Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Manchester United-Newcastle United

Ići dole 
+7
Sinner
Dinko
NUFC CRO
geordie
Shandy drinker
Savic
Admin-Roby
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 19:03

Dobar je bio i Duff. Pogotovo u defanzivi je bio sjajan!
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 19:33

Malo su me razočarali Nzogbia, Milner, Butt ... Ajd Milner je u obrani djelovao još i dobro ...Ali kada ode naprijed sav je izgubljen ... A opet, Zogiju možemo progledati kroz prste jer to nije njegova prirodna pozicija ... Fali nam još igrača svakako!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 19:53

Butt je dobro igrao,samo me iznervirao pri kraju kad je napravio onaj faul..
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 21:13

Jel nije Milner nabacio za gol?
Ok su odigrali, ja sam zadovoljen skroz. Duff je igrao kao da ima 20 godina, nije stajao. Videla se njegova forma koju je nekada imao, to me je strasno obradovalo!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 21:35

Guthrie je nabacio iz kornera , pogodivši Martins-a tačno u glavu kod gola.U drugom poluvremenu , gotovo istovetna situacija , ali Martins-a je lopta tada iznenadila ?!?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 21:58

Given je bio fenomenalan (kao i uvijek), Taylor i Coloccini su pokazali da mogu biti strasan defanzivni par, Beye nezamjenjiv, po bokovima mozemo biti jaci nego ikad ako MIlner i Jonas ispune potencijal, u napadu isto strasno jaki ako se Owen oporavi kako treba. I sto se tice svih ovih igraca znali smo puno toga i prije, da mogu ako zele, al na mene je jako pozitivan utisak ostavio Guthrie. Igrati u vezi na Old Trafordu nije nikome lako al se on jako dobro snasao. Ima odlican centarsut i tehnicki je jako dobar. Kad bi mogli nabaviti jednog ofanzivnog kvalitetnog igraca Guthrie bi mogao biti idealni veznjak iza njega. Imamo odlicnu zamjenu za Roberta Lee-ja ili Garry-ja Speed-a.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyPon 18 Avg 2008 - 23:33

Sve u svemu, kad se sve sagleda, lepo su igrali i zasluzili smo da otkinemo bod Manchesteru sad treba hladne glave bez puno euforije (ako je to ikako moguce Smile ) da nastavimo dalje. Ma koji beep...... kakve hladne glave? Sta ja to pricam ? Gvozdje se kuje dok je vruce. ZGAZICEMO Bolton Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 EmptyUto 19 Avg 2008 - 13:00

Sta hladne glave!?! Treba iskoristiti ovaj zalet koji hvatamo, sada samo nastaviti sa furionznom igrom. Prole sezone nam je trebao samo jedan dobar rezultat pa da napravimo serijicu, to se videlo. Steta je sto je taj dobar rez, dosao 8 kola pred kraj> Sada je dosao odmah na startu, i to protiv sampiona i prvaka Evrope, sledece kolo nam GOSTUJE BW koji je prosle godine strepeo za opstanak. Ako dobar rez. u prvom kolu nije motiv da ove zgromimo pred svojim toon Armejcima, onda stvarno dzaba sve.
Kec ko KUCA!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United-Newcastle United   Manchester United-Newcastle United - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manchester United-Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle United v West Ham United
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Manchester United v Newcastle United 4:1
» Newcastle United - West Ham United 2:2
» Newcastle United - Manchester United 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: