Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Football Manager

Ići dole 
+5
RIOT
Dinko
Savic
Admin-Roby
Sinner
9 posters
AutorPoruka
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Football Manager   Football Manager EmptyČet 28 Avg 2008 - 17:44

Jel igra tko ovu genijalnu igru?

Evo, ja sam na kraju treće sezone s NUFC-om i dosada sam doveo brdo igrača i osvojio sve što se može osvojiti.

Uf, kada bi tako bilo su stvarnosti ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyČet 28 Avg 2008 - 19:35

e ovako,ja imam celu istoriju Very Happy

2007-2008 godina
doveo:Lulinhu (2,8miliona funti),Michael Woods(2,5 miliona funti),Tommy Hoiland(95 hiljada),Mika Aaritalo (200 hiljada),Bentley(10 miliona funti),i Flaminia na pozajmicu,mladog Henria Saiveta i Sakhoa besplatno (nisu potpisali profesionalni ugovor sa njihov klubovima)

otisli:Raskinuo sam ugovore sa Carrom i Babayarom,prodao sam Nicky Butta za 700 hiljada Kardifu,Ameobija sam prodao za 1,5 miliona funti (smanjio sam sa 5,na 1,5 posto niko ga nece),prodao sam Pattisona,Edgara, i Troisia (za sve njih sam izvukao 1,8 miliona funti)

u januarskom prelaznom roku dobio sam jos 6 miliona funti,i doveo sam Wendela za te pare,posto moze da igra na vise pozicija,i razbija u slobodnim udarcima.

U prvoj sezoni zavrsio sam na 7 mestu.

igrao sam tako do 2012,i moj tim je bio neverovatan,najaci u svetu,osvaja nekoliko puta sve zivo.

imao sam:Arbelou,Clichya (najbolji levi bek) Van Der Vaarta,Modrica,Bentleya,Diego Capela,Rafinhu,Brena,Madura,Ever Banegu,i u prvim tim su se probili Michael Woods,Sakho,Lulinha...ma strasna ekipa,nemogu da ti opisem....na kraju 2012 godine,dao sam otkaz,i presao sam u Srkijev Wolverhampton,koji sam uveo u premier ligu posle 2 sezone.Napravio sam solidnu ekipu od njih,i sad se bore za 7-8 mesto.U Wolvesu sam bio do 2017 godine,pa sam dao otkaz OPET Very Happy i presao sam u Chelsea(Chelsea igrao u Champioshipu,i imali su dug od preko 40 miliona funti).Nekako sam uspeo da im smanjim dug na 20 miliona funti,prodavsi nekoliko talentovanih igraca,i uspeo sam da ih dovedem u premier ligu.Dobio sam kasnije otkaz,zbog nekih nepoznatih razloga,abramovich je teo da se osvoji nesto valjda,ali nisam uspeo,pa su mi tako "zahvalili" i sada trunem u smrdljivom Fulhamu,u Coca cola championship league 1 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyČet 28 Avg 2008 - 20:10

Igrao i osvoji sa Newcastle-om sve živo!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyČet 28 Avg 2008 - 21:32

Mojih prvih 11

--------Podolski-------Huntelaar----------
------Van der Vaart ------ Diego---------
------Mihelić------------- Miguel Veloso---
Enrique-----Vermaelen-----Maduro----- Eduardo Ratinho


Emmanuelson
Winaldum
Lulinha
Kuzmanović
Beye
Martins
Gomes
Taylor
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyČet 28 Avg 2008 - 21:45

Igrao sa Newcastleom prije par godina, naravno kao i svi koji igraju osvojio sve (bez varanja) i dosao do 2015 ili cak i dalje, ne sjecam se. Nisam vise igrao sa Nasim dragim klubom jer stalno dovodim mlade juznoamerikance, a njih je u englesku tesko dovesti zbog onih glupih pravila pa obicno igram sa spancima ili portugalcima.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPet 29 Avg 2008 - 0:43

E Roby jebo te Chelsea! Very Happy
Ne bih mogao ni da zamislim cak ni samo da igram sa tim pederskim londonskim prenaduvanim burzujskim privilegovanim balerinama.....recimo kao ti i Tottenham.Wink
Ja sam igrao sa NUFC-om(a s kim drugim) i najpre SA varanjem poosvajao sve.
Onda,bez varanja,ispao u Championship:)
Ali jos sam zelen,nikad nisam previse igrao igrice(osim Mortal Kombata u osnovnoj:)),tako da ima vremena,poboljsacu se.....
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPet 29 Avg 2008 - 9:45

Champioship manager je razlog zasto navijam za NUFC.
Davne '96 sam sa ortacima poceo da igram ovu igru dok za Newcastle skoro da i nisam znao, oni uzeli sve najace timove - liverpool, man utd, arsenal ja sam uzeo nufc i na kraju sezone sam uzeo oba kupa i titulu. Tada su u klubu bile velicine kao Les Ferdinand, Peter Beardsley, Philip Albert, David Ginola...
Sledece sezone sam uzeo i CL i sledece dve sezone sam postavio svoj rekord koji nisam vise nikad oborio - nisam izgubio nijednu tekmu u svim takmicenjima dve sezone. Ukupno sam uzeo 5 titula, 8 engleskih kupova, 4 lige sampiona i jedan kup uefa u sest sezona igranja i onda mi je crko hard, jebi ga tako da nisam mogao da nastavim. Najvecu pobede sam imao protiv partizana i dinama iz zagreba - dva puta po 6-0, a jedini klub koji me je skoro uvek dobijao je bio Blackburn(Shearer je tamo igrao). Inace najbolji igrac mi je bio Darko Kovacevic, sa jos jednim rekordom - u jednoj sezoni 56 utakmica - 56 golova, a bio mi je povredjen dva meseca.
Pre par godina sam opet krenuo da igram i napravio od Newcastla najbolji klub na svetu sa najboljim igracima Renatom, Diegom, Fredy Addu-om, Dyerom i Jenasom, igrao sam do neke 2015 mislim i smorio se, otad vise ne igram.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 17 Nov 2008 - 14:10

izasao FM09, igrao ga malo i nisam nesto odusevljen, indijanci i dalje nisu kupili prava za premier ligu tako da umesto grbova i dresova imate sarene majce i stiteve. Sto se tice Newcastla realna situacija.Dobijes 10miliona i to jedva, sve ime do imena a niko nemoze da se sastavi sa loptom dok kod Manchester Citya se dobija 130miliona samo za "top half finish" . Nova stvar koju su ubacili su press konferencije i "3d" gledanje utakmice u sustini sve je isto samo je malo nasminkaniji od prethodnog.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 17 Nov 2008 - 16:00

novi menadzer je strava....igram ga.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptySre 19 Nov 2008 - 15:30

Hahaha, više dobijem za transfere u Dinamu nego u Newcastleu! Laughing
Nije ni daleko od realnosti ... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPet 26 Dec 2008 - 14:43

Nisam znao da je FM ovoliko realan lol!

Football Manager T279408_20.DavidePetrucci
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 29 Dec 2008 - 0:06

Imam neki šugavi crack koji uopšte ne mogu da startujem.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 29 Dec 2008 - 14:59

ako ti trazi CD_KEY pre nego sto te pusti da udjes evo resenja.


Kada ste instalirali igricu trazhice vam pri pokretanju neki product key. stisnite cancel i iz foldera crack prekopirajte fajl fm91_t1 tamo gde je instalirana igrica.
na primer to vam je kod mene "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" kod vas mozhe samo prvo slovo da se razlikuje u zavisnosti gde je igra instalirana.
Kada ste taj fajl iskopiralu u program files kliknite na njega i otvara vam se novi prozor. Stisnite samo start i igrica vam vishe nece trazhiti product key.
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 29 Dec 2008 - 20:23

RAMMS+EIN ::
ako ti trazi CD_KEY pre nego sto te pusti da udjes evo resenja.


Kada ste instalirali igricu trazhice vam pri pokretanju neki product key. stisnite cancel i iz foldera crack prekopirajte fajl fm91_t1 tamo gde je instalirana igrica.
na primer to vam je kod mene "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" kod vas mozhe samo prvo slovo da se razlikuje u zavisnosti gde je igra instalirana.
Kada ste taj fajl iskopiralu u program files kliknite na njega i otvara vam se novi prozor. Stisnite samo start i igrica vam vishe nece trazhiti product key.

Hvala na sugestiji, ali probao sam i to. Prijavljuje mi pri startu igre grešku u nekom fajlu... Probaću opet da instaliram.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 29 Dec 2008 - 20:30

Jeli možda nešto kao grapichs could not be loaded?
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyPon 29 Dec 2008 - 23:23

Southern Comfort ::
RAMMS+EIN ::
ako ti trazi CD_KEY pre nego sto te pusti da udjes evo resenja.


Kada ste instalirali igricu trazhice vam pri pokretanju neki product key. stisnite cancel i iz foldera crack prekopirajte fajl fm91_t1 tamo gde je instalirana igrica.
na primer to vam je kod mene "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" kod vas mozhe samo prvo slovo da se razlikuje u zavisnosti gde je igra instalirana.
Kada ste taj fajl iskopiralu u program files kliknite na njega i otvara vam se novi prozor. Stisnite samo start i igrica vam vishe nece trazhiti product key.

Hvala na sugestiji, ali probao sam i to. Prijavljuje mi pri startu igre grešku u nekom fajlu... Probaću opet da instaliram.

Moguce da ti treba i "patch" pre crackovanja, skini sa neta nije glomazan(165mb) "FM2009_v9.1.0_Patch"
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager EmptyUto 30 Dec 2008 - 22:35

Imam i to, ali prijavljuje da fali taj fajl...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Football Manager Empty
PočaljiNaslov: Re: Football Manager   Football Manager Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Football Manager
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Football Identity
» Ipswich Town Football Club
» THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: