Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fotografija koja mi je slomila srce

Ići dole 
+18
pirLe
Pedja
milan25
NUFC96
spira
Alan Smith17
Dinko
Thug
m.c.t.
Serbian lassy
RIOT
Philips
RAMMS+EIN
Admin-Roby
moody
Srki
NUFC CRO
Savic
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 14:45

Čupa.
O, nepravde! Pa nama lome noge nekažnjeno, pa nikom ništa. Što se Suareza tiče, pored neverovatnog talenta momak igra srcem, ostavlja ga na terenu i poklanja navijačima, zbog čega ga u Ajax-u i dalje obožavaju. Tamo je i ujeo protivničkog igrača i popio kaznu. Pa šta.
Jel se neko seća situacije na SP kad je odbranio čist gol i popio crveni karton što je omogućilo Urugvaju da prođe dalje?
Neka ujeda, neka kida, neka čupa. Bolje nego ovi naši papci koji platu zarađuju laganom šetnjom u trajanju od 90 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 14:53

Što se tiče Rafaelovog starta, upoređujem ga sa startom Ryan Taylor-a nad elmander-om. Potpuno ista situacija i ovaj mali dobije žuti, a R. Taylor crveni karton.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 15:38

Ma sudije previse kalkulišu.Nije mu dat zuti jer je i onaj prije toga na njega isao grubo, on se jedva izvukao, a onda i on grubo startao.Jest da je glupo ali se sudije izvukao od previse galame koja bi se digla da je dao crveni.Ipak je to Man United, supci iz FA dobro paze da im idu niz dlaku.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 16:17

Cupa se ko pizdurina. Da li je nepravda ili nije, bole me usi. Manir pickice! To je to o karakteru. Pizdica!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 17:11

juce sam bio u kladionici sa 3 druga koji navijaju za Manchester United...ja sam samo navijao da slome nogu Carrollu...Tottenhem i Liverpool su mi postale najomrazeniji klubovi....da bog da pocrkali svi njihovi igraci!! A kad Carroll slomi nogu,bicu najsrecniji covek na svetu!

PS : Carroll je rekao da su ga odusevili navijaci Liverpoola,i da mu je najbolji momenat ikada kad je debiovao juce.Govno placeno!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 18:18

Nisi ga dobro razumeo, Robi...ovo je transkripcija na srpski:

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 2864-andy-carroll-liverpool

"Ovo mi je najtužniji dan u životu. Jebo mi pas mater sto puta što sam onomad potpisao ugovor sa Liverpoolom pa sad moram da igram za njih. A žao mi i tog Mančestera...", navodi Carroll u intervjuu za Kurir češkajući se po grudima na mestu gde je istetovirao grb nikadprežaljenog Newcastle United-a.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 19:17

I jos je dodao da doticno pseto obavezno mora da bude besno clown
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 19:25

ja prihvacam cinjenicu da je tesko zadrzati carrolla i odbiti veliki novac, tako je to u zivotu svugdje...ali mi smeta sto se carroll toliko zaklinjao i kunuo u klub i grad, da je to za njega jedino mjesto da zeli zavrsit karijeru kao svraka..a pajdo fino otiso cim je dosla prva ozbiljna ponuda....i to u liverpool koji nece osvojit nista niti ce u ligu prvaka iducih 5godina...
Neutral Neutral Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 22:02

Polako Andy, videćeš kad se zaređa dva-tri poraza, a ti loše odigraš, vrlo brzo ćeš i ti postati boo boys. Nije Kop uvek raspoložen kao juče protiv Manchester United-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 7 Mar 2011 - 23:15

A sto bi uopste navijaci NJukasla razmilsjali o njemu. Po meni je on bio prilika (posle propustenih nekoliko-Allardyce, Keegn, Shearer, Hughton) da se na dbelog skota izvrsi pritisak da se nosi u materinu!

Inace, sto se Andyja tice-bivsi igrac, nek se jebava tamo sa njima, sta me briga. Kurcopacenik u istoj takvoj ekipi. Buljasi!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyUto 5 Apr 2011 - 14:43

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 11 Apr 2011 - 23:13

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Article-1337958-0B95CE6C00000578-272_482x449
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyUto 12 Apr 2011 - 9:50

I Z D A J N I K
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyPon 2 Maj 2011 - 22:35

Dosadan sam sa Carroll-om. Very Happy Very Happy Very Happy

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 113302549

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 113303818
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyUto 3 Maj 2011 - 13:29

nadam se da ce da umre u najgorim mukama! PuuU!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySre 4 Maj 2011 - 0:18

Caroll nam je dao sve sto je mogao. Trpeo je na klupi dok su igrali Owen, Martins... pomogao je svojim golovima da se vratimo u premier ligu, a onda nas jos castio sa 35 miliona funti. Doduse ne nas nego Mike Ashley-a, ali da smo normalan klub mogli bi napraviti odlicnu ekipu sa tim parama.

Da se vratim na temu.... ovo su slike koje su mi najvise slomile srce ove sezone...

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 12102010hatembenarfa

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Unled1oa

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Unled3sq



Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySre 4 Maj 2011 - 9:07

@ m.c.t.
i ja sam govorio mnogo puta da nije caroll otisao sto je on htjeo. Uslovi su bili grozni za njega. Treba mu zahvaliti na ovome sto je ucinio i to je to. umjesto sto opsujete njega opsujte Ashleya
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySre 4 Maj 2011 - 12:47

Ovaj trenutak preloma B. ARfine noge smo zajedno pratili kod Filipa, posle proslogodisnjeg turnira. Smrdljivi City!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyNed 26 Jun 2011 - 14:24

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Kevnolan2415
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyNed 26 Jun 2011 - 18:37

Nek mu je sa srecom u novom klubu. Captain Kev!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySub 27 Avg 2011 - 16:02

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Article-2030539-0D95613000000578-827_468x371
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySub 27 Avg 2011 - 21:13

Ala su se namnozile ove fotke koje lome srce...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySub 27 Avg 2011 - 21:15

Definitiivno smo postali klub bez smeka. Jebes Njukasl kada ispred stadiona nije parkiran Joeyev ratnicki land rover Very Happy Koliko god da ima odmaraliste u glavi-previse kompanjna se tu raspustilo, opet je za ovakav NJukasl bio TATA.

Nek je i njemu sa srecom u R-u!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptySub 27 Avg 2011 - 22:07

nebi ga mjenjao ni za messia No
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 EmptyNed 27 Nov 2011 - 20:16

Swansea - Aston Villa

Iako je bilo reči o odlaganju utakmice nakon vesti o smrti Gary Speed-a, zvaničnici su odlučili da meč ipak počne. U sastavu Villa-e, kao što znamo, nalazi se i "naš" Shay Given, koji je od svih prisutnih najbolje poznavao svog nekadašnjeg saigrača i dobrog prijatelja.

Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Article-1322407307567-0EF653BA00000578-937143_466x310

Ko ima snage, evo i videa:

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografija koja mi je slomila srce   Fotografija koja mi je slomila srce - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fotografija koja mi je slomila srce
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: