Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 N'Zogbia odlazi u Januaru?

Ići dole 
+3
Savic
Admin-Roby
RIOT
7 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptySre 26 Nov 2008 - 18:23

Razumljivo.
Kinnear preferira Duff-a,a Zog je celu sezonu na klupi. Po meni,Zog je bolja opcija od Duff-a,ali sta da se radi. Zainteresovani su Bajern Minhen,Borusija iz Dortmunda i PSG. U sva tri kluba moze da igra od starta,a u Nufc-u ne moze.... Tipicno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptySre 26 Nov 2008 - 18:50

u bayern minhenu sigurno nemoze da zameni riberija....Duff se pokazao pa zato i igra prvu,jebiga....Eto cak je N'zogbia rekao da ce se boriti za mesto...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 12:52

Evo, upravo sam završio razgovor preko Facebook-a sa bratom Charles N'Zogbia-e, koji se zove Aime David N'Zogbia.

Rekao mi je da nema šanse da će Charles ostati u Necwastle-u i da će Newcastle verovatno i ispasti.

Charles N'Zogbia ima dve ponude i to od Tottenham-a i od Aston Villa-e i on lično misli da bi možda on mogao da završi u Aston Villa-i.

Evo dokaza da sam sa njim pričao, par njegovih fotografija...Inače, lik radi kao vatrogasac u Parizu, a mali Zoggy vozi Audi i Bentley-a.

N'Zogbia odlazi u Januaru? N1214375482_30276825_4022
N'Zogbia odlazi u Januaru? N1214375482_30194852_426
N'Zogbia odlazi u Januaru? N1214375482_30193799_8267
N'Zogbia odlazi u Januaru? N1214375482_30219382_3868
N'Zogbia odlazi u Januaru? N1214375482_30278336_5118
N'Zogbia odlazi u Januaru? N1214375482_30051207_2644
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 13:34

bas super,nek ide....brate,taj mali kreten,govno od coveka...Ako ovako nastavi da igra,nece uci u Francusku Reprzentaciju...covek nista nije uradio...Nece ici u Aston Villu ili Tottenhem...nema sanse da su oni zainteresovani za takvo govno od igraca....Tottenhem se napalio na Downinga,dok Martin O'Neil trazi napadaca koji ce zameniti Carewa.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 13:41

Ja sam samo preneo šta mi je njegov brat rekao.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 14:15

znam,jbg,neg sam iznerviran,svaki jebeni dan citam o njegovom odlasku,pa nek ide vise,jednom reci da ti se ide,a ne svaki dan da blebeces kako ces napustiti jebeni klub...uradi to ko Given i cao.Jednom kazes agentu,i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 17:10

Sto ne bi otisao u Aston Villu!? Kapiram da bi ga O'neill doveo na keca! Smirice se on cim naleti na neku cvrstu ruku. Ovaj klub je u rasulu-svi jedni drugima rade iza ledja, zato on i moze da mesecima prica o odlasku, a na terenu ne pruza nista. To je da ga covrek tuzi zbog neispunjavanja obaveza prema klubu. Odigraj svoje, pa onda idi. A ne da se sada setas po terenu i da si nezainteresovan jer si se obecao drugom gazdi!
U ozbiljnom klubu bi mu usi zavrnuli za to, a od audija i bentleja bi ostao samo akumulator-i to prazan!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 17:34

Toliko je skroman da je na sjedalicama od svoga auta dao ušiti svoje prezime...hoću li staviti sliku?
All će mu Tottenham daleko od Newcastlea...sa Villom možda izbori i LP, ma neka sam odluči...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyNed 18 Jan 2009 - 18:53

Kakav Zoggy i Aston Villa?
Smejurija.
Barry,A.Young,Milner...pre bi dobio sansu u MUFC-u nego u Villa-i!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptySre 21 Jan 2009 - 13:04

TUČA CARROLL-a I N'ZOGBIA-e NA TRENINGU

Posle boks meča Dyer-Bowyer na terenu St. James' Park-a, posle boks meča u najavi Barton-Enrique na Ewood Park-u, boks meč u trening centru Newcastle-a, Benton HQ, imali su Andy Carroll i Charles N'Zogbia.

Posle uočljivog ne zalaganja kako na treninzima tako i na utakmicama N'Zogbia-e, očito je mladom Carroll-u prekipelo to i da gleda, pa je stvar uzeo u svoje ruke i nokautirao N'Zogbia-u.Na treningu su razmenjivali udarce, palo je i rvanje grčko-rimsim stilom, a sve to je nastavljeno i u svlačionici.

Incident se dogodio juče(utorak) na prepodnevnom treningu, kada je Carroll rekao N'Zogbia-i da potrči malo i da pokaže malo zalaganja, na šta mu je N'Zogbia replicirao, rekavši mu da Carroll zna gde treba da ide.To je razbesnelo visokog Carroll-a, koji je prišao N'Zogbia-ei i raspalio ga po faci.Medjutim, ni N'Zogbia nije sedeo skrštenih ruku, pa je i on uzvratio.Michael Owen je pokušao da ih rastavi ...

Izmedju ostalog, Joe Kinnear očajnički pokušava da proda Shay Given-a Manchester City-u za 10. miliona funti, kako bi imao 20. miliona funti na raspolaganju za transfere.Medjutim, nikoga još nismo doveli, jedino je Peter Lovenkrands još uvek na probi.

Crno nam se piše...
N'Zogbia odlazi u Januaru? Carroll-Nzogbia_1813586
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptySre 21 Jan 2009 - 14:34

Pravi pokazatelj gde smo.
Mada,ja bih isamarao pola kluba,no....
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 10:08

Puna podrška Carrolu, i samo da Barton mu pomogne.
Uh kako bi to bilo. A owen lafa pokušo da ih razdvoji. Pa da je Barton kapiten ili čak Given, pa de se potuci ako smiješ. I što ih JK nije kaznio, zogija 5 utakmica i 2 sedmice plate, a Carrola opomeno jednu sedmicu plate.

Pa se onda tuci stoko. Shvatam Carrola, momak se trudi, gori na treningu, nikako da udje u prvu postavu, a zogi češka muda i igra.(ako se sječate onog njemca harrisona iz filma "gol")

Ali to je kinarov posao da gleda ko šta radi, i vjerujem da to nije samo danas bilo, več se dešava, pa ja Andy-ju prekipilo bre. Zogy igra dobro samo protiv jakih protivnika da se vidi, na ostalim tekmama nula jedna velika.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 12:25

Sta drugo Owen da radi sem da razdvaja? Mada, valjalo bi da i on opali koju dangu nekima. N'Zog stvarno treba da fasuje batine, ali mnogo gore-od navijaca. Covek kenje i kenja o odlasku, a mi sve to trpimo i gleamo ga kao se seta po terenu, kao po Knezu. Ma mamicu ti tvoju...!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 13:48

Citam sad drugi izvor i kazu da je tuca ispala posle preostrog starta Carroll-a na N'Zogbia-u,te da ga je ovaj udario nakon toga.
Bilo kako bio...u L'Pool-u i MUFC-u ne vidim nesto da se mlate...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 14:15

Zato sto su sise lol!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 14:44

RIOT ::
Citam sad drugi izvor i kazu da je tuca ispala posle preostrog starta Carroll-a na N'Zogbia-u,te da ga je ovaj udario nakon toga.
Bilo kako bio...u L'Pool-u i MUFC-u ne vidim nesto da se mlate...

Ja nisam čitao tu vest, meni su rekli šta se desilo na treningu sami učesnici treninga.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 20:37

Novinari....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyČet 22 Jan 2009 - 22:23

Ne novinari...

Meni su rekli sami igrači.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyPet 23 Jan 2009 - 12:25

Ma shvatio sam odmah,ja sam prokomentarisao novinare koji plasiraju vesti poput onih sto sam ja cuo. Inace,cuo sam i trecu verziju...
Na to sam mislio.
Ti ako si to cuo od igraca,to je informacija iz prve ruke- koja bi trebala da bude najbliza onome sta se stvarno desilo...a novinari su ti koji lupaju gluposti. Ja sam novinar,tako da znam koje smo smece Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyPet 23 Jan 2009 - 19:39

Ja sam vam predočio koji su moji izvori u klubu.Dakle, to su igrači(naravno ne Owen, Martins i ostali...jer se oni ni ne bavi facebook-om), već ovi igrači malo mladji.Dakle, Soderberg, Marwood, Lua-Lua...ovi klinci koji treniraju sa prvim timom a igraju za rezerve.

Brat od N'Zogbia-e mi je rekao da je Zoggy veoma potišten zbog ovoga što se desilo.Skenjan je, kaže , već tri dana i kaže da je čudno što se to i desilo, jer je Zoggy veoma tih i povučen momak!!!

Jebiga, izgleda da je svima jasno da on hoće da ide, ali brate, dok si tu, potrudi se malo...

On je skenjan?!?A mi svi nismo skenjani zbog njihovi igara i zbog položaja našeg tima kako na tabeli tako i položaja za budućnost!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptyPet 23 Jan 2009 - 20:55

i treba da bude skenjan !!!! Govno malo!!! svaka cast Carrollu...legenda !!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? EmptySub 31 Jan 2009 - 10:32

Haha arsenal, totenham, vila, lyon... izgleda da mali smrdo ode u wigan, a da cemo dobiti taylora za njega i nadam se jos nesto para, mada je dovoljno i da ga uvalimo nekome. U kakvom je stanju klub najmanje nam trebaju ove bundžije u svlacionici.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia odlazi u Januaru?   N'Zogbia odlazi u Januaru? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
N'Zogbia odlazi u Januaru?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 4 igraca u januaru?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: