Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle dovodi mlade igrace.

Ići dole 
+2
moody
Admin-Roby
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySub 17 Jan 2009 - 0:53

Dennis Wise ipak radi solidno svoj posao dovodeci mlade talente sirom sveta.Nakon sto je dosao mladi brazil Fereira,u NUFC doveden je i Haris Vuckic.

Za Vuckica se smatra da je jedan od najvecih talenta u evropi.Bio je na probi i u Milanu,medjutim nije bio zadovoljan,posto se nebi izborio za mesto u startnoj postavi.

Potpisao je trogodisnji ugovor.Za sada se jos nezna koliko je Newcastle izdvojio za mladog plejmejkera,ali prepostavljam da je kostao negde oko 600-700 hiljada funti.

Doveden je iz fudbalskog kluba NK Domzale.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySub 17 Jan 2009 - 9:00

dobar posao radi wise, ali nije to problem, problem je sto ga samo dovede bez konsultacije sa trenerom, imo je on svojih pojačanja ali i promašaja
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySub 17 Jan 2009 - 12:07

Generalno zbog toga je "KK" i otisao, zato sto svi u klubu znaju ko se dovodi a ko odlazi samo menadzer to ne zna. U sustini idea nije u opste losa da se dovode mladi talenti za par stotina hiljada a posle da se prodaju za 5x veci novac (cist profit) ali daj prvo da kao klub NUFC stane na noge i da se za pocetak dovedu koliko-toliko iskusni igraci oko kojih bi mogao da se napravi tim sastavljen od tih mladih igraca. Dzaba dovodjenje mladih, kada ce igrati u Championshipu (i dalje verujem da se nece dogoditi)......Ko ce ih onda kupiti(dzaba ste krechili) !?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySub 17 Jan 2009 - 13:37

necemo zavristi u championshipu....imamo jaku ekipu...sa ovakvom ekipom se ne ide u championship...jedino ako sad odu Given i Owen (citao sam danas da je Manchester City poslao ponudu od 8 miliona funti)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySub 17 Jan 2009 - 15:00

Jesmo mi dragstor ili fk?!?
Sta me briga sto ce da ih proda 5X skuplje i da zaradi para i para! Hocu da ti igraci budu u Newcastleu, da donesu nesto ovom klubu, ane da mi Manchesteru skolujemo decu!
Nek se nose, bole me djoka za profit(Ashleyev)!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 13:40

Dobro samo onda neka mi neko kaze od cega ce klub da zivi!? Da nece mozda Ashley da nam daje novac za transfere? Da necemo mozda ja i ti da skupljamo pare za transfer nekog igraca? Bas me zivo interesuje, sta ce ta deca da ti donesu ako ne donesu profit sa kojim ces da kupis malo iskusnije igrace? Da nisi mozda mislio da ces sa klincima od 17-18 godina da osvojis premier ligu ili bilo koji od kupova ili jos gluplja akcija da drzis te klince 10 sezona dok ne stignu do jedno 25-26 godina, useres im karijere i onda da se kao sa njima borimo da NUFC osvoji nesto ?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 13:44

A jel' vi mislite da će ti klinci vredeti milione ako ispadnemo u Championship? Very Happy

Dajte ljudi, pa cene im neće biti ni ovolike za koliko su dovedeni.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 13:50

Ako klinci valjaju,zasto da ne?
Pa evo ti milion puta pomenuti Arsenal i Wenger. Oni sa prosekom godina od 21 su uvek u vrhu. I nabice NUFC sa Wilshire-om,Walcott-om,Ramsey-jem,Simpson-om,Merida-om kad god hoce.
Ako su klinci kvalitet,ako je klub stabilan i ako su dobrom menadzeru odresene ruke(i kesa) problema nema. Ja,na primer,nemam pojma sta ce raditi AC Milan za godinu dana. Pa osim Kaka-e i Pato-a svi ima da pomru na terenu. Beckham? Alo?

Sa druge strane,problem sa forsiranjem klinaca je taj sto obicno od njih ne bude nista vec sa 26-27 godina. Arsenal je prakticno dobro prodao samo par igraca(Anelka,A.Cole...),a nekadanji talentovaniklinci koji su igrali kao vanzemaljci(tipa Lauren) sada se bore za mesto u timu u nekom papanskom klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 14:19

mi sad pricamo o nekom profitu ovde,a svi znamo gde ce taj profit da ide...u ashleyev dzep,pa na kockanje...jebem ti vlasnika kad on bez problema pljune 12 miliona funti na ruletu ili sta vec,a za igrace jedva izdvoji 10 miliona...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 17:19

Pa upravo je poenta u ovome sto je Roby rekao! Sada ja treba da se radujem Ashleyevom profitu, jer se on setio da ima klub, koji ce teskim mukama da odrzava u pl-onda kroz njega provice decu koja ce odigrati par sezona-koliko da skupe pl iskustvo i da, eventualno uzme pare. tj bice kod nas na praksi, a kada, i pre svega, AKO postanu nesto-otici ce iste sekunde. Ashely uzeo pare-klub ostao gde je i bio tj 3. iznad crte-MILINA jedna. Od cega je klub do sada ziveo ? Nismo osvojili nista, manje vise smo uvek bili u zoni ispadanja, pa se vadili pred kraj...
Ako ce da dovode decu-neka, ali ti talenti treba da svoje najbolje dju NUFCu, a ne da mui budemo skolski centar. Uz dva-tri iskusna+ta decurlija i eto ti dugorocna ekipa. A ne da se prodaje, kao papani poslednji!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 23:34

Savic ::
A jel' vi mislite da će ti klinci vredeti milione ako ispadnemo u Championship? Very Happy

Dajte ljudi, pa cene im neće biti ni ovolike za koliko su dovedeni.


Citat :
Dzaba dovodjenje mladih, kada ce igrati u Championshipu (i dalje verujem da se nece dogoditi)......Ko ce ih onda kupiti(dzaba ste krechili) !?
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyNed 18 Jan 2009 - 23:47

Srki ::
Pa upravo je poenta u ovome sto je Roby rekao! Sada ja treba da se radujem Ashleyevom profitu, jer se on setio da ima klub, koji ce teskim mukama da odrzava u pl-onda kroz njega provice decu koja ce odigrati par sezona-koliko da skupe pl iskustvo i da, eventualno uzme pare. tj bice kod nas na praksi, a kada, i pre svega, AKO postanu nesto-otici ce iste sekunde. Ashely uzeo pare-klub ostao gde je i bio tj 3. iznad crte-MILINA jedna. Od cega je klub do sada ziveo ? Nismo osvojili nista, manje vise smo uvek bili u zoni ispadanja, pa se vadili pred kraj...
Ako ce da dovode decu-neka, ali ti talenti treba da svoje najbolje dju NUFCu, a ne da mui budemo skolski centar. Uz dva-tri iskusna+ta decurlija i eto ti dugorocna ekipa. A ne da se prodaje, kao papani poslednji!

Ziveli smo od prodaje igraca, Milner,Jenas,Dyer,Woodgate,Hugo Vianna,Solano,Robert,Bellamy

Kao da nam sada ne odlaze i ne dogovaraju se "dzentlmenski" sa drugim klubovima

da si pazljivije procitao prvi post mesto sto si odmah sunuo paljbu video bi da sam i ja to napisao (pogledaj citat ispod)

Citat :
ali daj prvo da kao klub NUFC stane na noge i da se za pocetak dovedu koliko-toliko iskusni igraci oko kojih bi mogao da se napravi tim sastavljen od tih mladih igraca
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyPon 19 Jan 2009 - 0:09

e ljudi moji,sutra idem da potpisem za Newcastle...konacno su me nasli Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyPon 19 Jan 2009 - 2:08

Sta pricas ti drugar?!?
Pa Milnera je prodao Ashley, pa nije taj transfer spasio NUFC!
Ja pitam od cega smo ziveli, od kada ja pratim NUFC, a to je 95-96 pa na dalje...?!
97 je dosao Shearer za tada rekordnu sumu-trofeja nigde, Liga SAmpiona se igrala ali bez vecih uspeha... Pa je opet klub tj Fat Fredy sipao pare! Odakle?! Ne znam.
A i te igrace koje si nabrojao, cini mi se zutom, su bili par godinica na platnom spisku, a mi isto tako nismo nista osvajali... Gurao nam neko pare-sponzori, mafija(?)....
Nece klub, vec Ashley, shvati on je vlasnik, uzimati p are od te trgovine, a mi cemo gledati klub koji cisto postoji u ligi. Ja za to ne navijam! Zabole me za Ashleyev profit! On ovom klubu mora nesto da donese, ako je gazda, domacin, a ako nije i hoce zaradu, onda neka otvori tezgu na buvljaku! Eto!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyPon 19 Jan 2009 - 17:45

Drugo vreme je bilo te 97..... Ne mislis da ce ovaj svinjar vecito biti vlasnik kluba? Nicija nije gorela do zore nece ni njegova. Nemozes ti da dovodis igrace kao sto su Owen, kosta te ko Svetog Petra kajgana, a on se "dzentlmenski" dogovori da napusti klub na kraju sezone a da klub od njega nema nista. Automatski si u minusu za novac za koji si ga doveo, e to se zove ne-domacinsko poslovanje. Ja sam dovodjenje mladjih igraca zamislio kao strategiju prema kojoj Newcastle treba da se okrene sa Ashleyiem ili bez njega, I drugi su pokusavali da se takmice sa "velikom cetvorkom" ulaganjem ogromnog novca koji klub nemoze da vrati pa im nije uspelo (Leeds). Takodje se I ja slazem da je Ashley glavni uzrok problema ali isto moras da skontas da je on samo covek. KK i navijaci su ga iznervirali, proradila coveku sujeta, sada nece dati ni cent za pojacanja. Stavi se u njegovu poziciju. Sta bi ti radio da ti zaprete da ako dodjes na stadion sa porodicom da navijaci nece odgovarati za postupke.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyPon 19 Jan 2009 - 18:25

pa nemoze on samo na svoju bulju da gleda...posedovati jedan fudbalski klub je velika odgovornost...treba da izdvojis ogromne pare da bi vodio klub kao sto je Newcastle...a sta on radi?on je sve suprotno od toga...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyPon 19 Jan 2009 - 20:40

Upravo tako! Nije onklub, i ne moze da se, zbog svoje sujete, sveti preko kluba!
I ja sam za mlade igrace, samo ne za preprodaju, vec za dovodjenje klinaca koji ce desteak godina da iskrljaju za Njuku, da daju svoje najbolje, a posle ako uspeju negde da ih tutnu-neka! I sto su bila druga vremena 97?? Taada bas nismo ni bili neki klub, ali smo sunuli pare i zamalo titula! Slazem se-nakda vise neces sastaviti takvu ekipu, ali Newcastle mora da dovede nekoliko vrhunskih, ali vrhunskih igraca. Ne mogu tolikio ljudi da gleaju Ameobija, Butta i ostale raspadace. Mlao je klubova koji iz kola u kolo imaju 52000 ljudi. Ako is uzeo takav klub, onda tim ljudima daj vrhunsku zabavu. Ako se uzme takav klub da bi se jajarilo, onda te navijaci naduvaju-kao Mikea! I neka!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyUto 20 Jan 2009 - 18:53

Ljudi, mozemo mi da pricamo sta hocemo....Newcastle je Ashleyevo vlasnistvo, moze da radi sa klubom sta hoce, kad god hoce, dokle god hoce, to je cinjenica. Eh sad sto navijaci nisu to skontali na vreme to je druga stvar. Te 97 niti je bilo toliko novca u igri,fudbal se i dalje igrao koliko-toliko iz ljubavi prema klubu,gradu,navijacima(Shearer).Sve je propalo od kako su se biznismeni pojavili(Glejzeri,Abramovich,razni Sheici i tajkuni), tako da....ili ces na fudbal gledati kao na biznis ili te nece biti,jednostavno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyUto 20 Jan 2009 - 19:57

Sta Shearer, pa on je placen 15M tada! Tos to voli NUFC je samo odredilo da ne ode u Manchester United, koji ga je takodje trazio, za istu ili blago vecu kintu.
Ass-hley nije Newcsatle i on ne predstavlja nista! Kupio klub jeste, ali nema nikoga ko voli taj klub ko bi ga podrzao!
A kakav je biznismen i kakvu logiku ima, to se vidi, nazalost, bas preko NUFCa!


Ashley OUT!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySre 21 Jan 2009 - 3:00

Vidite,sad dolazimo do osnovnog problema do kog sam probao da dodjem svojevremeno u temi "Da li je Ashley koren problema". Radi se o tome da je nesto sto ljudima predstavlja emociju pretvoreno u kapital,koji ili funcionise ili ne funcionise. Ako funkcionise,to je svakako preko necijih ledja,to nas sa humanistickog aspekta moze da zaboli ili ne,ali kao fanove jednog kluba ne. Ako ne funcionise,to jedino moze sa pravno-ekonomskog aspekta znaciti da je gazda u problemu,tacnije da mu "igra" ne ide od ruke.
A sta sa ljudima koji su srcem vezani za to?
Oni su potpuno otudjeni od toga. Sta mogu da urade povodom toga? SKORO nista.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySre 21 Jan 2009 - 14:29

@RIOT...........upravo tako, mozemo mi da se durimo koliko hocemo, Ashley je glavni uzrok ovog sranja i trenutno mu nemoze niko nista jer je NUFC njegovo vlasnistvo. Moze da radi sta hoce a njega generalno zabole za ovaj klub tako da svi navijaci-simpatizeri(ukljucujuci i nas ovde) koliko god besneli nema vajde.

@Srki........pa recimo te 97 si mogao da das 15m za klasu igraca kao sto je Shearer i da ti se on u svakom pogledu isplati(vernost,golovi itd...) sada das 20m za igraca kao sto je Owen(placenik) vise je povredjen nego sto igra a uzima novac od kluba a kad taj sistem i taj klub treba braniti on se "dzentlmenski" sporazumeva sa drugima. ( pacovi beze prvi kad vide da brod tone)

Btw debelo smo otisli u offtopic Very Happy

Ajde da se vratimo na temu.Jednino sto sam ja rekao je da kupis mladog igraca za par stotina hiljada, prodas ga za 5m i tako punis kasu, a te pare koristis da bi kupio drugog mladog igraca koji kosta 2m a prodas ga za 10m i tako u krug. U medjuvremenu za visak para dovedes jos kog iskusnog igraca a klince kupujes za malo a prodajes za mnogo vise( Naravno da klinac ako bude wonderkid ostaje u klubu i ne prodaje se ni po koju cenu) opet u medjuvremenu bi se slika iskristalisala i imali bi jaku ekipu.Za ovako nesto treba mnogo vremena a mi kao klub nismo poznati po tome da menadzerima dajemo vremena da se dokazu i da izvedu ono sto su zamislili....tako da pisi propalo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptySre 21 Jan 2009 - 16:52

Za 20m mozes da dovedes odlicnog igraca, ako znas i umes!
Problem je sto ne znamo, a u polsenje vreme i ne-kupujemo.
I nisam ni pricao o tome da sada za 15M moze da se dovede takav kalibar igraca-sve je otislo gore, pa i cene-sada treba vise.
A Shearer se golova nadavao, ali ni on, ni cela genaracija(Ginola, Laes Ferdinand, Asprilla...) se bas i nisu isplatili, ako ces vec o isplativosti-nismo uzeli trofej, a to je bila poenta dovodjenja takvih igraca.
Uostalom ovakav klub i ovakvi navijaci zahtevaju da gledaju VRHUNSKE igrace! A ne neke priucene dundjere.
Sto se tice gazdi u fudbalu-oni su neminovnost. Pitanje je samo da li klub napreduje ili stagnira, mi npr nazadujemo. Man je promenio vlasnika, nije se osetilo(rezultatski), L;pool takodje-jaki su kao djavo... Pa sta onda pokusavate da mi kazete-da pojava gazde izaziva krah. Ne, ne mora da znaci,. Kada je u pitanju Ashley da, kada je u pitanju neko ko ce da da lovui da pusti ljude koji znaju da rade-da rade onda je to druga prica!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyČet 22 Jan 2009 - 20:07

nisam rekao da su gazde upropastile klubove ( u nasem slucaju jesu) nego su upropastili fudbal kao igru, sve se posmatra kroz profit ako nemas novca ne mozes ni da se nadas nekom trofeju.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyČet 22 Jan 2009 - 20:38

Hoffenheim se nada...
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. EmptyPet 23 Jan 2009 - 0:56

da samo sto Hoffenheim ima para vise nego 3 Newcastla, oni kada su bili u zweiti mogli su sebi da priuste da puknu 10m za nekog levaka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle dovodi mlade igrace. Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle dovodi mlade igrace.   Newcastle dovodi mlade igrace. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle dovodi mlade igrace.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United dovodi Ewerthon-a.
» Ako vec ne mozemo da dovedemo igrace...
» Prvenstvo Evrope za igrace ispod 17 god.
» Cho u Newcastle-u?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: