Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle united web site

Ići dole 
+2
moody
Philips
6 posters
AutorPoruka
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 17:17

Što mislite da napravimo neki web site posvečen navijačima svraka sa naših prostora?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 17:32

pa dobra je ideja, kad bi se našao neko voljan da to uradi bilo bi extra.
Imamo forum i blog, doduše nije o nama kao navijacima vec o našem klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 17:41

ja sam razmisljao da napravim web sajt,i ucio sam kako se pravi....ali to se placa,nemoze za dzabe da se napravi....da moze,ja bi vec odavno napravio Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 17:44

Pa i mislio sam na klub Wink

Roby, što se tiće plačanja nije problem skupiti će se, mogu i ja večinu sredstava dati ;-), a ako nsis znao imaš besplatni hosting, ali onda ne ide domena npr. newcastle-srbija.com, nego newcastle-srbija.cjb.com ili tako nešto slično i često se pojavljuju reklame, tako da je po meni puno bolje ovo sa plačanjem.
Što se tiće sastavljanja site, sklepali bi nešto.

Moody, ako nisi znao imamo dva bloga Very Happy (da se malo reklamiram, moram i to malo..hehe)
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 18:11

nes ti..dodje te web 10 eura (gore-dole) ako host uzimas u hrvatskoj..
nego kakva bi bila adresa

www.newcastle-balkan.com

or

www.nufc-balkan.com

ili

neka treca?
lol!

a banner exchange raditi samo s kvalitetnim i posjecenijim stranicama Very Happy

???
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 18:14

a n d o l i n h o ::
nes ti..dodje te web 10 eura (gore-dole) ako host uzimas u hrvatskoj..
nego kakva bi bila adresa

www.newcastle-balkan.com

or

www.nufc-balkan.com

ili

neka treca?
lol!

a banner exchange raditi samo s kvalitetnim i posjecenijim stranicama Very Happy

???

Lako za domenu...prvo se treba dogovoriti i vidjeti hoće li biti nešto od toga
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 19:29

Ne znam sta bismo radili na tom sajtu-kopirali informacije sa skyja i bbcja... Sta znam-nisam protiv, samo mu ne vidim neku preveliku poentu. Sta mi mozemo odavde da pisemo o Newcastleu, osim da prevodimo vesti itd. Ovako mi medjusobno komentarisemo na vec postojece teme i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 21:15

Srki ::
Ne znam sta bismo radili na tom sajtu-kopirali informacije sa skyja i bbcja... Sta znam-nisam protiv, samo mu ne vidim neku preveliku poentu. Sta mi mozemo odavde da pisemo o Newcastleu, osim da prevodimo vesti itd. Ovako mi medjusobno komentarisemo na vec postojece teme i to je to...

Pa i naši mediji crpe informacije sa tih stranica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 21:24

ovo je free forum. na webu bi mogao imati forum. pa da bude profesionalnije.
btw dosta navijaac svraka koji bi se moglo prikljucit, jer evo ovaj forum i nije bas poznat u hrvatskoj primjerice. alien
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyČet 4 Jun 2009 - 21:27

a n d o l i n h o ::
ovo je free forum. na webu bi mogao imati forum. pa da bude profesionalnije.
btw dosta navijaac svraka koji bi se moglo prikljucit, jer evo ovaj forum i nije bas poznat u hrvatskoj primjerice. alien

Ima nsa i iz Hrvatske, što se tiće foruma neću se mješati...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyPet 5 Jun 2009 - 1:21

ma daj...web stranica za nas 20 aktivnih clana....ihhhhhhhhhhh....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyPet 5 Jun 2009 - 13:15

Admin-Roby ::
ma daj...web stranica za nas 20 aktivnih clana....ihhhhhhhhhhh....Very Happy

Ako Farski otoci mogu možemo i mi... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptySub 6 Jun 2009 - 22:26

ujedinjeni možemo, da vas 5-6 vodi brigu o vijestima. puno profesionalniji web bi privukao i druge toonse koji neprate klub preko interneta ili neznaju za ove free forume i blogove.. scratch
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptySub 6 Jun 2009 - 22:52

Hteo sam ja da pokrenem site, ali nisam baš toliko vičan tom uredjivanju i vodjenu site-ova, tako da sam se odlučio za blog, koji je mnogo lakši i za održavanje.

Meni lično uopšte nije bitan taj vizuelni izgled site-a, već vest koja je objavljena na site-u. Ta vest mora biti proverena a ne neka novinska patka. Upravo takve vesti ja pokušavam i da objavljujem na mom blogu i trudim se da ne izlećem pred rudu.

Recimo, pogledajte site nufc.com. Dakle, vizuelno on je bukvalno na nivou site-ova iz sredine devedesetih prošloga veka, ali taj site ima ko zna koliko poseta dnevno. Sećam se da kada je Woodgate prelazio u Newcastle, da je site pukao, jer server nije mogao da izdrži takav nalet ljudi. Priča se da je imao 1.000.000 posetilaca toga dana.

Nemojte misliti da ljudi ne znaju za ovaj forum, zatim za moj blog i za blog iz hrvatske. Sinoć sam bio na svirci u NS-u, gde su gostovali stari punkeri iz Engleske, Sham 69, gde se okupilo negde oko 1000. ljudi. Dakle, prišao mi je pevač GBB-a(oni koji prate muziku, znaće šta je GBB) i rekao mi je :" Čitao sam u Blicu o tebi i blogu". Zatim me je moj rodjeni brat upoznao sa Firčijem(bivši bubnjar EKV-a), gde mi je on rekao : " Aaaaaa ti si taj Bloger "!!! Znaju ljudi bre !!!

Svaki od nas radi odličan posao , promovišući naš Newcastle United i što je najzanimljivije, radi to na sebi svojstven i vrlo zanimljiv način, Recimo, ja volim da sam na ovom forumu redovno, ali su mi takodje odlični komentari i tekstovi na nufc-balkan.blogspot.com

Ne znam, sigurno da će u budućnosti zaživeti i ta ideja site-a, ali dobro je ovako. Ne smeta mi što su nam oči uprte na tri mesta.

Do tada ...kucajmo i širimo našu ideju i borimo se za boje svoga kluba , svako na svoj način !!!

Jer ... MI SMO NEWCASTLE UNITED , MI SMO NJEGOVA SNAGA !!!
Newcastle united web site 06012007_toon-army
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptySub 6 Jun 2009 - 23:08

Kad smo već kod nufc.com oni su pokrenuti 1993. znaći kada većina ljudi na ovim prostorima nije ni znala što je internet, preko njih se mogu naručiti karte za utakmice Newcastlea itd. Po meni uz nufcblog.com najbolja stranica o Newcastleu.

To si točno rekao da je siteov izgled najmanje bitan, evo primjer slabo napravljenog sitea sa odličnim vijestima je več spomenuti nufc.com, a odlično uređen site sa nikakvim vijestima je sužbena stranica nufc.co.uk

Savic zahvaljujem se za pohvale za mooj i TOON-ov blog Wink
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site EmptyNed 7 Jun 2009 - 17:31

a dobro, mozda sad ova ideja i ne zazivi, ali mozda se ostvari nakon nekog vremena kad nufc bude u vrhu premiershipa za godinu-dvi-tri a mozda i prije... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle united web site Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle united web site   Newcastle united web site Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle united web site
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Web Site Newcastle United - Serbia
» Manchester United-Newcastle United highlights download
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Leeds United - Newcastle United 0:2
» Newcastle United - West Ham United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: