Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
Serbian lassy

Broj poruka : 473
Datum upisa : 18.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 5 Mar 2012 - 21:14

"Newcastle fans are flocking to a Yorkshire hotel as its dining room has reclaimed floorboards from Alan Shearer's house. A spokesman for The Frenchgate Hotel in Richmond said "We mentioned it in a local paper and word spread. We regularly get Newcastle fans turning up to have their pictures taken with the floorboards. Some of them get quite emotional - one fella got on his knees to kiss them."

Navijaci Njukasla opsedaju Jorksirski hotel ciji restoran ima pod iz kuce Alena Sirera. PR hotela kaze da im redovno dolaze Njukaslovi navijaci koji fotografisu pod, a neki budu i posebno emotivni. Jedan covek je kleknuo da bi poljubio pod. E jesmo blentavi, al' nema veze. Savicu, evo ideje gde da vodis suprugu za 8. mart Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6378
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 5 Mar 2012 - 21:55

Nešto slično se dešava u Đokovićevim restoranima u Beogradu i Novom Sadu, gde razni likovi odlaze tamo samo da bi bili viđeni.

Srki

Broj poruka : 8919
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Pon 5 Mar 2012 - 22:07

Jebo ih domacin!

Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 0:11

Nemoj tako Srki. U ostalom, zasto bi neko bio u Srbiji kreten zato sto hoce da se slika sa Djokovicem, a u Evropi pozitivni manijak zato sto hoce da se slika sa Sirerovim parketom? I ko kaze da oni sto dodju u Sirerov bar dolaze samo zato sto su zedni? I ti kad bi dosao otisao bi tamo i napravio milion fotki i pokazivao ih ortacima i cuvao kao relikviju. Malo respekta prema sopstvenim vrednostima, molim.
Nazad na vrh Ići dole
spira

Broj poruka : 1075
Godina : 37
Datum upisa : 24.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 0:44

Subjektivno gledam na takve stvari.Meni je Shearer legenda i ljudina,a Djokovića znam zato što mi izlazi i iz frižidera.Moje mišljenje,ništa više...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 13:28

nebi se nikada slikao sa Djokovicem! Ne pratim tenis,i ni 1% me ne zanima Djokovic......

Savic

Broj poruka : 6378
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 14:13

Hteo sam da kažem da je sve ovo sa Đokovićem velika moda u Srbiji. Sada svi naprasno prate tenis i svi su u tenisu. Svi su sada veeelikiii stručnjaci i svi znaju šta je smeč, forhend, bekhend, slajs...

Do pre samo tri godine su se smejali tom sportu. Čast izuzecima, naravno.

Takođe, svaka čast i Đokoviću što je napravio ovo što je napravio i što je svetski broj 1, ali viđaćemo oko njega mnogo mnogo likova koji su tu oko njega zbog lične promocije a ne zbog njega samog.

Uzdravlje...

Poslednji izmenio Savic dana Uto 6 Mar 2012 - 22:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://nufc.blog.co.yu
RIOT

Broj poruka : 4337
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 14:37

Kad sam čuo rođenu majku kako preko usta prevaljuje kako je Đoković pobedio Nalbandijana u taj brejku, shvatio sam da je državna hipnotisanost likom i delom Đokice prevršila svaku meru.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 18:47

hahaha bolje tenis nego turske i ostale serije. Moja mama ima 76 godina ali se bogme razume i u tenis i u odbojku i u kosarku, vise nego u serije.

Ljudi, ovde se niko nije umorio od Sirera. Za deset godina ja nisam cula jednu osobu koja je rekla nesto protiv Sirera ili da ga vidjaju previse u novinama, na tv, a ne treba zaboraviti da je on u penziji. Nije ni trener. Dakle, koji izgovor on ima da bude toliko prisutan u medijima? To sto je BIO? Zasto onda neko ko trenutno JESTE nema pravo da bude u medijima?
Uspesan covek, svetski priznat sportista, cistog obraza, ponosan na svoj grad i svoju zemlju. Sirer Bar, redovno u novinama, ucestvuje u svim mogucim humanitarnim akcijama, nacionalni ambasador za borbu protiv nasilja nad decom, ucestvuje na raznim promocijama, nose se dresovi sa njegovim imenom, prodaju slike i magazini sa njegovim likom... Prvak sveta, svetski priznat sportista, ambasador UNICEF-a, Novak restorani, donacije u humanitarne svrhe... Sve isto, samo sto je jedan Englez - decko iz gosfordskog komsiluka, a drugi Srbin, decko iz beogradskog komsiluka. I ovom drugom je to veliki minus ali samo medju zemljacima. Ja kad vidim ovde u Njukaslu bilbord sa njegovim likom ja sam ponosna do neba!
Ma ko da je (bio) iza njih, ispred njih i oko njih dvojice u zivotu, u sustini nije vazno - ne bi bili to sto jesu da nisu sami radili na sebi i to krvavo radili. Zbog svega ovoga me stvarno nerviraju ti negativni komentari o Djokovicu. Nas je, svetski poznat po dobrim, a ne losim stvarima i treba biti ponosan na to. Ne mora niko da ga voli ali ga treba postovati. RESPECT.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Uto 6 Mar 2012 - 19:55

Serbian lassy ::
Nemoj tako Srki. U ostalom, zasto bi neko bio u Srbiji kreten zato sto hoce da se slika sa Djokovicem, a u Evropi pozitivni manijak zato sto hoce da se slika sa Sirerovim parketom? I ko kaze da oni sto dodju u Sirerov bar dolaze samo zato sto su zedni? I ti kad bi dosao otisao bi tamo i napravio milion fotki i pokazivao ih ortacima i cuvao kao relikviju. Malo respekta prema sopstvenim vrednostima, molim.

Zato sto je em kreten em u dupeuvlakac i ljigavac. Do juce su svi do jednog govorili da je tenis pederski sport sad ispade da su svi teniseri. Metenem ja na djoku sve ljubitelje lika i dela "Noleta"!

Videces sve te ponosnike kakvi ce da budu kad krene brod da tone.

O tenisu i teniserima mislim sta sam uvek i mislio.

Thug

Broj poruka : 2941
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 9:21

ja sam cak i trenirao isti! Smile ali za vreme mog treniranja cilj je bio prebaciti mrezu! reket je bio veci od mene! Smile svaka cast djokovicu za sve sto je uradio, i sto radi, ali ako vec poredite shearer-a i djokovica, onda se mora dodati da prvi nije promovisao svoju familiju, mamu, tatu, strica, babu dedu, bracu i ostalo...svoj uspeh je sam gradio! sada svi trce oko djokovica, od politicara pa na dalje...moja baba ima 78 godina, i zna o tenisu vise nego o mojoj profesiji (npr pitaju je sta radim ili tako nesto njen komentar je "gleda one kurve na kompjuteru" a bavim se programiranjem, a kada je tenis u pitanju onda ce ispricati od poena do poena kako je djokovic odigrao)...toliko o tome! cak ide i u tu krajnost da imitira nadala i rodika...nemam nista protiv djokovica, ponavljam svaka cast, ali me nerviraju neke stvari, kao npr, dok su zimonic i janko igrali (pre djokovica, jankoviceve i ivanoviceve) niko nije ni znao da oni postoje, ni da se u srbiji igra tenis, a sada klinci vise ne igraju ni fudbal, ni kosarku, u skolama se prave teniski tereni, izmedju zgrada se ne pika "fuca" vise vec su svi djokovici...to mi smeta...ta hipnotisanost cele nacije...
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Broj poruka : 97
Godina : 34
Datum upisa : 10.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 10:12

А бе вие Срби сте, а се жалите за Ѓоковиќ.
Исто е и тука во Македонија, до пред некоја година поим немаа луѓето за тенис, сега се врвни стручњаци. Имам еден другар ми вика јас го сакам Ноле затоа што има добар слајс и дроп шот, а пред некоја година сиротиот не знаеше дали тениското топче е тркалезно или квадратно! Laughing Laughing
Кога ќе освои некој турнир не ми се отвора Facebook и Twitter, мислиш Македонија освоила светско првентсво во фудбал! Very Happy
Како и да е, секоја чест на дечкото, супер си е, одлично игра, иако јас не го сакам, си навивам за Федерер! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 11:13

Tema nam ode u pm ali dobro, da kazemo ko sta ima. Krenimo od porodice - koliko ljudi nije postiglo nista u zivotu jer nisu imali podrsku porodice? Mnogo. Ja imam dvoje klinaca i znam dobro o cemu pricam. Mogu da ih pustim da idu tralala u skolu i da me bas briga sta tamo rade, treba li im pomoc kod kuce, hoce li da nesto treniraju ili se bave necim dodatnim (muzikom, plesom, slikanjem, nebitno cime). Isto tako mogu da im pomognem u svemu tome, budem tu kad im treba pomoc, procitam desetine knjiga da bih znala o cemu se radi i kako da im odgovorim na pitanja koja imaju , platim ekstra casove ili druge aktivnosti (umesto da taj novac potrosim na npr licni provod, garderobu ili sta vec) i dam im sansu da jednog dana ostvare svoje snove, budu neko i zive bolje. Ja sam za ovu drugu opciju. Postoji mnogo roditelja koji su uvek u skladu sa svojim mogucnostima bili za drugu opciju. Samo njihova deca koja nisu postigla nista u zivotu jer jednostavno nisu imala u sebi to NESTO, uvek ce se zaliti da im roditelji nisu pruzili nista. Novak zna najbolje koliko su se njegovi roditelji zrtvovali za njega i on to postuje. Njegova mama sigurno nije naglabala satima sa komsinicama nad soljom kafe ili gledala pet serija i pet repriza dnevno i nije imala pojma gde joj je dete do 11 sati uvece.
Kad sam ja bila u teen godinama svi su hteli da budu kosarkasi - zbog Divca, Drazena Petrovica, Grbovica, Nakica, Miroslava Pecarskog (koji je prvi poceo ona prava NBA zakucavanja kojih pre toga nije bilo u nasoj kosarci). Ja sam bezala iz skole da gledam prenose utakmica Partizana i Cibone. Kad je Zvezda postala prvak sveta svi su hteli da budu fudbaleri, svi su hteli da budu Sinisa Mihajlovic i Darko Pancev. I nema nista loseg u tome. Svako vreme ima svoje heroje. Zar nije bolje to nego da za idole imaju drustvo iz zemunskog i ostalih klanova.
Thug - tenis i fudbal su dva neverovatno razlicita sporta i to i sam znas. Mesto i vreme u kome su njih dvojica pocinjali svoje karijere su takodje dva sveta.
Citava ova moja prica zapravo se svodi na samo jedno pitanje - da je Djokovic iz Srbije zapravo George Wilkinson iz Engleske da li biste razmisljali drugacije i da li bi vas pogadjalo to sto su mu tata i mama u lozi na mecevima, a on prvak sveta?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 15:32

Protiv sam histerije i ostalih budalastina koje prate doticnog. Nisam pricao o podrsci kod kuce jer podrazumevam da ce svaki normalan covek da pomogne-podrzi svoje dete, nije mi trebao njegov tata da mi o tome prica.

Da ne sirim previse, ko ga jebe!

Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 15:41

Srki je iz zemunskog klana,reketira Srbiju.Zato ne voli nesto tenis....zbog reketa Very Happy

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 15:55

Admin-Roby ::
Srki je iz zemunskog klana,reketira Srbiju.Zato ne voli nesto tenis....zbog reketa Very Happy

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 16:02

hahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cekam da se javi Srki,kontam da ce me izbosti Neutral

Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 7 Mar 2012 - 19:09

hahahaha ili ce da te izrAketira hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Čet 8 Mar 2012 - 18:31

Forzza Tvorza Very Happy

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 11 Mar 2012 - 9:30

Ja volim da pratim kosarku kao i fudbal, tenis, pa i formulu 1, reli, golf, bilijar, hokej, zimske sportove... sve na sta naletim moze da mi zadrzi paznju. Ali ne obracam paznju na njihove familije, zutu stampu i sve "skandale" sto idu uz to. Tako drzim Djovaka Nokovica daleko od mog frizidera a opet volim da pogledam kad igra.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 13 Maj 2012 - 20:17

Jesmond Dene, suma na pet minuta od centra Njukasla. Mesto je savrseno za setnje i za dzogiranje. Kroz ovu sumu-park protice Ouseburn reka koju sam vec spomenula. Nakon nekoliko nedelja kise reka je bas nabujala pa su se verovatno i one barkice sa slika od pre par meseci pomerile nizvodno. U Njukaslu danas izuzetno vetrovito, oblacno i hladno.

[img][/img]
Alpake u boji Njukasla.

[img][/img]

[img][/img]
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Ned 13 Maj 2012 - 20:43

Vesna, dugo te nije bilo Smile

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 16 Maj 2012 - 21:06

Tu sam ja i kad se cini da nisam Wink
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 6 Jun 2012 - 9:23

Jedna oldschool slika lučkih radnika i mosta.

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   Sre 6 Jun 2012 - 17:24

Fantasticna slika! Evo linka za odlican video sa starim slikama. Posebno ce vam verovatno prirasti za srce prva fotka Very Happy

This video and music doesn't belong to me. All rights reserved by Youtube user MrNormandunn1944 and artist James Horner.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy   

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav iz Newcastla - od Serbian lassy
Nazad na vrh 
Strana 13 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: