Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kigen konačno napustio Njukasl

Ići dole 
+5
Shandy drinker
NUFC CRO
NUFC96
RIOT
Admin-Roby
9 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyČet 4 Sep 2008 - 22:44

Kigen konačno napustio Njukasl 63055816448c03f7be948c215455996_big

Trener fudbalera Njukasla Kevin Kigen ponovo je podneo ostavku na funkciju koju je obavljao u prethodnih sedam meseci.

Kigen je u saopštenju u četvrtak naveo da "nije imao izbora". Engleski stručnjak je trenersku karijeru prekinuo 2005. godine, ali se poslu vratio u januaru, pošto ga je uprava Njukasla ubedila da ponovo preuzme tim koji je prethodno vodio od 1992. do 1997. godine.

Pre dva dana je izašla vest da su se trener i klub sporazumno rastali, pa onda da je Kigen ipak, ostao da bi u četvrtak razlaz, ipak, bio neminovan.

Kigen je ekipu napustio, pošto se nije mnogo pitao prilikom transfera igrača.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyČet 4 Sep 2008 - 23:33

Svaka mu cast.
Jedan od ljudi koji zaista gaje prave vrednosti igre a ne seru o njima,vec tako delaju.
Ashley-a lincovati,propacemo sa njim i tacka.
A ko se imalo razume u fudbal,zna se da trener mora da ucestvuje u stvaranju ekipe da bi svoje zamisli sproveo u delo,a samo paceri kupe timove sa "formiranom" ekipom.
Tako da i sa Fergusonom bi dosli do pola tabele i to je to...
Ovako...
Nisam pametan.
Jedino-LONG LIVE KIN KEV AND ALAN SHEARER....
Zamislite njih dvojicu zajedno na klupi NUFC-a...A Ashley-a u duznickom ropstvu zbog kocke.....Mastajmo kad nam je realnost sranje.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 8:51

Pa sta je sad ovo!? Komp mi ne radi, pa juce nisam kuci gledao sta se desava, ali ja sam kapirao da je kriza resena, danas dodjem na posao i imam sta da vidim.
Odosmo mi u drugu ligu, jebes klub koji svoje legende ponizava...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 9:51

Strah me od odlaska najboljih igrača nakon ovog.
Govori se da je ono smeće Wise majvjerojatniji slijedeći izbor.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 10:38

Ja sam siguran da nam odlaze svi koji nesto vrede, i nema sanse da bilo ko dodje u klub koji pravi ovakva sranja. Potpuno sam otupeo, ne mogu da verujem sta se desava Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 11:09

Sad ode i Owen. Debeli je sve zasrao, jebo ga Vajs i onaj njegov kazino prijatelj!
Mislio sam da je dolazak Sunesa u klub sumrak, ali ovo je definitivno sahrana kluba!
Ko ce sad hteti da dodje? Samo neke budale kao O`Liri, Ulije, Sances. Pojet i ostali mediokriteti!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 11:12

Ma , odlepio sam....šta da vam kažem?

Bojkot!!!

Kigen konačno napustio Njukasl 34948
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 11:25

A ja narucio i platio dve NUFC majice pre dve nedelje Mad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 11:28

Sto je najgore i Souness je otisao zbog istih stvari. I mozemo mi da pricamo sta hocemo, ali Souness je drzao Blackburn vrlo dobro na tabeli, kao i fat sam Allardyce Bolton W. A onda kada su dosli u NUFC SUMRAK!
Zar to ne govori o nama(Klubu) vise nego onjima. Sa manjim klubovima, sa manjim budzetima su bili bolje plasirani nego sa newcastleovskim finansijskim(posto ni u kom drugom smislu nismo) gigantom. Svaki ga je trener izduvao sa nama!!!!
Valjda ih privucemo platom, obecanim budzetom... Ali kada treba da realizuju sta su zamilslili, KRAJ! Eto, to je nas Newcatle United!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 12:33

Uzasna vest Crying or Very sad I to u najgorem mogucem trenutku. Ekipa je prosla sve pre-sezonske pripreme sa Kigenom, navikla se na napadacki stil igre, odbrana se popravila... i vec na pocetku sezone mi pravimo pometnju. Sad ce dovesti nekog novog koji ce forsirati svoj stil i imati svoju "viziju" za sledecih 5 godina (a nece ostati duze od 5 meseci). I dok sve legne na svoje, boricemo se za 14 mesto. "Things were always going to end in tears at Newcastle as soon as Dennis Wise arrived there." - Sky Sports.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 13:03

Ja ne mogu da verujem da mi ni jednog trenera ne mozemo da istrpimo!
Nijedan nam nije dobra i ne valja! A u kurac!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 14:15

[quote="m.c.t."] I dok sve legne na svoje, boricemo se za 14 mesto.

Ja ne verujem da cemo ostati u ligi uopste, jer ne verujem da ce ni owen ni martins ostati u klubu, a svi znamo da niko vredan nece doci posle ovoga
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 14:25

Owen ce prvi napustiti klub,i to vec u januaru,pa odlaze Barton,Martins,N"ZOGBIA,Given...

Sahrana kluba ce tek biti u januarskom prelaznom roku....

Kevin Keegan je dobro postupio...svaki pametan covek bi tako postupio...ALAN SHEARER I KEVIN KEEGAN= LEGENDE.A kad ode ovaj debeli Ashley,siguran sam da cemo videti te 2 legende na klupi....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 20:36

Shearer je već izjavio da ga ne zovu za mesto manager-a Newcastle-a , jer se ne slaže sa ovakvim vodjenjem kluba od strane ovih direktora.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyPet 5 Sep 2008 - 23:22

Ko ce da trenira u ovakvim "okolnostima"!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyUto 14 Feb 2017 - 10:34

Ovom gospodinu je danas 66 rođendan.....Kigen konačno napustio Njukasl C4m6oWtWEAAiU1i
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl EmptyUto 14 Feb 2017 - 20:43

Kigen konačno napustio Njukasl Keegan_mitre_1980

Srecan rodjendan Kevine kralju! king

Kevinove reklame
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Kigen konačno napustio Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen konačno napustio Njukasl   Kigen konačno napustio Njukasl Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kigen konačno napustio Njukasl
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Njukasl, klub bez trofeja
» KK napustio NUFC?!?
» Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: