Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Najbolji igrač u najgoroj godini?

Ići dole 
+7
NUFC96
Sinner
NUFC CRO
Srki
Admin-Roby
Philips
RIOT
11 posters

Najbolji igrač u najgoroj godini?
Habib Beye
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Steven Taylor
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap15%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
Sebastien Bassong
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap62%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 62% [ 8 ]
Michael Owen
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jonas Gutierrez
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap23%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Obafemi Martins
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nicky Butt
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Steve Harper
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Andy Carroll
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jose Enrique
Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_lcap0%Najbolji igrač u najgoroj godini? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyČet 28 Maj 2009 - 22:56

Moj glas ide Bassong-u.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyČet 28 Maj 2009 - 23:17

Mislio sam se između njega i Jonasa, ali Bassong, je Bassong... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyČet 28 Maj 2009 - 23:32

gde je JOEY BARTON ?!?!Very Happy Very Happy Salim se,glasao sam za Bassonga,davno nismo imali tako dobrog stopera! Svaka mu cast,nadam se da ce ostati.Razmisljao sam izmedju Taylora ili Bassonga,al sam se na kraju odlucio za Basonga,posto je on najvise iznenadio ove sezone.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyPet 29 Maj 2009 - 11:32

Zvekn'o sam za Taylora! Zbog celokupnog utiska!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyPet 29 Maj 2009 - 13:42

Given,ali nažalost,otišao je.
Od ovih netko nekad manje,nekad više.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyPet 29 Maj 2009 - 14:00

Zašto nema Givena na popisu!?

Od ponuđenih Bassong, Taylor i Jonas su solidno igrali.
Dao sam glas Bassongu!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyPet 29 Maj 2009 - 16:20

Given je odigrao samo polusezonu.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyPet 29 Maj 2009 - 17:37

Whose the Geordie in defence?
Za mene je jedini Taylor koji je cele sezone licio na igraca
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptySub 30 Maj 2009 - 13:59

nufc.co.uk je izabrao Jonasa za najboljeg igrača sezone... drugi je bio Owen, a Bassong treči.

Po statistikama izgleda da je Owen igrao odličnu sezonu, a samo oni koji prate klub znaju pravu istinu, nažalost.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptySub 30 Maj 2009 - 18:27

Došao je na probu iz Fransuskog Metz-a. Prvi meč igrao je Jula 2008. godine na gostovanju u Doncaster-u, gde je nosio broj 46. Niko na tribinama pojma nije imao ko je on. Čak ni Keegan nije znao ko je on.

Toon Army su mu klicali "There's only one 46" i "46 give us a wave". Dečko nije razumeo ni reči.

Posle utakmice Keegan izjavljuje: "Video sam da je veoma dobar i videćemo gde idemo sa njim. On nije klinac , igrao je više od 70. puta u francuskoj ligi a igrao je i za Francusku U-21. Bio je sa nama cele nedelje , trenirao , danas je i meč odigrao koji je za njega bio i više nego dobar test. Za novajliju , odlično je odigrao".

Newcastle sa njim potpisuje ugovor, Bassong uzima broj 12 i nedeljnu platu od svega 5.000 funti.

Za mene je on najbolji igrač sezone. Ostavio je iza sebe daleko plaćenijeg i 10. miliona plaćenog Coloccini-a, čak ga je i iz tima istisnuo !!!

Najbolji igrač u najgoroj godini? Sebastien-bassong-64097722
Seb Bassong


Poslednji izmenio Savic dana Sub 29 Avg 2009 - 19:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptySub 30 Maj 2009 - 18:39

steta sto nece ostati u Newcastle-u....bas steta....konacno nadjemo dobrog stopera,kad ono ode.....jebem ti zivot.!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyNed 31 Maj 2009 - 16:51

za njeg su rekli da je jedno od najvecih otkrica/pojacanja u premieršipu ove sezone.

A jonas je jedan od najpodcjenjenijih igraca u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptyPet 28 Avg 2009 - 22:26

i ako sam zakasnio a ovu temu glasao sam za Bassonga
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? EmptySub 29 Avg 2009 - 1:44

Ja nisam ni glasao, nesto gledam listu i jednostavno ne mogu nikom da dam glas pale
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrač u najgoroj godini?   Najbolji igrač u najgoroj godini? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji igrač u najgoroj godini?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolji Menadzer Newcastla ?
» Joey Barton - Najbolji sam!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: