Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Oven: „O Njukastlu na leto“

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ EmptyPon 22 Dec 2008 - 23:04

Oven: „O Njukastlu na leto“ 1678425227494ffa644f71a535511334_big


Napadač Njukastla Majkl Oven rekao je da će tek po završetku sezone odlučiti da li će produžiti ugovor sa engleskim prvoligašem.

Oven je tako demantovao medijske spekulacije da će napustiti klub u zimskom prelaznom roku, pošto mu postojeći ugovor sa Njukaslom ističe sledećeg leta. Engleski reprezentativac je u Njukasl došao u avgustu 2005. iz madridskog Reala za sumu od 16 miliona funti.

Ranije ovog meseca, uprava Njukasla ponudila je Ovenu novi ugovor, po kojem bi nedeljno zaradjivao 25.000 funti manje nego do sada.

"Zbog silnih spekulacija o mojoj budućnosti, rešio sam da javno kažem da ću do kraja ove sezone sigurno ostati u Njukaslu. Obavestio sam i upravu da u tom periodu neću razmišljati o novom ugovoru. Srećan sam ovde i nadam se da će moj potez navijači gledati kao korak u pozitivnom smeru. Imam 29 godina i sledeći ugovor će biti možda i najvažniji u karijeri", objasnio je Oven.

Oven je demantovao da je manja plata glavni razlog njegovog razmišljanja o odlasku iz Njukasla.

"Nije u pitanju novac. Pre nekoliko meseci sam ljudima iz uprave rekao da sam spreman da prihvatim smanjenje plate. Sada sam u potpunosti posvećen Njukaslu i zajedničkom cilju, da završimo sezonu sa što boljim rezultatima", dodao je Oven.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ EmptyUto 23 Dec 2008 - 11:45

Ode nam Owen na leto. Jebi ga...
Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ EmptyUto 23 Dec 2008 - 12:35

Ne mora da znaci da ce da ode. Mislim da ce to ponajvise zavisiti od plasmana NUFCa na kraju sezone.
Sumnjam da ce ga bas traziti Chelsea. Everton verujem da hoce, Man Cty... nisam bas siguran. Ali nisu to klubovi koji su iznad Newcastlea. Dakle, ako hoce da se profesionalno ostvari tj da uzima trofeje, tesko da ce to uspeti sa tim klubovima. Mislim da mu je najbolje da ostane u newcastleu, pod uslovom da ga budu trazili klubovi istog ranga kao i mi!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ EmptyUto 23 Dec 2008 - 17:07

Everton je iznad Newcastle u zadnje 2-3 sezone...jbg,istina..

Otici ce,mada ima male sanse da ostane
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ EmptyUto 23 Dec 2008 - 18:28

Znam da je Everton iznad, ali ako odes negde zbog profesionalnih izazova, onda ides u ekipu koja osvaja trofeje. jebes ti everton, kada budeu 7. pevaju od srece. Ako ga stvarno bude trazio npr Chelsea, otperjace 100%. Ne vidim sta postize ako ode u npr Everton...
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ EmptyUto 23 Dec 2008 - 18:44

Ako zaista Everton bude poslao ponudu, Owen je nece odbiti sigurno, to je tim za koji navija jos od detinstva.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Oven: „O Njukastlu na leto“   Oven: „O Njukastlu na leto“ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Oven: „O Njukastlu na leto“
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Transfer rok - leto 2017
» Jermain Beckford na leto prelazi u Everton
» Oven: "Nisam odbio novi ugovor!"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: