Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Given odlazi iz NUFCa?!?

Ići dole 
+4
moody
RIOT
Savic
Srki
8 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 13:48

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/newcastle_united/7805887.stm

E kad ovaj lik, za koga sam smeo da potpisem da, ma koliko nisko bili, i ma koliko jadno igrali, nikada nece napustiti klub, razmislja o odlasku... Onda braco, da vam kazem, na niske smo grane pali. Najnize od kada ja pratim ovaj klub, a to nije malo!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 14:15

Ne krivim ga ni malo...Gleda pet godina katastrofu od tima.2006. godine je potpisao novi ugovor, tada su ga bukvalno slagali da će NUFC krenuti na bolje u borbu za neke trofeje, a šta ongleda???Već tri sezone borbu za opstanak.Šta njemu treba da prima pet komada po utakmici?

Još jedna stvar me zabrinjava a to je nedostatak komunikacije izmedju igrača i trenera.

Kinnera objavljuje na sva zvona da će Owen ostati u NUFc-u 60:40% i da će odluku doneti u narednih par dana, i posle par dana Owen izjavljuje da odluku donosi do kraja sezone.

Prekjuče Kinnear objavljuje kako nema šanse da Given napusti Newcastle, a koliko već danas Given-ov agent izjavljuje kako je Given-u već svega dosta i da želi da napusti NUFC.

I ko je kriv zbog celog ovog stanja?Pa, naravno MIKE ASHLEY!!!

Jebo vas Mike Ashley...vaš spasioc!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 14:47

Mozda, ali samo mozda, je ovo pokusaj da se majmunima na celu kluba dojavi da su doterali do samog kraja i da, ako hoce da im od tima ostanu samo pioniri, prionu na posao i u januaru dovuku, kako znaju i umeju, neke dobre igrace, i da krenu da ovaj tim vade iz govana!
Ne krivim Shaya! Dugo je sa nama, uvek, na svakoj utakmici je branio kao zmaj! Coveku je dozlogrdilo da se aka sa mentolima. Jasna stvar!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 16:52

Sta da kazem,osim moj omiljeni igrac NUFC-a...
Jos dok je Shearer bio tu,Shay mi je bio blizu njega... Ovakva situacija u klubu ce ga naterati da ode,nikako on sam. Jedino pitanje je-gde? Fulham,Portsmouth imaju problema sa golmanima,ali da le je to Givenov nivo. NE.
MUFC? Mozda...

Ukoliko vec ode iz naseg kluba,pozeleo bih mu Celtic,klub u kome je zapoceo karijeru. Ima dobre sanse i za Ligu Sampiona. Ovakve stvari ne pisem o bilo kome vec o Shay-u. Koliko god Owen bio kapiten,za mene je to,jos od Shearerovog odlaska-Given.

Mozda i ne ode...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 17:25

ja stvarno ne znam ko je smislio nacin dodjeljivanja zlatnih rukavica.

Ja mislim da bi trebali gledati postotak odbrana od suteva.

Given bi dobijao svake sezone te rukavice, a ne sad Reina vodi u koliko vec minuta nije primio gola ( govorio je komentator na prosloj utakmici dok nije primio)
to trebaju dobiti nagradu odbrambeni igraci a ne golman.

I eto reine prvi sut Edgar i go i to kakav pravo u njeg ovaj nesto pada i prima.
I jebo te takav golman Given je jedan od najboljih na svijetu, sigurno medju prvih pet.

Ako on ode gubiti cemo po 10 -0
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 18:24

Lično mislim da je Given odigrao svoj poslednji meč u Newcastle United-u.

Given odlazi iz NUFCa?!? 1632010258-soccer-barclays-premier-league-manchester-united-v-newcastle-united-old
Given odlazi iz NUFCa?!? Article-0-0185756A00000578-721_468x477
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 18:35

Branice sutra protiv Hulla.
Dobar je Shay, bas je ok lik! Ako je istina da ga traze Arsenal i Tottenhma, onda uopste nije tesko pogoditi gde ce!
Neka mu je sa srecom, zasluzio je.
A sa Newcastleom pitaj Boga sta ce biti, nama ni on ne pomaze!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyPet 2 Jan 2009 - 20:16

bolje da je klub napustio ranije,pre 5 godina,nego sada !!! Svima je on sada heroj,i sigurno ce nas boleti njegov odlazak,a on je sad odlucio da ode,kad je najpotrebniji Newcastleau...Ljudi moraju malo da gledaju na klub,a ne na sebe,znam da je 11 godina ovde vec,al ako ce da ode iz Newcastlea,nek ide kao heroj,a ne kao kukavica,koja napusta klub koji tone sve dublje i dublje.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 0:00

Roby, dva puta si spomenu reč heroj.Prvo si rekao da je on sada heroj i ako ode iz kluba neka ode kao heroj ?!?

Pola nas bi tako postupilo, zar ne?Zar ne vidite da iz kluba žele da odu najbolji igrači i igrači koji su tu 11. godina, kao što su Owen i Given.Šta nam to govori?To nam govori da nam je klub u totalnom haosu!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 1:39

koliko sam iznerviran neznam vise ni sta pisem...ma...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 4:08

Sta da kazem...
Ukoliko ode,bolece me vise nego svi odlasci iz NUFC-a u prethodnih deset godina.
Ne napusta se ovaj klub tek tako,ali neka ti je sa srecom,Shay Given-e.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 11:27

svima se moze zamjeriti na odlasku ali ne i givenu, trebaju mu napraviti party na citavom st james parku. Neku oprostajnu utakmicu. Stvarno je svakoga zaduzio, ali ako ide nek to ucini na kraju sezone kao svi igraci, a ne kao neki propalitet u januaru.


Ma neka ide ako hoce, neka mu napisu preko citavog terena HVALA
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Šta donosi sutra   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 12:48

Izgleda da će u skorijoj budućnosti protivnici crno-belih praviti ovakve planove:

"E super, u subotu igramo protiv Newcastle-a , em ćemo uzeti bodove za napredak na tabeli, a i lepo zvuči u medijima kada nekome zabiješ pet komada"

Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 13:03

Ja bi rađe rekao ovako:

"E super, u subotu igramo protiv Newcastle-a , em ćemo uzeti bodove za napredak na tabeli, em će nam sudci pomoč, a i lepo zvuči u medijima kada nekoga razbiješ"
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 13:12

Roby, Given je toliko puta bio najpotrebniji Newcastleu, i uvek je branio kao car!Kada sve saberes, od svojih 11 sezona 7 nas je vadio iz govana, tavorili smo, pa nije otisao. Dosta je coveku vise te price "e, aj' da vas izvucem jos ovu sezonu, pa ce sledece sve biti drugacije", a onda se desi isto-borba za opstanak!
Dosta mu je vise! I ne samo njemu!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 16:56

Mislim da će Given ostati.Celo prvo poluvreme protiv Hull-a se orilo: "There is only one Shay Given...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptySub 3 Jan 2009 - 17:55

Dzabe sto se prilo kad je njemu puna kapisla svega! Znao on da ga navijaci obozavaju, ali stvarno je na nasem golu kao na strelistu!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? EmptyNed 4 Jan 2009 - 2:20

Dokurcilo je i njemu mucheniku vise. Da tuga bude jos veca matori je branio k'o zmaj danas. Ovo dodje kao so na ranu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Given odlazi iz NUFCa?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Given odlazi iz NUFCa?!?   Given odlazi iz NUFCa?!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Given odlazi iz NUFCa?!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: