Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...

Ići dole 
+7
NUFC96
moody
Dinko
RAMMS+EIN
Admin-Roby
Serbian lassy
m.c.t.
11 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptySub 8 Avg 2009 - 0:42

Daj da vidimo neke druge opcije Very Happy

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Gak6b1w8lnsss74qycv

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Htet4le2ti89i2dnggb

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... E1nstmn4mc1y80hal8bx

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Xsqwesccyqlndnhc14v

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... 1rl8ynik859of28if9jy

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Hze50hu6gncx8bz60r8

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Ekvj0knkngq9h1jlg

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Lg63zhtlcl3c19tcer6

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... 5nc4r5qmn3j1r5l7pyj

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... 92hk4dg8unbb3ug8oeb2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyNed 9 Avg 2009 - 19:28

Ja sam mislila da cete ovde da se ubijete od glasanja, a vi nista. Ja se uzdrzavam od glasanja u ovoj anketi ali apelujem da ne glasate za Gdju Bekam. Ne mooogu da je smislim!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyNed 9 Avg 2009 - 19:38

Madame Totti .... aaaaaaaaaaaa Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyNed 9 Avg 2009 - 23:43

Riberijevi definitvno! Bas su lep par, stvoreni jedno za drugo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 0:15

Moram priznati da iako sam inace pravi gad po pitanju vrijedjanja ljudi i njihovih nedostataka, nekako mi zao ovih riberija. Pa nije u redu ismijavati ljude samo zato sto su ruzni, ne bave se oni manekenstvom pa da moraju biti lijepi.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 14:04

Dinko ::
Moram priznati da iako sam inace pravi gad po pitanju vrijedjanja ljudi i njihovih nedostataka, nekako mi zao ovih riberija. Pa nije u redu ismijavati ljude samo zato sto su ruzni, ne bave se oni manekenstvom pa da moraju biti lijepi.

Covjek je ružan, ali igra ko tri beckhama. Dok god on razvaljuje on je dobar. Dosta mi je šminkera koji hodaju po terenu i uzmaju keš. Imamo ih mi dosta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 18:28

Madam Totti definitivno bounce
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 18:43

Da postavimo ruznocu malo drugacije - izadje ti bubuljica na licu pa napravis citavu frku oko toga, blam te da ides u grad jer ce da te zezaju, mislis da ce sve ribe na tebi prvo to da vide. Frank je preziveo saobracajnu nesrecu kao dete, imao skoro stotinu savova na licu i uspeo da se izbori sa smrcu, da prezivi i da napravi medjunarodnu karijeru u fudbalu, bude proglasen od sportskih novinara za najboljeg igraca Nemacke u 2008. A to je svakako za divljenje.

“So here I am. This is my face, it is the one people know me by. I am happy with my face. Why shouldn’t I be happy?"
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 22:08

Tako je.
Ljudi su prečesto skloni izdrkavanju sopstvenih kompleksa na poznate ličnosti. Koliko sam samo puta čuo "Mani me Woody Allen-a", odvratan mi je. A ustvari je genijalan.
Još jedan fudbaler koji je imao saobraćajnu nesreću i koji je "ružan" a za kojim, nažalost Newcastle može samo da bali-
Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... 172863

Niko nije mogao da veruje da je preživeo, a kamoli da će jednog dana igrati premijerligaški fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 23:44

Jbg ljudi na topike koji su napravljeni iz zajebancije ne moze se odgovarati ozbiljno. Ili ne.....ne,ne....cek...pa vi to upravo radite Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 10 Avg 2009 - 23:58

Tema mi je sasvim ok i zabavna (a muskima su slike verovatno veoma inspirativne cheers ), ali sam za zezanje samo ako je nekoga majka priroda sklopila malo...van proporcija. Nisam za to samo ako je covek preziveo neku nesrecu ili bolest i od toga se deformisao fizicki.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyUto 11 Avg 2009 - 1:28

Te slike sam dobio u power point formatu (slide-show) i na kraju je bila slika Riberija. Dakle verovatno je napravljeno sa namerom da se on ismeje. Naravno to meni nije bila namera, kao sigurno ni bilo kome ovde jer je Riberi igrac i licnost svetske klase. I bolje je Riberiju sa tom devojkom nego Ronaldu, Ronaldinju i mnogim drugim koji su zaboravili da igraju fudbal nakon raznih afera sa raznoraznim lepoticama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyUto 11 Avg 2009 - 10:14

Npr. ovome se rugao, a još se ruga cijeli svijet iako po kvaliteti igranja nije ni blizu Riberya...

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Trifon_ivanov
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyUto 11 Avg 2009 - 15:09

Dobro, dobar igrac ali gadan. To je uostalom bila poenta fotke-da se napravi kontrast u odnosu na sve ove bombetine. Sala i nista drugo.


Poslednji izmenio Srki dana Uto 11 Avg 2009 - 17:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyUto 11 Avg 2009 - 16:14

ko je taj igrac?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyUto 11 Avg 2009 - 16:46

Admin-Roby ::
ko je taj igrac?

Misliš na onog što sam ga stavio njegovu sliku, ako je taj onda je to bugar Tritof Ivanov
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... EmptyPon 24 Avg 2009 - 11:35

Madame Kaka Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...   Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle dovodi mlade igrace.
» Prvenstvo Evrope za igrace ispod 17 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: