Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača EmptySub 18 Okt 2008 - 16:49

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača 168159531448f9dcf634cb4026529717_big]


Menadžer Njukasla Džo Kiner smatra da će njegov klub morati da se pojača sa pet novih igrača u januarskom transfer roku.

Bivši menadžer Vimbldona se privremeno nalazi na čelu Njukasla u periodu kada vlasnik Majk Ešli pokušava da proda klub. Kiner je u više navrata nagovestio kako bi u Njukaslu želeo da ostane duži period i bez obzira na to ko će voditi klub u januaru, on tvrdi kako su klubu neophodna pojačanja na više pozicija.

"Da li ekipa treba da se pojača? Da, bez trunke sumnje", rekao je Kiner.

"Rekao bih da je potrebno pet igrača. Sada krećemo, po prvi put otkako sam ovde, da vršimo analizu i da pravimo listu pozicija na kojima smo slabi".

"Takođe nam se vraćaju ključni igrači, tako da će svakako postojati konkurencija za mesto u timu", smatra Kiner.

"Sastav mi se, manje-više, nametao sam od sebe zbog dugog spiska povređenih igrača koji me je dočekao kada sam došao ovde", rekao je Kiner.

"Voleo bih da ostanem ovde do kraja karijere ako bi to bilo moguće. Voleo bih da budem deo toga. Ovo je najveći klub koji sam vodio i želim da uživam u tome i da ovde sebi obezbedim poziciju i u budućnosti", dodao je privremeni menadžer Njukasla.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Re: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača EmptyNed 19 Okt 2008 - 11:26

Pazi da ne bi ostao do kraja karijere. Moze ako je kraj karijere kad ovaj proda klub. A sigurno u januaru mozemo privuci par jakih imena s obzirom da smo klub u usponu Smile
Kao vrse oni neke analize. Pa svaki trener koji dodje izvrsi analize i kaze sta bi trebalo, onda to ne dobije od uprave i ili ode sam ili ga otjeramo.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Re: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača EmptyNed 19 Okt 2008 - 11:54

ako se pokaze kao dobar trener,onda sto da ne...ipak je on trenirao ludog Vinci Jonesa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Re: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača EmptyNed 19 Okt 2008 - 13:49

Ma kako dobar se pokazao mi smo ove sezone u kurcu i novi vlasnici ako dodju sigurno ce htjeti dovesti svoga covjeka. I tako u krug to kod nas hoda.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Re: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača EmptyPon 20 Okt 2008 - 0:45

Polako, videcemo stace Joe uraditi. ne znam cemu skepsa, covek je sam rekao da je ovo najveci klub koji je vodio, sa mnogo manjim, Wimbledonom, i nije imao tako lose rezultate.
Ako pokaze da ume, sto bi ga novi vlasnici dirali. Ali, ako nista ne promeni na bolje-zdravo.
Ruku na srce i zezaju gapovrede! Koliko bi samo lakse bilo da imamo tih parigraca o kojima prica, kakvih-takvih, ali da imamo zamene za neka mesta. Ovako- jedan gekne i zdravo!
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Re: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača EmptyPon 29 Dec 2008 - 0:23

Newcastleu nedostaju plan rada i skauting.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty
PočaljiNaslov: Re: Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača   Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kiner:Njukaslu nedostaje pet igrača
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ben Arfa u Njukaslu do 2015.
» Mehdi Abeid u Njukaslu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: