Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 WBA - Newcastle United

Ići dole 
+10
NUFC96
tinno
moody
RIOT
Thug
Admin-Roby
Srki
gajka
m.c.t.
Savic
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:35

iskreno ja se ne sjecam Smitha da je griješio nekad, ko npr onaj konj Shola. ali nikad se nije baš isticao, uvjek je bio prosjek
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:38

Ameobiju se treba pod hitno zahvaliti na saradnji. Kod gola je Nolan posle pasa retarda SA odlicno izbaciu Duffa za cist zicer. Nije bilo toliko lose samo sto se ispoljava Jonasovo neznanje da da loptu kako treba. Nije lose-bod na derbiju i debiju, uopste nije lose. POgotovo sto smo se ponovo vratili sa -1. Ima ova ekipa duha, samo da idiot proda klub pa da nekoga i dovedemo. Za pocetak tenera a ne da opet imamo VDa!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:41

Da se proda klub i Shearer da se vrati,jedino nam je to potrebano...mozemo mi sa ovim igracima da se plasiramo u premier ligu...Shola Ameobi je retard.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:43

Ma kakav Smith...
Na već sledaćoj utakmici će opet da bude samo ime na semaforu. A što se Gutierreza tiče, znao sam da će tako da bude. To klepanje je engleski način igre, onakve kakva je barem nekad bila i koja se još uvek neguje u Championshipu. Jonas možda zna da trči, ali definitivno ne zna šta da radi sa loptom. Plus još što nije shvatio da padanje na kontakt ne prolazi u ovoj ligi.
Po mom skromnom mišljenju, jedini koji su zadovoljili bili su Duff i Krul.

Što se Kevina Nolana tiče, ja sam ga veoma cenio dok je igrao za Bolton i bio presrećan kad je došao u naš klub. Mislim i dalje da je igračina, samo treba pronaći klimu u kojoj će ponovo da bude onaj stari, i gde će NUFC uopšte imati vezni red!
Dodavanje Duffu za gol je bilo odlično, ali celu utakmicu nije zadovoljio.

Shola...Shola...
Dvaput dozvoljava protivničkom štoperu, petnaest centimetara nižem od njega, da bude sam u našem petercu. Kod gola WBA je Harper očito pogrešio, ali Šola je bio potpuno izgubljen, nije znao gde se lopta nalazi, a pritom e svog igrača pustio tri metra od sebe.


No, imamo se čemu i radovati u ovim najgorim danima... TIM TIM TIM TIM KRUL!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:45

Ameobi drvo. Celu tekmu samo na njega obracam posebnu paznju. Pa on ne zna ni da primi loptu kako valja. Svaki put se odbije od njega kao od tarabu, da ne spominjem sto lik ima 1.88 i jedno 90-100 kila a pri svakom drugom kontaktu padne k'o devojcica.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:47

Dobar meč. "Debitant" Krul nas je spasao. Naime, zašto debitant po navodnicima? Pa, zato što je Krul već debitovao za NUFC u meču Palermo - Newcastle 0:1, kada je Luque postigao pobedonosni gol u UEFA Cupu, gde je , gle čuda, isti taj Krul čuda pravio i dovodio do ludila napadače tadašnjeg lidera Serie A !!!

No, vratimo se meču. Odlično drugo poluvreme, uz par propusta u odbrani, kao i u ve3znom redu. Mislim da je Ameobi trebao da se menja mnoooogoooooooo ranije a ne da se čeka 91. minut.

Sjajan je bio i gol Duff-a, obnako iz prve, njegovom slabijom desnom nogom.

Sve u svemi, zaslužen remi.

Nadamo se prodaji kluba u toku ove nedelje, postavljanje Shearer-a za manager-a i pobedi protiv Reading-a, sledeće subote od 18:20h. Naravno da i taj meč DIREKTNO prenosi SPORTKLUB Srbija !!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:50

i pri tom jos razvalio harpera u vuglu...svaka cast krulu, daf i smith su sjajno odigrali, i rajan tejlor je bio solidan!!! sve u svemu ok utakmica! za pocetak i derbi! Ste skontali sto je komentator hvalio ameobija? imao je sve, ali je izgubio agilnost... Sad mi se od toga!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 20:53

Dobro, da ne ureknemo Smitha, momak je stvarno dobro i pozrtvovano odigrao. Mozda PL nije liga za njega, mozda mu Championship vise lezi. A i realno covek nije ni imao nastupa koliko treba da se pokaze. Ako se malo ustali mislim da ce biti sasvim ok. Videli ste koji su pajseri Championship igraci-ipak je Smith za njih klasa.
Nolan: po meni sasvim ok igrac, ali ga treba staviti na poluspica i ne dirati ga. Mislim da ce, ako se postavi na svoju poziciju, poceti i on da trpa.
Realno je i ovo sto nam je ostalo u odnosu na Shampionship igrace klasa i po!

A Ameobi... Neka umre vise, idiot!
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 21:02

TO STO KAZES DA JE AMEOBIJA HVALIO JESTE IMAO KAO MLAD BRZINU,SNAGU,DRIBLING I AGILNOST ALI SAD JE IZGUBIO NA BRZINI TO JE TACNO.NIJE LOS ON ALI VIDI SE DA MU FALI BRZINA ZATO JE POD NAVODNICIMA "DNO DNA",A DA IMA BRZINU BIO BI NAJJ NAPADAC CHAMPIONSHIPA.ANDY CARROLL ODLICAN POMAGAO JE I VEZNOM REDU,JONAS JE JEDNOM RECJU DOBIO BATINE JER JE IZLUDJIVAO ZUIVERLOONA A ALAN SMITH I TIM KRUL DANAS NEMAM RECI ZA NJIH.MORAM DA IZDVOJIM JEDNU "FENOMENALNI".
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 21:20

gledao sam (nemam pojma gdje) tu utakmicu sa palermom i stvarno je covjek cuda pravio, sa gol crte spasavao.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 21:21

WBA - Newcastle United - Page 3 _46178118_duff2_pa766

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 21:23

Da nije bilo Ameobija ne bi bilo ni Krula Shocked

Izgledao mi je kao tipican Championship mec... promaja na sve strane, jurisa se na jednu pa na drugu stranu, dosta gresaka... Sva sreca pa smo sad u takvom drustvu gde nasa losa igra nece biti toliko uocljiva. Rolling Eyes Krul bi morao biti prvi golman!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 21:30

Ja sam ekstremno zadovoljan ovim nerešenim rezultatom protiv prvog kandidata za povratak u Premier League. Medjutim, ako se neko seća, mi smo i prošle godine na otvaranju igrali 1:1 sa Man United-om i to na Old Trafford-u, pa smo na kraju ispali iz Premier League. Nadam se da se to ove sezone neće desiti, da ispadnemo i iz Championsih-a.

Kada sagledamo celokupnu našu situaciju oko prodaje kluba, nemamo ni trenera i kada vidimo da nismo doveli niti jedno pojačanje(a izgubili smo osam igrača (Owen, Viduka, Martins, Lovenkrands, Bassong, Edgar, Cacapa i Beye)), onda treba odati priznanje svakom igraču(osim Ameobi-a naravno Very Happy) koji je danas nastupio za naš klub !!!

MI SMO NEWCASTLE UNITED !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptySub 8 Avg 2009 - 22:42

Krul, Taylor, Smith, Carroll. Oni su nasi danasnji heroji i ako ovako nastave i jos dobiju dovoljnu podrsku u ostalim igracima vracamo se doma vec iduce sezone. Svaka cast ovim deckima, vidi se da jos nisu svi ustimani i fizicki spremni al mislim da bi bila katastrofa nevidjenih razmjera ako ne udjemo odmah u Premiership. A onda bolje da se debeli ne pojavljuje u javnost.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyNed 9 Avg 2009 - 2:32

Sjajna igra Smith-a i Tim Krul-a.....Ovaj Smith me prosto odusevio...a za Tim krula-znao sam jos davno da je on macka Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyNed 9 Avg 2009 - 2:41

Da se podsetimo Timothy Krul-a protiv Palerma:
https://www.youtube.com/watch?v=ywGXKKXrgV4

Di Michelle i Biava su prosto popizdeli kako im neki tamo klinac skida svaku loptu...

Ima tu i par detalja kad je bio na pozajmici u Falkirk-u.

king king king king king

Tad protiv Palerma mi je bilo jasno zašto nije prvi golman, a sada, bez Givena, možda je vreme za šansu momku koji je tek napunio 21 godinu a brani fantastično. Gde god je igrao, bio to Falkirk ili Carlisle, bio je nazamenljiv. Vreme je da to postane i u Newcastle-u!

TIM KRUL!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyNed 9 Avg 2009 - 10:00

sad gledam ovaj video, koja smo mi rupa bili vec tad, pa ljudi su nas ubili, sreca pa je krul poludio ccc.
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyNed 9 Avg 2009 - 10:14

Zadovoljavajući start imajući u vidu sve objektivne okolnosti u klubu. Međutim, zaista mi nije jasno čime je Ameobi zaslužio ovoliki kredit. Čovek je pretplaćen na prvi tim, kao svojevremeno Goran "Goga" Obradović u Partizanu. Shocked Neupotrebljiv u napadu, opasan (bukvalno!)jedino po sopstvenog golmana, juče je umalo i penal napravio ...

Zar je moguće da nemaju osećaj da bace u vatru nekoga od ovih klinaca (Ranger, Baheng, Zambera, Vučkić itd.), Championship je pravo mesto na kome se testira i oblikuje talenat. Naravno da neće svako od njih postati vrhunski fudbaler, ali gore od Shole ne može da bude... Eto, na primer problematični i toliko osporavani Chopra je i juče zabio dva gola.

Mene veoma plaši šta će da se desi kada se oporave Butt i Guthrie. Ako CH bude igrao sa dva defanzivna veznjaka lopta će još sporije da se kreće, biće još manje prilika za gol... Bah
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 14:00

ja samo ne znam zašto se toliko pljuje po Jonasu, covjek je igracina, on se probije po strani 6 puta po utakmici. Ali napad ne valja: ovo može potvrditi bilo ko ko je trenriao fudbal. Dva napadaca se obrušavaju prema golu, iza njih obavezno ih prati jedan vezni. Sve to dok Jonas probija stranu. Eh sad tu je tajna, dva igraca idu na gol, znaci u peterac. I onda dolazi jedan iz pozadine koji se izvlaci na povratnu loptu. Jonas mu dodaje i ovaj zabija. Tako se daju golovi. Znaci jedan ili dva prva igraca, najbliža protivnickom golu povuku sa sobom odbranu u go, a jedan ostane na povratnoj na nekih 11 metara i on sasvim sam daje gol. Jednom ili dva puta se to pokuša, damo jedan go i tacka. Akcija je uspjela. Igrac koji treba da povuce odbranu ja upravo osporavani Ameobi. Jer on je uvjek najbliži golu i to je njegov poso, Viduka je to fantasticno radio. To se zove uigrana akcija. Malo sam trenirao fudbal i prva akcija koju sam naucio poslije duploga pasa je ova. Neko mora da igra bez lopte, da odradi svoj poso da se žrtvuje, te igrace niko ne primjeti, ali oni su kljuc tih golova, ne onaj što ih zabija. Kasnije kad vratiš dvije povratne lopte, protivnika navuces pa treci put daš loptu u peterac. I tako newcastle osvaja ligu. Medjutium kod nas je problem, što svi lete na loptu. Ameobi (kurac) umjesto da pokrije golmana i izvede neki manevar tijelom, on kupi te povratne lopte koje idu na povratnu, a ono što ide na njeg upropasti. Znaci to je igra bez lopte, ni malo krivice nama Jonas. On padne kad ga dva irgaca klepe sa ledja i nema faula. Isti taj faul Ronaldo dobije svaki put i Lampard i Gerrard.Cak i ono što nije faul oni dobiju, a Jonasa udaraju kako stignu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 14:24

Prvo pojacanje Newcastlea u ovoj sezoni je ,mladi sedamnaetogodisnji, talentovani fudbaler Moody. Svojim iskustvom i taktickim savjetima ce pomagati i Keeganu, Sheareru ili bilo kom treneru koji dodje jer je ocito da covjek zna kako da osvojimo titulu i expresno se vratimo u premier ligu, a potom napravimo uspjeh u premier ligi te obezbijedimo evropu. Dalje sam Bog zna, nema nam kraja, 7 puta uzastopno liga prvaka? Sto da ne? Kakav Real, kakav Milan, postajemo nasjtrofejniji fudbalski klub u evropi. MA sta evropi? Africi, Aziji, imacemo podruznice po cijelom svijetu. Klub ce promijeniti ime u "POVRATNA LOPTA" i odbice izdasnu ponudu sultana od bruneja jer "NE MOZETE KUPITI USPJEH" Igracemo sa golmanom, 4 napadaca (da odvlace protivnicku,vec zastarjelu odbranu od 4 covjeka, dva krila, ALI KOJI ZNAJU VRATITI POVRATNU, ZA RAZLIKU OD JONASA, i 4 srednja veza da resetaju golmane. Odbrana? Nemamo je sad, kad ne mozemo dati go, pa sta ce nam kad budemo derali sa povratnim loptama. Jok odbrana.)

Moddy- nemoj se uvrijediti, ali bilo mi je smijesno pomisliti kako nizemo uspjehe zahvaljujuci toj akciji. Svarno,samo sam se salio, bez uvrede.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 15:12

Jeste Dinko, samo sto Jonas tu predaju lopte obavlja katastrofalno. Nisam ja nikada, kao niko ovde, rekao da on lose "probija" po levoj strani nego da, kada dodje vreme da da loptu, bilo povratnu(na tog veznjaka) bilo direktno napadacu, ta lopta ne ide nigde i nikome. Usotalom pogledaj snimak pa reci sam. Teoretski si u pravu, ali u praksi to kod nas ne radi.
Ne zna covek da doda loptu pa to je!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 16:14

ma nema uvrede, ali to su akcije za nas. Ma morao sam ovo ovako detaljno objasnit zato što se stalno pljuje na jonasa. On bi te lopte davao fenomenalno, ali problem je što nema niko pa mu se nacrta u 16 metara. Pa i Ronaldo da nam probija po strani ne bi nikad uspio dodati nekom u 16 metara. Jednostavno želim reci da mi je dosta pljuvanja pojedinaca. Jonas igra iznad prosjeka citave ekipe odkako je došo. A to što vi ne vidite ne znaci da momak ne zna šta radi. Nije rijec o samo jebenoj "povratnoj" akciji. Rijec je da par igraca smrdi, sa vremena nesto uradi i to je to. Dok je Jonas konstantan uvjek.

A sto se tice same akcije pogledajte "vece" timove kako to rade. Ako nije u svakoj utakmici, onda u svakoj drugoj imamo takav go. male stvari odlucuju utakmicu. Jednostavno daš jedan takav go, njima padne moral i cjepaš dalje. Nekim pojedincima bi trebalo objasniti kretanja na terenu, vidi se neiskustvo. Pogotovo Ameobi, kad sam vidio da je dodao nekom loptu na desno krilo ( duff ili nolan je tada bio tamo ) on se poceo kretati prema onom polukrugu na 16-ercu umjesto prema golu i to okrenutih ledja. Eto zato Ameobi smrdi skroz. A veliki mu je minus to što ni ne zna šta sa loptom kad je dobije.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 19:15

Srki

pa ti nisi procitao dobro sta sam ja napisao. I ja sam rek'o da nam trebaju krila koja, za razliku od Jonasa znaju ubaciti loptu.
Mislim ja da je on dobar igra, igra za Argentinu, nema tu puno da se raspravlja, mada precesto je prosao sve po krilu i onda-kurac, ne zna da ubaci. Mozda ima i tog faktora sto moody govori ali vise puta sam ga vidio kako se uzalud probija i kad se uspije osloboditi pratioca samo gurne nisku loptu prema sesnestercu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 21:08

@Dinko
Moj odgovor je dosao na Moodyjev post gde je on ok primetio stvari-koje uzgred receno svi koji gledaju/igraju/prate fudblal znaju-pa sam njemu odgovorio da je takticki sve ok ali Jonas tu jebenu loptu ne ime da da.
@Moody
Jesi u pravi za sve sto si napisao osim u onom delu za koji sam ti vec rekao-Jonas ne ume da da loptu dalje od 2m od sebe. Moze da mu se otvori 16 igraca ali on ne ume. Pa pogledaj samo njegov izraz plica posle njegovih "dodavanja"-uglavnom mozes da izvalis da je lik ispizdeo jer je i sam shvatio da ta lopta nije ni za Qrac!
Sve ostyalo se slazem-ne treba ga p[ljuvati, dobar je igrac, trudi se, kida, dobro drzi loptu... Ali pas NEMA!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 10 Avg 2009 - 22:42

@Srki još kad bi igro na svojoj strani, pa da ubacuje desnom nogom. A i da igra kome da ubaci. Mi možemo dat go glavom jedino iz prekida, nikako iz akcije. Jednostavno nema ni ljudi na skoku..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





WBA - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: WBA - Newcastle United   WBA - Newcastle United - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
WBA - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - West Ham United
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» SCUNTHORPE UNITED - NEWCASTLE UNITED
» Leeds United - Newcastle United 0:2
» DUNDEE UNITED - NEWCASTLE UNITED 1 : 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: