Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moj tiket za danas :)

Ići dole 
+18
milan25
Admin-Roby
RIOT
NBB96
m.c.t.
aleksandar.sefer
pirLe
Savic
Becej City
Alan Smith17
NewBoy
NUFC CRO
Thug
RAMMS+EIN
Serbian lassy
Dinko
geordie
Srki
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySub 4 Okt 2014 - 23:57

Very Happy
Pivo ćim se sretnemo...
...nešto me dobro sere u posljednje vrijeme pa ću početi da stavljam neke listiće čim ih odigram ovdje...možda nekom pomogne ili dobije inspiraciju ali ne odgovoram za eventualnu štetu! Ovo ponavljanje parova umjesto igranja kontre je čisto moje preseravanje bilo jer trenutno imam nešto para na računu pa glumim velikog znalca (u stvari seronju)...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 1:00

postavljaj slobodno,redovno igram kladionicu Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 1:09

Pametno odigrano.Čestitke na izlazu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 11:12

Za ova dva listića smatram da bi mogli proći, posebno onaj drugi dok ovaj s englezima hmmmm...hrabriji bi mogli pokušati i F+2 na Manchester...ja sam to odigrao ne jednom drugom hazarderskom listiću i na nekom kombinatoru gdje sam lupao sve i svašta...nisu veliki ulozi (neki srednji po mojim mogućnostima) jer danas nemam skroz "osjećaj"...bilo bi dobro da i drugi daju svoje ideje čisto onako jer je više glava uvijek pametnije od jedne...

Moj tiket za danas :) - Page 9 6h5kjs

Moj tiket za danas :) - Page 9 20syd1f
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 14:32

Nisam juce uplatio, nisam stigao. Imao sam lepe osecaje ali bih pao na Wolvese.
Ovako sam hteo:

Hull-Palace 1&t12+ (2:0),
Swansea-Newcastle t12+,
Wolves - Wigan 1 (2:2),
danas bih cekao WH 1&t12+.

MU ne bih igrao zbog sramno niske kvote: 1.65? Bice tu povuci-potegni.
Chelsea mi je cist kec, mozda i u kombinaciji da Chelsea daje 2+. Cisto da pojaca kvotu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 16:05

Srki ::

MU ne bih igrao zbog sramno niske kvote: 1.65? Bice tu povuci-potegni.
Chelsea mi je cist kec, mozda i u kombinaciji da Chelsea daje 2+. Cisto da pojaca kvotu.

...eh sad, ja koef. 1,65 ne smatram lošim kad igra doma protiv Evertona koji ove godine još luta...meni je "sramotniji" koef. 1,7 na Chelsea-u jer je ipak rijeć o derbiju lige...ali 'ajde, svatko ima svoju "filozofiju" igre i dobro je ovdje o tome malo raspraviti...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 16:24

Nemam nista protiv. Kec je usao, ali bilo je muke. Nikako mi to nije bio par za takvu kvotu, to su davali kad je MU gazio lagano. Bitno je da je uslo, da ti tiket stoji.

Chlesea je em jak ko djavo, sa Arsenalom se u poslednje vreme sprdaju i mislim da ce tu kec doci sa mnogo manje "skripanja" nego na MU-Everton.

Doduse ja kad igram jurim malo jace kvote, pa ako udje :-)
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 17:07

Srki ::
Doduse ja kad igram jurim malo jace kvote, pa ako udje :-)
...ma igram i ja takve ali za male uloge (do 10€ maximalno) i normalno više parova manje novaca dajem...
...i ako je netko pratio ove listiće na oba se čeka po jedan par pa se bez ikakvog problema može lupati kontra a i dalje nešto zaraditi....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 17:10

Evo, Chelsea ulazi 1&t12+., 2:0, 89'. Tuzni Arsenal u 90' imao prvi sut u gol. Izvalio je Murinjo Arsena i nema sansone.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 18:04

Nikada ne bih odigrao četri utakmice iz iste lige.Mančester je bio smešna kvota,a iskreno nisam ni verovao da može pobediti.Danas sam puko na ćopavu Parmu.Ovaj vikend ništa.Bruka od mene!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 19:44

West Ham dobio 2:0, opet 1&t12+.
Dobro je da nisam uplatio, jebao bih mater Wolvesima na sav glas Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 19:58

toon72 ::
Za ova dva listića smatram da bi mogli proći, posebno onaj drugi dok ovaj s englezima hmmmm...hrabriji bi mogli pokušati i F+2 na Manchester...ja sam to odigrao ne jednom drugom hazarderskom listiću i na nekom kombinatoru gdje sam lupao sve i svašta...nisu veliki ulozi (neki srednji po mojim mogućnostima) jer danas nemam skroz "osjećaj"...bilo bi dobro da i drugi daju svoje ideje čisto onako jer je više glava uvijek pametnije od jedne...

Moj tiket za danas :) - Page 9 6h5kjs

Moj tiket za danas :) - Page 9 20syd1f

Bogami dobro ti ovo gađaš lol!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyNed 5 Okt 2014 - 23:24

ami8 ::
Bogami dobro ti ovo gađaš lol!

Dosta me mazi i sere u zadnje vrijeme ali mi teško ovaj od danas prežaliti...sitan ulog oko 1,5€ a dobitak bi bio oko 200€...šugav M'gladbach, još i vodili a ja razmišljam kontrirati ali nisam (budala)...ovakvih sa jednim parom promašenim koliko hoćeš...
Moj tiket za danas :) - Page 9 344xkeg
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyPon 6 Okt 2014 - 18:17

Igram inače i na talkSPORTU onaj njihov Predictor - nešto kao ako pogodiš sve rezultate jednog kola osvajaš 1MILION funti...čisto o poznavanju EPL...normalno da jednostavno ne mogu staviti kontra NUFC...jel se još tko zajebava s tim?

Moj tiket za danas :) - Page 9 15d9u3b
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyPon 6 Okt 2014 - 21:08

brate svaka ti cast,skidam ti kapu. PL je gotovo nemoguce pogoditi u kladionici.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyUto 7 Okt 2014 - 23:04

Moj tiket za danas :) - Page 9 2210

opet ista prica "samo jedna utakmica me srusila"
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptyUto 7 Okt 2014 - 23:18

Pa gde protiv Plymoutha, pobogu Robi. Pa oni su nas onako lepo ispratili iz CC-a, bratski Smile To te bog kaznio sto kao Njukin fan sa'ranjujes Galebove Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 19:34

Galebovi su Brighton a Plymouth su The Pilgrims (neka porodica koja je u proslosti osnovala grad Plymouth).

1620. godine Pilgrimsi odlaze u Ameriku i osnivaju državu Massachusetts (glavni grad Boston). *

*izvor wikipedia
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 20:10

"Pilgrims" nisu familija, već je to engleski naziv za hodočasnike.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pilgrim
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 20:58

Bravo Mićko. Googlao sam da vidim šta znači Pilgrims i nikako nisam mogao da nađem. Nailazio sam samo na Pilgrims fathers...eto, ispostavilo se da si ti ipak sve lepo našao.

Hvala. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 22:01

Ma ko im jebe mater, da je odigrao 1 imao bi pare. Ovako mu je ista kurcina da li su ovi leteli ili isli u usranu Ameriku da osnivaju drzavu. Nije smeo da odigra protiv Plymoutha, nasih drugara Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySub 18 Okt 2014 - 10:40

Danas me nekako obasjalo ujutro da će ovi naši mamlazi odigrati jako dobru utakmicu...jebeni vječiti optimista je odigrao zbog toga ovako:
Moj tiket za danas :) - Page 9 2qw1xdz
Moj tiket za danas :) - Page 9 Dmclch

a listić za koji bi MOŽDA mogao proći sam odabrao ovako nešto:
Moj tiket za danas :) - Page 9 Qpqaft

Odigrao još neke listiće za sitnu lovu sa ogromnim dobicima (većinom kombinatori) za koje sam uvjeren da neće proći pa mi ih i glupo stavljati...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySub 18 Okt 2014 - 12:02

Ja razmisljam da bacim ozbiljnu lovu na nase mamlaze. Red je da pobjede danas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySub 18 Okt 2014 - 12:51

Il' ce da daju ili da prime 2 komada. Tu mi je dilema, ako budem uplacivao uopste.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 EmptySub 18 Okt 2014 - 13:34

Srki ::
Il' ce da daju ili da prime 2 komada. Tu mi je dilema, ako budem uplacivao uopste.

Možda obadvoje, pa bude 2:2. Very Happy
I ja poslije dužeg vremena uplatio čitave 2,50 KM.
Partizan-C.Zvezda X
Sloboda-Zvijezda 1
Dundee UTD-Patrik 1(prepisao od toon72)
Everton-A.Villa 1
NUFC-Leicester 1X(navijački Very Happy )
Southampton-Sunderland 1(isto navijački)

Dobitak 66,25 KM
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj tiket za danas :)   Moj tiket za danas :) - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj tiket za danas :)
Nazad na vrh 
Strana 9 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Uso mi tiket !!!!
» Lijep tiket
» Danas vazan sastanak u Londonu.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Kladionica-
Skoči na: