Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bolton-Newcastle

Ići dole 
+4
RIOT
Admin-Roby
RAMMS+EIN
Srki
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 1 Mar 2009 - 16:26

Pa da! Evo gledam Tottenham-Manchester, ovaj izveo praktično 2. postavu!
Bez Vidića, Berbatova...
Od standardnih vidim Ronalda i Ferdinanda! Znači upucaće nas kao najgore...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 1 Mar 2009 - 16:33

jbg....jeste culi koliki cemo transfer budzet imati za letnji prelazni rok? 10 miliona funti...haahahahaha ....jao boze....znaci Ashley je opet stavio sav novac sebi u dzep,od prodaje Givena i N'Zogbie...majku mu jebem !!!!!kako bi voleo neko da ga spici snajperom,ili da mu podmetnu bombu !!! JUU SLAVIO BI TAJ DAN !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 1 Mar 2009 - 18:56

NNesto mi daje nadu, to je da sa Newcastlom nikad nije sigurno,
kad se ocekuje poraz oni dobro odigraju i izvuku barem bod, i obrnuto naravno.
E hajmo im sad jebat mater MANCESTERSKU.

Hej Ameobi sto ti skidas gace, nisi valjda i ti mislio. HAHA ljudi evo i ameobi hoce da jebe MANcesteru mater.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 1 Mar 2009 - 19:17

Very Happy Very Happy Very Happy

usrace se nasi protiv Manchestera...videces....85 minuta ce se igrati na nasoj polovini....pale pale pale
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 1 Mar 2009 - 20:07

Ma dovoljno je da Man stisne, ne jače od 2min, i eto im gola!
Naša kikserska odbrana kada se stavi pod pritisak postaje još gora... Čuvali su se smradovi protiv Tottenhama, otaljavali utakmicu, a opet su im maznuli trofej.
Ali ko više forsira raspalog Ameobija, na čije insistiranje on igra, KO stoji iza njega?!?!?
Taj kreten nas je uništio! I ono malo šansi što napravimo, i to nam sjebe taj mentol...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 1 Mar 2009 - 20:33

ali Englezi ga hvale jbt....pola njih konta da je on dobar igrac....ma nemaju oni ni pola mozga !!! Sad Sad Sad


Xisco ili Carroll u napad pored Martinsa ili Viduke i reseno je sve.Lovenkrandsa bi kasnije ubacio u igru,zavisi ko je od napadaca umoran.

Ryan Tayloru bi rekao da pokusa malo da ide napred,a ne odma cim primi loptu da ubacuje.Jonasa bi stavio odma iza napadaca.....Njegovi centarsutevi su ocajni,i ponekad me strasno nervira....iza napadaca bi imao vise sansi za sut,i mogao bi pametnije da uposaljava napadace.

ipak,levo krilo bi dodelio Duff-u,zna on ponekad dobro da odigra.

Boze...prodao bi Enrikea za karton vinjaka,samo da ga negledam... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 8:38

Admin-Roby ::
ali Englezi ga hvale jbt....pola njih konta da je on dobar igrac....ma nemaju oni ni pola mozga !!! Sad Sad Sad

Pa ako kontaju da je dobar, eto im neka ga kupe. Mozda tako i misli BIG MAC (Mike) pa ga forsira da mu cijena naraste.
Ja ga na menageru uspio prodat za oko pola miliona. Ne sjecam se kojim levatima.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 11:51

ma...u menadzeru sam ga prodao za neverovatnih 2,5 miliona funti,i to Portsmouthu !!! HA HA HA Very Happy

Geremia sam prodao 3 miliona funti,i to Sunderlandu,Jose Enriquea za 8 miliona funti Tottenhemu,Butta za 300 000 Watfordu,i Smitha wiganu za 5 miliona funti....sve sam to uradio u prvoj sezoni i doveo sam 5 igraca.

Wilian (sahtar donetsk) za 4 miliona funti

Tymoschuk 7 miliona funti

Taiwo 6 miliona funti

Chris McCan 450 000 Very Happy (dobar za klubu,al ima potencijala da bude kao Barton ili Nolan)

Perez (neki meksikanac) za 3 miliona funti.

dobra ekipa,zavrsio sam na 6 mestu,i Owen mi je potpisao ugovor,i to 3 dana pre nego sto mu je istekao Very Happy hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 11:56

Admin-Roby ::
ma...u menadzeru sam ga prodao za neverovatnih 2,5 miliona funti,i to Portsmouthu !!! HA HA HA Very Happy

Geremia sam prodao 3 miliona funti,i to Sunderlandu,Jose Enriquea za 8 miliona funti Tottenhemu,Butta za 300 000 Watfordu,i Smitha wiganu za 5 miliona funti....sve sam to uradio u prvoj sezoni i doveo sam 5 igraca.

Wilian (sahtar donetsk) za 4 miliona funti

Tymoschuk 7 miliona funti

Taiwo 6 miliona funti

Chris McCan 450 000 Very Happy (dobar za klubu,al ima potencijala da bude kao Barton ili Nolan)

Perez (neki meksikanac) za 3 miliona funti.

dobra ekipa,zavrsio sam na 6 mestu,i Owen mi je potpisao ugovor,i to 3 dana pre nego sto mu je istekao Very Happy hahahahaha

Sa kojim patchom igraš, ja sam sa 910 odmah u prvoj sezoni završio kao 3 i ušao u ligu prvaka...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 11:58

Zavrsicemo mi u ligi otpadaka, ne prvaka!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 12:23

910 je i moja verzija....Very Happy svaka cast za 3 mesto....al ja ne igram na foru "Save-load" Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 12:33

Admin-Roby ::
910 je i moja verzija....Very Happy svaka cast za 3 mesto....al ja ne igram na foru "Save-load" Very Happy Very Happy

Pa ne igram ni ja na save-load... stvar je u taktici i treninzima, jedino sam kupio buonanottea i prodao nekoliko igrača. Sada sam skinuo najnoviji 930 koji popravlja mnogo stvari u igrici, pa ću početi od početka Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 16:10

aj posalji link da i ja skinem,pa da przim Razz

igram vec mesec dana sa Norwichem,uveo sam ih u premier ligu odma u prvoj sezoni,i sad se hrabro borim za opstanak Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 18:57

Ne bih mogao sebe da zamislim u manager-u da vodim neki drugi tim osim Newcastle-a.(eventualno Partizan).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 20:57

Admin-Roby ::
aj posalji link da i ja skinem,pa da przim Razz

igram vec mesec dana sa Norwichem,uveo sam ih u premier ligu odma u prvoj sezoni,i sad se hrabro borim za opstanak Razz

Ovdje ti je patch 930:

http://rapidshare.de/files/45654052/FM2009_v9.3.0_Patch_Installer.exe

A ovdje je CD key za Patch (sve do nedavno se morao kupovati)

http://rapidshare.com/files/195602705/FMK.rar
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 2 Mar 2009 - 22:09

hvala,skinucu ovih dana ! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Bolton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolton-Newcastle   Bolton-Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bolton-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Bolton vs Newcastle
» Bolton vs Newcastle
» Newcastle v Bolton
» Newcastle United-Bolton
» Newcastle United-Bolton Wanderers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: