Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 James Milner zeli u Aston Villu

Ići dole 
+3
RAMMS+EIN
Srki
Admin-Roby
7 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 13:43

James Milner zeli u Aston Villu Milner_603247


James Milner,je sebe stavio na transfer listu,posto vise nezeli da igra za Newcastle,objavljeno je na oficijalnom sajtu Newcastla.

NEWCASTLE United can confirm that it has received a written transfer request from James Milner.

The Club is very disappointed that James sees his footballing future as being away from St. James' Park. He is a valued member of the squad and it is only a year ago that he signed an improved long-term contract.

We have yet to receive an offer for James that has matched our valuation of him.

However, should such an offer be received then the Club would be reluctantly forced to consider it, given James' apparent desire to leave.

Mnogo fanovi su se razocarali,i najverovatnije,on ce biti Aston Villin igrac do ponedeljka,a mozda i ranije.Milner je bio najbolji igrac protiv Coventrya,zato sto ga je Martin O'Neil gledao sa tribina.

Newcastle,se raspada,Milner ide,velike su sanse i da Owen ode,a posle Owena,otici ce sve ostale velike zvezde !

James Milneru,hvala sto je pruzio dobre partije,i hvala na lepim trenucima,svi cemo se secati njegovog gola protiv Manchester Uniteda,u sezoni 2006-2007.

a sada,MRS IZ MOG KLUBA !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 13:57

Koji je to smrda smradovski. Ma znao sam da Će neŠto da se sjebe, Čim nam je lepo krenulo u sezoni. mora neštos da nas dohvati. AAAAAAA!
Nije čak ni problem sto ce Milner da ode nego je pitanje koga dovesti na njegovo mesto kada imamo jos nepuna 4 dana na raspolaganju.
Ovakav čovek neko da bude, to je razočaravajuće...
Slazem se sa Robyjem-TERAJ SE, PIČKO RASPALA, U 3 KURCA!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 14:02

srki,imas 777 poruka,to je znak Andjela,ili raja,tako nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 14:06

Ne mogu da verujem da neko moze da bude takvo jaje od coveka. Pa ako je vec hteo da ide, nabijem ga bas, mogao je da kaze pre mesec dana kako bi mogli da dovedemo zamenu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Mad Mad

Ma mozemo mi i bez njega odlazili su nam i vazniji igraci od Milnera. Nije on stvorio Newcastle nego Newcastle njega.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 14:35

Ljudi , što se vi nervrate zbog Milner-a.Dobar je igrač , dobro je i odigrao jučerašnji meč , bukvalno je bio starter na svakom meču ali ako želiš da ideš ... pa idi sine , slobodno.Igrali smo mi i bez njega gotovo pola prošle sezone(povredio se protiv Liverpool-a) , pa nismo propali.

Ko god želi da ide , nek ide.Nije izboksovao ugovor kakav je želeo za sebe i nek ide...

'Ajde , uzmite za njega 10. miliona funti , dovedite Shaun Wright-Phillips-a i završena priča , zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 14:40

pa lepo nas je zajebao covek,sto nije otisao pre mesec dana,a ne sada,5 dana pre kraja transfer perioda.Dali je covek normalan? iovako nemamo igrace,i sad je nasao da ode?eee,kako pare ljude kvare....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 14:51

Ma , nije nas zajebao , dobiješ za njega 10. miliona funti i za jedan dan sve pare gruneš na igrača kojeg želiš.Pa da je otišao i 31.Avgusta , mogla se naći zamena , zar ne?

Mani Milner-a , on je već prošlost.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 14:53

pitanje je dali taj igrac zeli da dodje,dali klubu odgovaraju te pare,bla bla bla,treba tu 2-3 dana da se sve sredi... a i ko bi njega mogao da zameni?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 15:03

Pa rekao sam , Shaun Wright Phillips , Jermaine Penant , ...ima ih neboj se...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 15:07

to su sve placenici,Wright Philips i Pennant? neka hvala Very Happy

da smo doveli samo Bentleya...eh..ili Renata Augusta...hmm,mozda da dovedemo Di Mariu,pa Guttiereza da prebacimo na desnu stranu...to bi bilo odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 15:22

Slazem se sa Savicem.
Ko ga jebe,ako se uzmu lepe pare moze se kupiti neko dobar.
Wright-Phillips? Zasto da ne?
Pennant? Odlicno...ali nece ga L'Pool putiti.
Kad bi po desnoj strani mogli ikako dovesti Schweinsteigera iz Bayerna...pevao bih nedelju dana!
Ali...slabo verovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 15:29

Pennant-trazice sigurno ogromnu platu,Ashley je cicija,i nece hteti to da uradi

Wright-Philips-nije bas nesto blistao u Chelseau,i kako moj drug kaze,mi smo kanta za otpatke.

Svajni-uuh,on je extra igrac,ali svi znamo da nema sanse da predje.

Arteta-Sigurno nece hteti

Ashley Young-Nema sanse,on je O'Neilov ljubimac u villi.

Wiganov Antonio Valencia-bio bi solidno pojacanje,mada nije bolji od milnera

WENDELL IZ BORDOA JE SAVRSEN !!!!!!!!!!! vec neko vreme pratim ovog igraca,i savrsen je...problem je sto igra levo krilo

evo jedan od njegovih golova.

https://www.youtube.com/watch?v=6MC6mhraY5o&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 37
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 16:16

e ovo sam ocekivao od n`zogbia ali od milnera nisam Sad a slazem se sa kolegama ko ga jebe, enrike nek igra lijevog beka a charlsa cemo uglavit u sredinu, ili cemo dovesti nekog drugog u ova 3-4 dana koliko je ostalo, nadam se...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 19:10

Naravno da smo u fazonu "ma ko ga jebe" i nije mi žao što odlazi. Problem je što je zatražio transfer onda kada je, očigledno, on video da može negde da ode ne misleći o tome da njega treba neko da zameni.
Koga da nađeš sada, u deadline-u takozvanom, kada su se sve ozbiljne ekipe kompletirale i kada je PL počela? Dečko nam je baš lepo vratio za svo ovo vreme. Nije u redu da te neko zajebe u 5 do 12 a ti vidi onda šta ćeš i kako ćeš. Ko će sada da dozvoli ozbiljnom fudbaleru da ide, koji će toklub da uradi? Dovešćemo, ako ikoga i dovedemo, nekog balvana iz Wigana i to je to.
Što kaže Roby: da je hteo da ode na vreme, da uzmemo 10M na njega i onda dodamo i dovedemo Bentleya, e to bi bio posao. Ali kad te zezne mamlaz, to je stvarno poražavajuće.
Neka se tera!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 19:46

Ma sumnjam da bi bentli i dosao kod nas. Jebiga london je london. Jedino macester i liverpul se tu mogu nositi s njima. A naravno da cemo sad reci "boli nas kurac" ali sad u zadnjim danima, pod uslovom da nadjemo nekoga, treba platiti vise, treba cekati da se uklopi i naravno rizikovati kako ce to sve ispasti jer milner nije bas bio svjetska liga ali drugacije je kad znas kakvog igraca imas, a sad moramo da strepimo da li ce eventualna zamjena biti ono sto ocekujemo. Nikako mi se ne svidja da igrac zeli da ode i jos da nas ovako uvali. Jer mi smo sad trebali traziti igraca da dodamo u ekipu,a sad ce ispasti samo da smo zamjenili milnera i to vjerovatno sa nekim riskantnim tipom jer nema se bas vremena za detaljnije pracenje nekih igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptySre 27 Avg 2008 - 19:55

imam neki predosecaj da ce doci Antonio Valencia !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyČet 28 Avg 2008 - 15:30

mozemo precrtati sa list Wright Philipsa,posto je potpisao za manchester City(visi mi na kiti ) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyČet 28 Avg 2008 - 16:13

Vratio se odakle je i došao. Ni njega ne cenim nešto preterano, nije neka klasa. Kao ni Milner, ali je Milner ipak uigran sa ekipom. Nadam se da ćemo dovesti nekoga ko će u novonastaloj situaciji biti POJAČANJE, a ne tek puka zamena JM.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyČet 28 Avg 2008 - 16:15

Šteta za Wright-Phillips-a , baš sam želeo da ga vidim u Newcastle-u.Bio bi pravi igrač za nas za to desno krilo.Mlad , brz , prodoran sa punom torbom trikova.

Dobro , sad da pokušamo da dovedemo Joe Cole-a i plakaću od sreće.

Šalim se , nikad mi nećemo dovesti Joe Cole-a.

Kad si mlad , tad treba da zaradiš , sa 22, 23 kad vidiš da vrediš.Šta posle u 26 , 27. godini se povrediš i niko te neće , pa ne bi ti posle niko dao ni 5.000 funti nedeljno.Milner je jednostavno hteo da se obezbedi , tražeći ugovor negde izmedju 35.000 i 40.000 funti nedeljno i realno , trebao je to da dobije.Medjutim , Ashley nije hteo ni da čuje za to i dečko želi da ide.

E sad , ko je tu u pravu ne znam?Ashley ili Milner zaista ne znam.Sa jedne strane i Ashley a sa druge strane Milner , zašto?

Pa , Milner je u pravu ako gledamo sa te strane da on igra svaku tekmu(što sam već rekao) i da je odradio svaki peniiz ugovora.U pravu je i u tome , da ako želiš da budeš makar u Top 6. u Engleskoj , onda ne smeš štedeti na platama igrača i prodavati svoje najbolje igrače , zar ne?Uostalom što je onda kupovao Ashley Newcastle ako ne želi da investira u njega.

Sa druge strane Ashley je u pravu jer želi da stabilizuje klub , vratio je dug , klub ide u pravom smeru i on želi sa nekim gornjim limitom u platama igrača da izbalansira sve to i da stvari krenu svojim tokom u pravom smeru.Počeo je Ashley da investira i u mlade igrače dovodeći par pojačanja(Tozer,Zamblera,Kadar,Ranger...), koje bi povremeno ubacivao u prvi tim da osete malo kako je igrati pored Owen-a ,Duff-a pa i Milner-a koji je iako mlad , već veoma iskusan jer je sa 16. godina već igrao u Premier League za Leeds.

Šta je starije kokoška ili jaje ? E , takva je situacija sa Ashley-em i Milner-om.

Stigao je zahtev još 20.08. za njega da se stavi na trasnfer listu od PFA(Asocijacija Fudbalskih igrača) , koju naravno Milner i predstavlja.Medjutim ,Ashley im je odgovorio da se to čuva u najstrožoj tajnost do meča sa Coventry-em , gde će se sesti za jedan sto i razgovarati o novom ugovoru za Milner-a ali i za Owen-a i Harper-a.Keegan , naravno želi da zadrži svu trojicu ali ima naznaka da je Owen isto uradio kao i Milner(poslao zahtev da se stavi na transfer listu), već je o tome pisao News Of The World , da Owen sigurno napušta NUFC za 5. miliona funti posle meča sa Arsenal-om u subotu.

Medjutim , zašto vest nije objavljena i za Owen-a?Zato što bi navijači popizdeli još više nego sada zbog Milner-a.

Samo da vas podsetim na nešto.Pre 14. meseci Ashley je kupio klub.I hajde nek digne ruku onaj ko nije mislio da će se Ashley ponašati kao Abramovič , kupujući igrače na sve strane i trošiti novac na WOW pojačanja.Ja prvi sam mislio da će se to dogoditi , da će dovoditi zvučna pojačanja.
Medjutim , on je businessman , koji ne želi tek tako da troši svoj novac.On u svakoj situaciji želi da zaradi.Ponavljam , da ZARADI !!!
Videćete , stabilizovao je klub , vratio dugove , prodaće još par igrača sa visokim platama...naravno kupio je nekoliko mladih igrača za 500.000 do 1. milion funti koje će prodati za 2 ili 3. miliona funti i ima čistu zaradu.Tu su Kadar ,Zamblera,Tozer ,Lua-Lua,Ranger,Bassong , svi su oni roba i svi oni donose ZARADU!!!

Postaćemo novi West Ham United , koji da je zadržao svoje igrače koje je stvorio , postao bi prvak evrope(Lampard,Rio Ferdinad,Antoane Ferdinad,Joe Cole,Bowyer,Carick).Postaćemo kupi-prodaj tim u Premier League.Kupiš igrača negde širom evrope za malo para i prodaš ga u Engleskoj za nešto više para...

Tu smo gde smo , iz ove kože ne možemo.Možda je naša najveća zabluda , što mi svake godine očekujemo previše od našeg voljenog kluba , želeći da se desi čudo pa da konačno osvojimo neki trofej....ali ...nema ali , to je to.

Razočaran sam , verujte mi u naš Newcastle United.

Ali bez obzira na sve , KEEP THE FAITH !!!

Izvinjavam se na dužini posta.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyČet 28 Avg 2008 - 21:40

Ma nije meni ocekivanje da osvojimo trofej u skorije vrijeme, ne moramo to, ali bi volio da igramo dobro, da smo medju prvih par i da se ljudi boje kad moraju da igraju sa nama. Da se prenose utakmice kao veliki derbiji, a ne samo ako to kolo niko od velika 4 ne igra protiv nekoga ko im se moze suprotstaviti. To svake sezone uspije neko da napravi pa sto ne bismo i mi. Bilo je proslih sezone ekipa koje su igrale jako dobro, cesto bolje i od vodecih u to vrijeme. Ali mi nikako da dodjemo do toga. Realno ne mozemo u ovakvom stanju jos par godina da dodjemo u vrh osim one abramoviceve taktike koja se sa ovim vlasnikom ocito nece dogoditi. Zato mi nisu ocekivanja da deremo sve redom ali da se guramo u taj kup uefa to mozemo i sa ovim igracima ako se malo bolje posloze, a za to treba da imamo istog trenera bar dvije godine, jer ako otpuste kigana pojeli smo govno ko god da ga zamijeni.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyČet 28 Avg 2008 - 23:12

juuuu sada dovodimo kao nekog Zayattea....nema sta Ashley,najaci si lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyPet 29 Avg 2008 - 11:54

James Milner je u aston vili,ima medicinski pregled
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu EmptyPet 29 Avg 2008 - 13:07

@Dinko
Nerealno je i da se nadamo nekom trofeju, iskreno. Sumnjam da možemo da ozbiljnije pretimo "velikima" dokle god se klub ne stabilizuje kadrovski. Da se zna ko je igrač NUFCa a ko to ne želi da bude i ćao. Ova talasanja samo skrću pažnju sa rezultata i to je pogubno.
Mogli smo da gledamo kako raspali Bolton W, pod SA (koji sa nama samo što nije ispao, to svi znamo), i igračima koji u proseku imaju 55 godina:) izlazi u Evropu, sezonama završava u gornjem delu tabele... Zato što je SA imao podršku, 10 godina je bio u klubu i počeo je da daje rezultate. Nije mi želja da sada pričam o njemu i o BW, već samo navodim kao primer kako jadan klub, sa malim sredstvima, dobrom ORGANIZACIJOM može do rezultata. Sada zamisli NUFC sa ovolikomparama, ovoliko navijača... da pusti čoveka par sezona da radi, da napravi igrački kadar po svojoj meri-garantujem da bi za 3 sezone igrali tu usranu CL. Poslednji trener koji je imao podršku tog tipa bio j Bobby Robson, i svi se sećamo kako je ispali. Na kraju su i njega izjebali...
Izvinjavam se i ja na dugačkom post-u, ali reči same naviru:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





James Milner zeli u Aston Villu Empty
PočaljiNaslov: Re: James Milner zeli u Aston Villu   James Milner zeli u Aston Villu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
James Milner zeli u Aston Villu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» James Milner ide u Aston Villu?
» James Milner konacno u Aston Villi
» Tottenhem zeli Givena???
» Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!
» Everton zeli Alan Smitha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: