Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fulham - Newcastle United

Ići dole 
+6
m.c.t.
RAMMS+EIN
Sinner
RIOT
Admin-Roby
Srki
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPon 10 Nov 2008 - 0:15

Ljudi,pa mi ocekujemo od bocnih igraca da nam prave igru? Jonas i Duff su bili potpuno odseceni. Fulham je igru prebacio na centar i tu smo pukli. Butt je zreo za trenera mladjih kategorija(bolje ne Newcastle-a),Barton je bio hm...solidan,ali niko kreativan. Martinsa su pokrili a Ameobi se kao po obicaju,pokrio sam.
Enrique trci kao bez glave,i to sporo. Beye je bio solidan,ali nista vise od toga. Cacapa? Ajoj....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPon 10 Nov 2008 - 0:22

Upravo to i ja pricam. Barton je, ruku na srce, par puta u odbrani stigao da oduzme loptu, i to kada je delovalo opako gusto. Glupi Fuhamovci su kidisali kao strsljenovi, u pm! Necu da branim Jonasa, ali trudio se covek, bio je i leo i desno(kao i Duff), ali nema kreativnogveznog, nema. Ustvari nema kompletne sredine terena, ne radi se tu o jednom igracu. Ako ne moze kroz sredinu, ides po boku, sasvim jasna stvar. Ali kako se udje njima u pola, smrt! Nema ko da se otvori, da trazi loptu. Stanemo na 40m i gledamo se. Owen, cim je usao imao je onu sansu, a i tadaje Ameobi bio u ofsjadu... Tuzni smo. Ovaj tim trebaREKONSTRUISATI, sa tim sto nekim igracima treba zabraniti d aigraju fudbal uopste!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPon 10 Nov 2008 - 8:56

Ameobi, Butt i Cacapa bi trebali prvi na klupu, pa na tribine, a onda sto dalje od Newcastla...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPon 10 Nov 2008 - 10:17

Polako ljudi,ne treba kriviti Ameobija,na kraju krajeva,čovjek konstantno zabija,a to mu i je posao.Ono što je definitivno naš problem,to je sredina.Ne bi napadači završavali u ofsajdu da im se pravovremeno daje lopta,a lopte prema naprijed donose Gutierrez i Duff koji vuku do iznemoglosti.Barton i Butt ako odu naprijed,ne stignu se vratiti i tad trpi obrana.
Trubili smo od početka kako nam fali ofenzivni veznjak kreativac.I fali nam,definitivno se to pokazuje iz utakmice u utakmicu.Jedino taj Nacho bi mogao donijeti nešto konkretnije u ekipu,međutim,osim što je povrijeđen,još ne znamo vrijedi li on čemu,odigrao je dvije utakmice.Ako ne,i ako opet nikog ne dovedemo,ja bih probaso sa N'Zogbiom u sredini,u tandemu s Bartonom.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPon 10 Nov 2008 - 11:00

ma keegan je skontao da nemam dobrog kreativnog igraca,pa je zato stavio formaciju 4-3-3...Tako i sad treba da uradimo.Sa Ameobijem,Owenom i Martinsom...


-----------------------Martins---------Ameobi--------------------------

--------------------------------Owen-------------------------------------


-----------------Guttierez---Barton---------Duff---------------------


--N'Zogbia------Coloccini-------------Taylor------------------Beye-

-------------------------------Given--------------------------------------

Subs:Harper,Xisco,Geremi,Butt,Edgar,Cacapa,Enrique
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPon 10 Nov 2008 - 23:50

Alo ljudi,nemojte mi pricati da se radi o jednom i jedinom igracu-kreativnom veznom. Pa gde je ceo vezni red, sta radi Ameobi, kunja u ofsajdu, vecito je gde ne treba da bude. Je l' on zna sta je njegov posao i gde treba da ga radi!?
To sto daje golove protiv ekipa protiv kojih je sramota ne postici gol, to nije opravdanje. Njega treba odstraniti iz NUFCa pod hitno. Ne racunas na tog igraca i a u k..c! Bez Owena, mi smo leva ekipa. nema tu sta da se prica.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyUto 11 Nov 2008 - 15:51

auuu sta je owen promasio protiv mocnog Fulhama....izbacio loptu aut,umesto da zabije gol....a i pun mi je kurac vise njega,sve se vrti oko njega, NIJE ON NEWCASTLE !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyUto 11 Nov 2008 - 17:19

Pa dobro, promasio, sta sad. Ali za ovog smokljana sam ja klasa, a ne Owen. Ako se ne ustali sto pre, odo smo u k..c! Laganeze!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptySre 12 Nov 2008 - 11:50

Srki ::
Alo ljudi,nemojte mi pricati da se radi o jednom i jedinom igracu-kreativnom veznom. Pa gde je ceo vezni red, sta radi Ameobi, kunja u ofsajdu, vecito je gde ne treba da bude. Je l' on zna sta je njegov posao i gde treba da ga radi!?
To sto daje golove protiv ekipa protiv kojih je sramota ne postici gol, to nije opravdanje. Njega treba odstraniti iz NUFCa pod hitno. Ne racunas na tog igraca i a u k..c! Bez Owena, mi smo leva ekipa. nema tu sta da se prica.

Nije taj kreativac jedino što fali,ali da fali - fali!
Ameobija ne krasi Martinsova ili Owenova brzina već visina i snaga,a takav igrač mora uvijek igrati na rubu ofsajda,za razliku od dvojice pomenutih koji mogu pobjeći obrani.I zato,ako ne dobije pravovremenu loptu,on će se naći u ofsajdu.Ne potcjenjuj njegove golove,nije nikom lako dati gol u Engleskoj,ove sezone u 7 utakmica dao je tri gola,prosjek kojeg se nitko ne bi postidio,ni puno bolji igrači od njega.
Odstraniti ga treba,ali tek kad dovedemo boljeg od njega.Najlakše je popljuvati,ali treba biti realan.Dok god trpa,nek igra.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptySre 12 Nov 2008 - 14:02

Sve je to lepo, covek je dao 3 gola na 3 razlicite utakmice, od kojih smo 2 izgubili!
Nije on igracza PL. Zao mi je, ali je tako. Lepo je on trebao za Ipswich onomad i zdravo.
Ne potcenjujem ja nikoga, najvise bih voleo da utrpava sto vise, ali covek, a to je vise nego ocigledno, procerda i potrosi lopti nego sto nesto pametno uradi. A i golove koje je davao su vise zaslugadrugih nego njegova. Nadam se da ce popraviti formu, dobiti na ostrini, jer nam se crno pise u suprotnom!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptySre 12 Nov 2008 - 22:32

Možemo mi pričati što hoćemo,on je u klubu već 8 sezona,uglavnom na klupi,skupi deset-petnaest nastupa po sezoni,a u PL je zabio tridesetak golova.Slažem se da ga se ne može usporediti s Owenom,ali ipak odradi svoje.
Želim reći samo da ne treba pljuvati,i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptySre 12 Nov 2008 - 23:48

*Ebo ti spica koji od 8 prilika da 2 gola confused Da se razumemo cela nasa ekipa po imenima je za respect ali budimo realni svi su ispusene mustikle. Kucamo na vrata zaboravljenih asova scratch
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptySre 12 Nov 2008 - 23:54

Od Ameobija se uvek puno ocekivalo, izgledalo je da ce postati strah i trepet za odbrane... ali kao da se i on sam navikao da bude igrac sa klupe pa toliko i pokazuje. Umesto da se bori za svoj status u timu on vec zna da ce ici na klupu cim se oporave Owen i Viduka. Totalno je zamenljiv...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 2:40

Ameobi je jedan od najgorih igraca koje sam imao prilike da gledam.
Ako se ne racunaju kreteni iz domace lige,onda mozda i najgori.
Covek,naprosto,ne zna da trci. Svaki iole treniran stoper ce vam reci da ne zna da se okrece kad primi loptu,da ne zna da se postavi kad mu neko dodaje i ne zna kako da se okrene prema svom cuvaru.
Jedino ume da skoci. I to je to. A najavljivali su ga za ne znam sve cijeg naslednika,zvezdu u usponu i buduceg superstara. Sta je od njega ispalo-jedan obican papak-Shola Ameobi.
On jeste u klubu vec 13 godina(svoj debi jeste imao 2000. protiv Chelsea-ja,ali je u u samom Nufc-u od svoje trinaeste godine,tacnije od 1995.),treba imati respekt prema igracima sa tako dugim stazom,ali,naprosto,prema njemu nemam respekt. Jer je los. Tacka.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 11:41

E jebiga sad,nisam rekao da je Berbatov ili Heskey,igrači tog profila,samo da ne treba pljuvati.A činjenice su takve da u ovom trenutku uspješno mijenja Viduku,koji je također bolji igrač od njega.I nije on kriv za utakmice koje smo izgubili,a pogotovo ne za situaciju u kojoj se nalazimo.Ako ste gledali utakmice,pa nije sve skupa imao osam šansi koje su bile izgledne plus jedan penal koji je na njemu napravljen.
Eto,i u prošloj utakmci,a po ocjeni navijača,bio je uz Bartona naš najbolji pojedinac.
Kad već svi znamo koliko je loš,onda me duplo obraduje sve što napravi dobro.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 13:47

Sto ne treba pljuvati kad je buljas, i to najgori. Nije imao sanse kad ne zna da udje u sansu! Eto zato nije imao sansi. Ne moze ni da ih ima kad je vecito odsutan mislima. Kako dobije loptu istogtrenutka usere lepvu! Ne ume covek, it to je to. Sad, imam ja razumevanja da je on ispod proseka itd, ali idi bre iz NUFCa, pa igraj gde hoces!
Nije on spicza iole ozbiljan PL klub!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 15:21

Srki ::
Nije on spic za iole ozbiljan PL klub!

Pa ni mi nismo ozbiljan klub pale
slazem se ja sa NUFC CRO da ga ne treba pljuvati, jer on se trudi koliko moze, i uspe i da da neki go. Ne moze on da mi bude najkrivlji kad je nasa ekipa realno gledano jako losa. Nije za to kriv jedan ili drugi igrac, jednostavno kad izvuces prosek to su jako prosecni igraci.
Nema nikog ko je u odbrani standardno dobar, nemamo krila koja standardno dobro igraju, nemamo nikog ko je potpuno siguran kad mu je lopta u nogama na sredini terena, imamo samo obu i owena koji su sjajni igraci, svi ostali su malo ispod ili malo iznad proseka, i imamo par "nada" kao barton ili jonas za koje mislimo da ce da budu dobri al ni jedan ni drugi nemaju stalnu dobru formu.
Kad sagledam celu ekipu na ovakav nacin ne mogu da kazem da je igrac koji je dao par golova i uradio bar nesto - najgori, kad drugi nisu uradili nista ili jako malo
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 19:41

Sad, sto nismo ozbiljan klub, to bas i ne mogu da se slozim.
Ako neces da budes u zoni ispadanja vecito, a necemo, onda ne mozes da trpis igrace kao sto je Ameobi! I ne samo on, vec svako ko nece, ne moze, ne ume da igra-dovidjenja, vrata se tamo i zdravo.
Ne kazem da je on jedini krivac za vse, ali oko njega se rasprava vrti. Los je igrac i tacka. Smotan je kad dobije loptu, ne zna stada uradi sa njom utd, itd. I niko ga, opet kazem, ne pljuje kada to kaze o njemu, to je jednostavno tako. Ne ume covek. I opet kazem-nemam ja nista protiv sto on ne ume, ali neka ne ume negde drugde. Ne ovde!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 19:55

neznam jel si primetio al pricamo o novom preporodjenom Sholi Ameobiju...vise i nije toliko smotan koliko je i bio...lepo se snalazi,i ima dobar skok,dobro proigrava...toliko sam ja skontao.Zbog Cacape smo izgubili onu utakmicu protiv Fulhama,al jbg...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 20:36

Srki ::
Sad, sto nismo ozbiljan klub, to bas i ne mogu da se slozim.
Ako neces da budes u zoni ispadanja vecito, a necemo, onda ne mozes da trpis igrace kao sto je Ameobi! I ne samo on, vec svako ko nece, ne moze, ne ume da igra-dovidjenja, vrata se tamo i zdravo.
Ne kazem da je on jedini krivac za vse, ali oko njega se rasprava vrti. Los je igrac i tacka. Smotan je kad dobije loptu, ne zna stada uradi sa njom utd, itd. I niko ga, opet kazem, ne pljuje kada to kaze o njemu, to je jednostavno tako. Ne ume covek. I opet kazem-nemam ja nista protiv sto on ne ume, ali neka ne ume negde drugde. Ne ovde!

Sad se ne slažeš da nismo ozbiljan klub,a dileju od Ameobija osam godina držimo u prvoj ekipi.Nije ti baš logično,ali nek ti bude! Cool
Slažem se s Robijem,Shola je čisti solidnjak ovih par utakmica,i nije zaslužio biti "Pedro" zbog loših rezultata.Generalno,dosad najbolji pojedinac je Given kojem možemo zahvaliti da ne stojimo i gore nego što stojimo,a loše igre imali su svi,kako kad.
I nek je Ameobi najgori napadač na svijetu,mi u ovim okolnostima boljeg nemamo,stoga mi je drago da zabija,a zašto nema više prilika,pisao sam ranije u postovima.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyČet 13 Nov 2008 - 23:01

Imamo-Xisco-a.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 1:32

@NUFCCRO
Sta ti nije logicno? Pa zbogtakvih idiota smo i tu gde jesmo. I kojih je to 8 godina Ameobi u PRVOJ postavi, majke ti! Ajde nabroj mi te godine, kada je on bio STANDARDAN prvotima, pa da znam da naucim nesto! Koliko ja pratim taj je vecito cekao da neko ispadne.
Kada je bio ponajbolji sa formom-jos je vazio za telnta, tipa bice od "njega nesto", camio je na klupi, a standardni spicevi su bili Bellamy i Shearer. Ameobi je dobijao sansu kad je dobije. Nikada on nije bio standardni igrac.
Ja se ne slazem da smo neozbiljan klub, a to sto "drzimo" Ameobija je, nazalost, posledica toga sto ganismo nikome uvaljali.
Konats sad'? Covece, jesi li ti svestan da jedini klub koji je bio spreman da za njega da novac je Ipswich? Takvog igraca mi promovises u dobrog?!?
Ok, onda!
A i, sto kaze RIOT, imamo Xiscoa. Bolji je od Ameobija. Na nevidjeno tvrdim!
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 16:19

Ameobi je šupak obični i tu nema rasprave.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 16:57

Gledajte da se posvadjate zbog Ameobi-a!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 EmptyPet 14 Nov 2008 - 17:26

Srki ::
@NUFCCRO
Sta ti nije logicno? Pa zbogtakvih idiota smo i tu gde jesmo. I kojih je to 8 godina Ameobi u PRVOJ postavi, majke ti! Ajde nabroj mi te godine, kada je on bio STANDARDAN prvotima, pa da znam da naucim nesto! Koliko ja pratim taj je vecito cekao da neko ispadne.
Kada je bio ponajbolji sa formom-jos je vazio za telnta, tipa bice od "njega nesto", camio je na klupi, a standardni spicevi su bili Bellamy i Shearer. Ameobi je dobijao sansu kad je dobije. Nikada on nije bio standardni igrac.
Ja se ne slazem da smo neozbiljan klub, a to sto "drzimo" Ameobija je, nazalost, posledica toga sto ganismo nikome uvaljali.
Konats sad'? Covece, jesi li ti svestan da jedini klub koji je bio spreman da za njega da novac je Ipswich? Takvog igraca mi promovises u dobrog?!?
Ok, onda!
A i, sto kaze RIOT, imamo Xiscoa. Bolji je od Ameobija. Na nevidjeno tvrdim!

Pa rekao sam da igra 10 do15 utakmica godišnje,nisam rekao da je u prvih 11,ali je u prvih 20.I kad smo ga to uopće htjeli uvaljati,do ove sezone,majke ti?Prošlu sezonu je prvi put otišao na posudbu i to je sve.
I nije samo Ameobi dokaz neozbiljnosti kluba.Ima tu i Bramble,Rozehnal,Hugo Vianna i bezbroj drugih primjera.I sve sam skloniji vjerovati da će se tom nizu priključiti i Xisco,također doveden protiv volje šefa struke,zbog čega je na kraju,Keegan i otišao.Ni jedan ozbiljam klub takvo što ne bi napravio.
I ne znam što mi trpaš u usta nešto što nisam rekao.Da ga promoviram u dobrog igrača.Baš naprotiv,složio sam se da je loš,samo kažem da je solidno odigrao ove utakmice,što je činjenica,zabio je te golove,i nije zaslužio da ga se pljuje.I dok god je tako,da daje svoj maksimum,ima moj respekt,taman da je najlošiji igrač na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sponsored content





Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle United   Fulham - Newcastle United - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fulham - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United-Fulham
» Newcastle United - Fulham 1:3
» Fulham v Newcastle United
» Fulham - Newcastle 1:0
» Fulham - Newcastle 0:4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: