Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Faye odlazi iz Newcastlea ? :(

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptySre 13 Avg 2008 - 12:04

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( 453597140-soccer-barclays-premier-league-newcastle-united-v-fulham-st-james



Izgleda da Faye prelazi u Stoke,za 2 milione funti...neverovatno,bas me iznenadilo...Faye nije bas svoj otkako je Sam Allardyce popio nogu,i zeli da napusti klub.mislim da su ovo gluposti,ali iz dana u dan njegov odlazak izgleda realnije....Za mene,Faye i Taylor su odlicno igrali zajedno u odbrani,cak mi je faye postao jedan od omiljenih igraca,gari zna lepo da igra,i sad pali u smrdljivi Stoke,koji ce najverovatnije nazad u Championship....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptySre 13 Avg 2008 - 12:30

Sumnjam da ce zamjenit Newcastle za Stoke... iako je ugrozen od Coloccini-ja i Bassong-a jer on moze igrati na vise pozicija ... a draze mi je kad vidim njega u prvoj postavi vec Taylor-a! afro
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptySre 13 Avg 2008 - 13:16

Ma daj robi nemoj cim vidis negdje da se spominje otvarati teme tipa "faye odlazi" Da se tako lako odlazi i dolazi na sta bi sve licilo. Da nije to onaj faye sto je prije igrao u newcastleu prelazi u stoke. Jer ne mogu da vjerujem da ce neko iz newcastlea preci u stoke. I mislim da on vrijedi vise od 2 miliona.
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptyČet 14 Avg 2008 - 12:25

I ja sam negde video tu pricu. Po meni, on i Tejlor su bili strava prosle sezone, ali je fakat da Faye nije odigrao ni minut ove sezone. Dobar je igrac i ne vidim razlog da ga prodaju, osim ako on hoce da ode. Bolji je od ovog Francuza sto smo ga doveli jer niko zivi nije hteo da potpise za nas!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptyPet 15 Avg 2008 - 18:48

Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptyPet 15 Avg 2008 - 19:30

E jebiga. A sad mi je jasno zasto sam cijelo vrijeme zbunjen. Ljudi su za isti dan doveli obojicu Faye-a. Obojica imaju skoro isto godina, senegalci su i igrali su za Newcastle. Ma meni jos nije jasno. Mozda nije nas Faye otis'o hehe.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptyPet 15 Avg 2008 - 19:30

STA?A!!!!!!!!!!!!!?!!?!?!! OMG !!!! PA OVO MI JE UNISTILO DAN !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptyPet 15 Avg 2008 - 19:32

Stoke City Football Club are delighted to announce the signing of Newcastle United defender Abdoulaye Faye for a fee of £2,250,000, subject to work permit.


Stoke City Football Club have completed their fourth signing of the summer by swooping for Charlton Athletic midfielder Amdy Faye.

Jebote obojica.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptyPet 15 Avg 2008 - 19:39

Stoke city sto posto ostaje u premier ligi ...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( EmptySub 16 Avg 2008 - 8:11

Ljudi, nemojte zaliti. Jeste da je bio dobar igrac, ali on je hteo da ode is kluba. Koliki pajser moras da budes da bi otisao iz kluba sa kojim imas vazeci ugovor u jadni klub koji se bori za opstanak?? Distan je otisao u solidan klub za vise para, a ovaj jadnik ode u ekipu koja ce da ispadne za ko zna koje pare...BUDALA!!!!
Samo smo ispali glupi sto smo ga prodali za toliko malo para i to je sve.
Ko ga jebe kad hoce sa konja na magarca!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Faye odlazi iz Newcastlea ? :(   Faye odlazi iz Newcastlea ? :( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Faye odlazi iz Newcastlea ? :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FAYE PRESAO U STOKE CITY !!!!!
» Vaughan opet na meti Newcastlea
» Sta ocekujete od Newcastlea u 2008/2009 sezoni?
» CKM - "Sa tribina Newcastlea"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: