Ustase", to mi nije bila namera, i ovim putem se izvinjavam NUFC_CRO ako sam ga ikako uvredio, i svima vama ako sam uneo negativne energije.

Zakljucajte topic.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bris Taton Empty
PočaljiNaslov: Re: Bris Taton   Bris Taton Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bris Taton
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: