Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Middlesbrough-Newcastle

Ići dole 
+3
Dinko
NUFC CRO
Admin-Roby
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 16:07

Pocela je utakmica...nadam se da cemo osvojiti sva 3 boda
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 16:52

Poluvrijeme 0-0!
Nije loše,mada može puno bolje.
Šteta što ona Martinsova prečka nije ušla,bilo bi lakše.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 17:17

jebote branimo se skoro celu utakmicu...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 17:26

glupi kinnear !!!! Zamenio je Martinsa sa Vidukom...umesto da je izbacio beskorisnog Owena,koji nije nista uradio......ma nek ide Owen....al ici ce u Stoke city,a ne Chelsea,tottenhem itd...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 18:03

razocaran sam....Dali je Kinnear normalan ???
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 18:15

Postujem owena i znam da cesto da go iako ga nije bilo nigdje ali zao mi je martinsa. Koliko god se covjek trudio uvijek njega zamijene jer je oven nedodirljiv i owena uvijek ostavljaju na terenu jer ce mozda dati go. PA svi ce mozda dati go ako ih pustis da igraju do kraja. Ni protiv viduke nemam nista ali mislim da je najsporiji napadac na svijetu, a mi smo jedino iz kontre imali sansu da uvalimo neki go. A za kontru stvarno mislim da je bolji martins od viduke. Sve u svemu koje mjesto zauzimamo i kakve igre pruzamo to je tu negdje otprilike gdje i trebamo biti. MOzda 10-12 mjesta maximalno mozemo. Nismo mi uopste lose igrali, nije bilo nekih katastrofalnih gresaka (ipak nije bilo caacpe) ali brate losi smo, losi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 18:38

Dobro je , 0:0.Branili se jesmo ali smo imali i mi svoje šanse preko Martins-a(2x) i N'Zogbia-e.
Stvarno mi je žao što Owen nije izašao iz igre jer je bukvalno šetao po terenu i delovao zaista ne zainteresovano.Čini se da ga je Capell-ovo izostavljanje iz reprerezentacije totalno dotuklo.Martins kad je video da ga JFK menja, odmah je skinuo one njegove zavoje oko ruku, bacio ih na teren i besnim korakom se stuštio kroz tunel do svlačionica.Sve je to igra živaca.Ko zna, možda JFK tako igra na kartu da privoli Owen-a da potpiše novi ugovor.

0:0 u polednja dva meča(Chelsea i Boro).Zadovoljan sam, fale nam samo golovi.To je ta mantra Sir Bobby Robson-a:Ako ne možeš da pobediš, gledaj da ne izgubiš!!!

Sledeće kolo je presudno za nas.Svi oko nas igraju sa velikom četvorkom a mi dočekujemo Stoke City!!!

Come on TOON!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 18:44

Dobro ljudi, nije ovo los rezultat, uopšte. Boro ove sezone opšte nije loša ekipa. I smrdelo mi je na neki X, tako da, na kraju krajeva(nisam gledao ni pratio tekmu, radio sam nešto), kada sam čuo da je 0-0 uopšte nisam izbedačen.
Videću te prečke koje pominjete itd-zamena Martinsa, igranje Owena... Ali 0-0, sa ovakvim Boroom... Nije loše!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 19:12

BTW, Sunderland je izgubio kući od Bolton-a 1:4 i sledeći manager koji sigurno odlazi je Roy Keane!!!
Middlesbrough-Newcastle 117bh8y
Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 19:29

hehehe,vazno da mi uzimamo bodove....al mi neulazi u glavu kako nemozemo uzeti sva tri boda ekipama kao sto su wigan,fulham,middlesbrough?to se desava jos od sezone 2006/2007,konstantno gubi meceve koje treba da pobedjujemo...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 19:57

Ljudi,Enrique me je pozitivno iznenadio.Nadam se da to nije samo za ovaj put.
A posebno mi drago zbog Viduke.Nije igrao mnogo,ali imao je dvije prilike,slijedeće kolo će sahraniti Stoke!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 21:49

Hehe, i igrao sam 2 na Bolton. Bolton je jebena ekipa, gledao sam ih parputa-jaki su kao konji, i umeju da sacekaju da protivnik kiksne, da povuku kontru i vozdra. Man Cty su olesili za, bukvalno, 10min. 2 kontre, 2 gola i kraj. Ali da ce sunderlandu zabiti 4 komada... Svaka im cast!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptySub 29 Nov 2008 - 22:04

NUFC CRO ::
Ljudi,Enrique me je pozitivno iznenadio.Nadam se da to nije samo za ovaj put.
A posebno mi drago zbog Viduke.Nije igrao mnogo,ali imao je dvije prilike,slijedeće kolo će sahraniti Stoke!

Joj, ja ne znam koju si ti utakmicu gledao , ali Enrique katastrofalan.Onda kad je kiksnuo, umalo se nisam šlogirao.

Dečko nema pas deset metara do sebe i sve više i više pomišljam da bi mu na dresu bolje stajalo da piše Joke Enrique!!Nije za Premier League...
Middlesbrough-Newcastle 40203
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyNed 30 Nov 2008 - 9:40

ENRIKE JE UZAS !!!!!!!!!!!! taj nezna da doda loptu,samo je lansira napred i poklanja lopte...Sam Allardysovo pojacanje....bacenih 6,3 miliona funti...kao i za ovog Xisca,pukli 5 miliona funti a nije ni na klupi....o boze boze...za te pare mogli smo Zaratea dovesti,a ne Xisca....a za onih 6,3 miliona funti,mogli smo Taye Taiwa....jel oni budjavi skauti iz newcastla gledaju malo fudbal na tvu?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyNed 30 Nov 2008 - 20:14

Dve reci-Dennis Wise.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyNed 30 Nov 2008 - 20:24

Dennis Wise nije bio tu dok je Sam Allardyce bio menadzer....valjda je Ashley skontao da netreba uvek verovati menadzerima,pa je zvao denis wisea i druzinu prstena...Very Happy

ipak je Sam Allardyce izbacio sranja :Bernard,Babayaro,Moore,Bramble. (sibierski je mogao da ostane sto se mene tice).

ali zamenio ih je skoro istim govnima (Cacapa,Smith,Barton-dobro on igra,ali ima covek problema,plus povrede...,Jose Enrique.)

naravno,dobra pojacanja su jedino Viduka,Beye i Abdulah Faye bili....al je bacio najvece pare na Bartona-Jose Enriquea-Smitha....uzas...

kontam da je to Mike Ashley skontao,pa nije tako hteo sa kevin keeganom koji bi najverovatnije isto tako ucinio...ove sezone smo doveli odlicna pojacanja...neznam koji me vise odusevio....Bassong,Coloccini,GUTTIEREZ...jedino Xisco nedobija priliku,a dao je na svom debiju golu.Gonzales je premalo igrao da bi mu se sudilo.

Neznam,ocekujem pojacaja u januaru...treba nam 4 igraca....ako treba,nek prodaju Carrola,Edgara,Ameobija,Smitha,pa nek kupe barem jednog igraca za te pare,al da je barem solidan....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyNed 30 Nov 2008 - 21:56

Ashley je izjavio da neće dati ni peni na pojačanja u januarskom prelaznom roku, poručivši JFK-u da se snalazi kako zna i ume, što znači da sledi prodaja Smith-a, Zoggy-a, Edgar-a, Ameobi-a , ali verovatno i Owen-a i Butt-a, možda i Viduka-e.Tu su naravno još i Cacapa, Geremi i Xisco...dakle pola tima.Možda se proda i Harper...ma sve prodati, pa smo mirni!!!

Potrebni su nam centralni odbrambeni, levi bek , jedan kreativni vezni i desno krilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyPon 1 Dec 2008 - 10:41

nek proda smitha,geremia,ameobija,edgara i xisca.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyPon 1 Dec 2008 - 10:51

Ne bih ja otpustao Geremija! Mislim da bi to bila velika glupost!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyPon 1 Dec 2008 - 12:39

Geremi je jedan od najgorih igraca u premier ligi...cak je na eurosportu stavljen u flops of the seson...ni neigra kod nas...greje klupu...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyPon 1 Dec 2008 - 12:59

Jedini igraci koji su dobri kod nas su Given, Owen i Martins. Svi ostali mogu slobodno da idu, ali problem je da li ce neko da bude doveden umesto njih i a ko hoce da li vredi necemu. Bolje provereno prosecan igrac koji ponekad i odigra dobro, nego neki slepac koji nista uraditi nece, naprimer kao smit. Mada sa ovakvim timom nemamo nikakve sanse da ostanemo u ligi. Mozemo da odigramo poneku dobru tekmu, ali nista ne mozemo da uradimu u kontinuitetu. Mi skoro mesec dana nismo dobili tekmu, u poslednjih 10 (i slovima DESET) utakmica imamo samo dve pobede! Nije problem u jednom, dva ili tri igraca, problem je u celom timu, koji je je ispod proseka premier lige, jednostavno mi nemamo kvalitet, tako da mi nije bitno da li ce da ode geremi ili ameobi ili neko treci, vec mi je bitno samo ko ce da dodje, a izgleda da niko bitan doci nece jer ashley ne da pare.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyPon 1 Dec 2008 - 16:15

Sta pricas Roby, koji najgori igrac u PL? Pa mi jadnom sunderlandu ne bisamo dali gol da nije taj geremi centrirao. Zato sto ne igra, zato tako i prolazimo. To je nasa budalastina, ne koristiti tako iskusnog igraca...
Kada god sam jaa gledao NUFC, a da je igrao G. nije bio los uopste. Pocev od one tekme sa B'hamom prosle sezone, kada smo krenul;i da kupimo bodove za opstanak. Ali dobro, 'ajde, neka ga utopimo, bas da vidim ko ce to bolji da dodje. Zivo me zanima Question
@NUFC96
Ova ekipa ispid proseka? Au brate moj. Pa pogledaj koju ekipu imaju wigan, Bolton, Sunderland...
Videces da ovo, po imenima uopste nije naivan tim. Problem je sto ne igraju, nisu borbeni, ne vidi se zelja za pobedom. Kao sto ovaj klub leluja izmedju prodaje i propasti, tako i oni igraju u tom stilu.
kakbva ekipa ispod proseka, sta pricate bre...Njima neko treba posteno da stegne jaja i natera ih da IGRAJU, pa da vidis kakva je to ekipa. A ovako dobijaju kes, lomili se ili ne, bas ih briga... Nema gazde, vodje ekipe... To je muka!


Poslednji izmenio Srki dana Pon 1 Dec 2008 - 16:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyPon 1 Dec 2008 - 16:18

Slažem se s NUFC 96,glede igračkog kadra i ove trojice.Svi drugi "šaraju" od nemila do nedraga,ai ova trojica nam drže ekipu ove sezone.No mi nismo Real da pravimo "los galacticos" od ekipe,pa se pokrivamo onoliko koliko nam je pokrivač dug.Dovesti kvalitetnog igrača u ovoj situaciji je "mission impossible",stoga treba sačuvati sve igrače koje imamo,s time da se riješimo samo onih na koje ni Kinnear ne računa.
Glede Enriqueove partije,jest,imao je kiks,ali imali su ga i ostala trojica u zadnjoj liniji,sreća da nismo primili ni jedan gol.
Enrique je preksinoć u nekoliko navrata sudjelovao i u igri prema napred,u toj situaciji sam ga vidio svega jednom u ovih sezonu i pol koliko je kod nas.Prvi put sam vidio da ima i brzinu u nogama.Kao da se malo oslobodio grča.Kao što rekoh,nadam se da to nije bilo samo za ovaj put.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyUto 2 Dec 2008 - 0:12

Geremi je solidan. Solidan u NUFC-u ovih dana znaci "ne menjati NI POD RAZNO". Pogotovo sto pomenuti moze da igra na vise od jedne pozicije i prakticno jedini u Newcastle-u ima "nogu" tj. jedini zna dooobro da je nabaci. Jeste van forme,ali covek ne igra-odakle mu forma?
Eh....Owen. Ne bih se slozio da nam bas Mickey drzi ekipu. On je klasa,stoji,ali covek koji nije igrao vise od polovine meceva nikako ne moze biti proglasen za coveka koji nam drzi ekipu. Zar ne?
To bih prepustio Givenu i Obi. Mozda i Gutierrezu. Mickey ce svakako moci u ekipu kad nadje formu(ako je nadje i ako ne ode).
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle EmptyUto 2 Dec 2008 - 1:26

Koliko god je Owen odigrao ove sezone,trenutno je prvi strijelac ekipe.Pa ako to nije dovoljan dokaz koliko vrijedi ovoj ekipi,ne znam što bi čovjek trebao napraviti da mu se neke stvari priznaju.
Ne bih se olako odrekao nikog,u ovakvoj situaciji.Nismo u poziciji da biramo.Možemo pričati o onome što bismo željeli,koga bismo doveli,a koga otjerali,no to je tema za neka druga vremena i drukčije okolnosti.Treba podržati sve igrače,neki od njih nam se sviđaju više,neki manje,a kako vrijeme prolazi,sve više pada u drugi plan izvor naših problema - Ashley i Wise!Oni su ti koji su te igrače bilo doveli,bilo zadržali,a najgore od svega,bez dogovora sa šefom struke,čime su ga i otjerali.
Igrače vodi već treći trener ove sezone,a i njega su prvo doveli na 6-8 utakmica.Da ne idem previše u širinu,svaki od trenera ima svoje šeme za svakog pojedinog igrača,i njima se nije lako stalno prilagođavati.
Vlasniki sportski direktor su prve pozicije na kojima bih htio vidjeti nova lica,a onda bih razmišljao o ostalom.Dotad,svi igrači GO GEORDIES!!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sponsored content





Middlesbrough-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough-Newcastle   Middlesbrough-Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Middlesbrough-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: