Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Džoi Barton na rehabilitaciji

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Džoi Barton na rehabilitaciji Empty
PočaljiNaslov: Džoi Barton na rehabilitaciji   Džoi Barton na rehabilitaciji EmptyČet 23 Okt 2008 - 14:28

Džoi Barton na rehabilitaciji 1739586219490056b82190a788518066_big


Kontroverzni igrač Džoi Barton odlučio je da napravi totalni zaokret u svom životu.

Igrač koji je, verovatno, poznatiji po skandalima nego po igrama želi da se posveti fudbalu i doneo je odluku da u potpunosti ostavi svoju najveću strast alkohol. On je dodao da se njegovi ispadi ne mogu ignorisati i da je potpuno svestan za šta je sve kriv. Barton je nedavno suspendovan na šest meseci zbog napada u centru Liverpula, a pre toga je u maju zbog napada na saigrača Usmana Daboa iz Mančester Sitija dobio četiri meseca.

"Verovatno sam napravio više gluposti i grešaka od većine ljudi. Ako ne praviš greške onda ljudi ne mogu da te kritikuju, ali sve što mogu da kažem je da sam, nadam se, izvukao pouku. Sada želim da se vratim fudbalu", rekao je Barton.

Iz tog razloga odlučio je da više ne konzumira alkohol.

"Kada pijem ono najgore izlazi iz mene. Postoji mnogo dokaza da sam najviše problema pravio pod uticajem. Nije to izgovor za moju glupost, ali alkohol izaziva da radim ono što nikada ne bih radio trezan", izjavio je problematični igrač.

Džoi Barton će ići na rehabiltaciju na kliniku "Sporting čens", koju je osnovao Toni Adams u nadi da će uspeti da se vrati fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Džoi Barton na rehabilitaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Džoi Barton na rehabilitaciji   Džoi Barton na rehabilitaciji EmptyČet 23 Okt 2008 - 14:57

Uh, otisao kod Tonyja alkosa da se leci... Hehe! Nazdravice oni cim se budu videli:)
Nazad na vrh Ići dole
 
Džoi Barton na rehabilitaciji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Barton out do februara.
» Joey Barton - Najbolji sam!
» Barton bez novog ugovora
» Barton ponovo udara!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: