Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"

Ići dole 
AutorPoruka
RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" Empty
PočaljiNaslov: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyNed 21 Jun 2009 - 20:48

Savić i Srki...
Very Happy
Svaka čast, momci.

Evo linka za naše drugare koji nisu iz Srbije...http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=69559&sectionId=63
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyNed 21 Jun 2009 - 22:44

svaka čast i samo tako dalje Wink cheers

Ovo tetovaža na navijaču chelsea mi se čini ipak previše.

Kod nas u Hrvatskoj nema neke velike zaiteresiranosti za stranim nogometom, a stvarno ne razumijem zašto. 70% ljudi iz Hrv koji prate nogomet samo prate domaću ligu u kojoj naravno postoje samo dva kluba zakoja se navija Dinamo i Hajduk. Liga je inače niske kvalitete, a stadioni cijelu sezonu budu prazni, jedno su puni na velikim derbijima Dinama i Hajduka. Jedino su navijači Arsenala iz Hrv organizirani, bili su i na nekoliko utakmica, a ostali sve slabo. Što se tiće onih 30% koji prate strani nogomet to su sve uglavnom kvazi navijači, navijaju samo za onoga tko je prvi, trenutno su u điru Barca, Chelsea, Man Utd ... a pravih navijača ima jako malo.

Tko je taj Zoran Vilovski? jeli se pojavljuje na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

Broj poruka : 4524
Godina : 28
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 0:47

i have no ideo ko je Zoran Vilovski Smile

I treba da se reklamiramo u novinama,da skupimo sto vise ljudi,i da se organizujemo malo Smile

Philips

Philips

Broj poruka : 385
Datum upisa : 04.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 1:34

Admin-Roby ::

I treba da se reklamiramo u novinama,da skupimo sto vise ljudi,i da se organizujemo malo Smile

Prvi korak bi nam bila web stranica, pa me shvatite kako hoćete Very Happy
A to sam i prije naglašavao da bi trebali biti malo organiziraniji, a vjerujem da bi i vama bilo draže da privučemo što više navijača ne samo iz srbije, nego i iz drugih ex-yu država, nadam se da se slažete sa menom?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody

Broj poruka : 1440
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 9:21

RIOT ::
Savić i Srki...
Very Happy
Svaka čast, momci.

potpis.

@philips
ako se javljaš za to ja sam ZA
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic

Broj poruka : 6584
Godina : 42

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 10:21

Hvala momci,

Mislim da je tekst u pressu odlično prezentiran (osim onog midlelands), mi smo ipak north-east, no nema veze. jedina zamerka je ta što nisu makar ostavljeni linkovi za site-ove.

Roby, znaš ko je Zoran Vilovski, ne zezaj(momak koji je i držao cafe Newcastle United).

Tetovaža je od mog rodjenog brata koji i navija za Chelsea ( lično mislim da nije previše).

Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 13:26

nikad nisam ni bio u cafeu Newcastleu:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad tad nisam ni znao za Newcastle,i nisam ni znao sta je fudbal Sad

Srki

Srki

Broj poruka : 9105
Godina : 37
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 13:54

@all
Hvala ljudi!
Tekst je pisao moj ujak-Branko Rosic, a samo onaj deo o W. Hamu ovaj drugi lik. Rekao sam ujaku za tu gresku sa Midlandsom i kaze da mu je to ovaj drugi, Veljko, dodao na njegov tekst-da on nije napisao to za Midland! Rekao sam mu da poruci tom konju da je GLUP!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 13:58

Haha, pazite komentare na tekst!
Koma-kazu da smo kompleksasi i pacenici! Hehe, dokone majmuncine!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 14:23

vazno da oni nisu pacenici,cim citaju nesto sto ih ne zanima,IDIOTI !!!! Kontam da niko od njih ni ne prate fudbal...debili

Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 14:35

Pogotovo onaj pavijan sto je ostavio potpis U.F.
Radovac jebeni! Bilde!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyPon 22 Jun 2009 - 20:34

Hehe, odlican tekst! Svaka cast promoterima! Bilo bi super kad bi napokon uradili onu akciju i odigrali turnir u malom fudbalu.

A nasa pilicarska i korumpirana liga me ne zanima ni 1% zbog milion jebenih razloga! Pre cu otici na basket tekmu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyUto 23 Jun 2009 - 0:29

Ja ponekad odem na Vojvodinu, čisto jer mi dođe da osetim fudbal uživo, a ne preko linkova i satelita. Mada, nikad nisam mogao da navijam ni za jedan domaći klub, niti me briga za to što ne mogu.
Newcastle jedan jedini. Pa nek i u Championshipu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug

Broj poruka : 2947
Godina : 31
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyUto 23 Jun 2009 - 9:59

mogli bi odigrati nesto...ja sam za! ja pratim i domaci fudbal i naravno nufc! i mogu da razumem ove njihove komentare, jbg ali su 90% tih sto idu na tekme majmuni i idioti koji sebe nazivaju navijacima...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyUto 23 Jun 2009 - 14:37

A sta te likove, koji idu na utakmice, zabole pa kita da li cu ja da idem na utakmicu ili ne i zasto ja navijam za NUFC?!?
Kao sto on nikada ne bi navijao za npr NUFC tako ja nikada nisam, i necu, navijati za Partizan, Zvezdu, a o Radu i da ne govorim!
Neka ide na tekme kada vec toliko voli, koga boli qcina za to!?!
Tacka!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic

Broj poruka : 6584
Godina : 42

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptyUto 23 Jun 2009 - 18:54

Ma, šta se nervirate bre. Ja lično imam više odigranih fudbalskih utakmica za nekoliko novosadskih klubova (FK Vojvodina, FK Novi Sad, FK Kabel, FK Slavija ...) nego što su takvi likovi koji sebe nazivaju navijačima, odgledali svoje omiljene timove, pa čak i preko TV-a.

Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptySre 24 Jun 2009 - 13:27

Daleko od toga da se nerviram, samo mi nije jasno sta te dokolicare zabole qcic ko za koga navija i ko se cime impresionira. Mislim, komentarise nas navijac RADA. Haha, pa to je dijagnoza, a ne navijanje!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN

Broj poruka : 255
Godina : 31
Datum upisa : 23.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptySre 24 Jun 2009 - 13:52

Koliko treba adminu da proveri jedan post!? Vec 5 minuta od kako sam ga napisao na press online i nista....
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko

Broj poruka : 1650
Godina : 34
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptySre 24 Jun 2009 - 17:28

S obzirom gdje zivimo uvijek sam znao da sam u pravu kad mi se nepismena gomila smije. Svaka cast momci.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" EmptySre 24 Jun 2009 - 19:40

Ovde si UVEK u pravu ako si u manjini! Ako si mainstream, znaci da si se zajeb'o 100%!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"   Press,21. jun, "Za koga navija Srbija" Empty

Nazad na vrh Ići dole

Press,21. jun, "Za koga navija Srbija"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: