Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"

Ići dole 
+2
Srki
Admin-Roby
6 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyNed 10 Avg 2008 - 11:45

Kevin Keegan je posle pobede nad Valenciom,izjavio kako ocekuje barem jos tri nova igraca pre pocetka sezone.

Neke Medije kazu da su to igraci "Coloccini-Inler-Deriyok" a druge medije kazu "Coloccini-Bangura,Cuellar"

znaci verovatno je neko od Bangure,Inlera,Derdiyoka ili Cuellara.Veoma moguce je dolazak spanca Xavia iz Barcelone.

Stvar sa Coloccinijem je gotova,posto je Mike Ashley potvrdio njegov dolazak tako sto je obukao dres sa njegovim imenom na ledjima,a i sam igrac je posmatrao jucherasnju utakmicu.

Ashley je izjavio kako ima nameru da trosi ogromne pare,ali samo na prave igrace,koji su potrebni klubu i koji ce igrati sa srcem,i nezeli placenike,koji ce se samo setati po terenu,i uzimati 80 000 funti nedeljno.

Kad pogledate,gresili smo mnogo u doba Sheparda,dovodili smo Hugo Viannu,Dyera(koji je stalno bio povredjen,i pijandura),Boumsonga i Brambla(najgori odbrambeni igraci koje sam video),Craig Moora(mator i velika plata)....lista je velika,tako da necu da nabrajam,posto bi do sutra pisao...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyNed 10 Avg 2008 - 15:54

"Ashley je izjavio kako ima nameru da trosi ogromne pare,ali samo na prave igrace,koji su potrebni klubu i koji ce igrati sa srcem,i nezeli placenike,koji ce se samo setati po terenu,i uzimati 80 000 funti nedeljno."

Svaka mu cast na tome, ja bih mu bio veoma zahvalan da dovede i plati PRAVE igrace. jebes vise ove polovnjake skuplene s' kurca i konopca. Ostali klubovi trose ogromne pare dovodeci veoma dobre igrace a mi i dalje imamo neke odradjivace, koji ne mogu ni posteno sezonu da isteraju.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyNed 10 Avg 2008 - 16:29

Tražimo Xavi-a , hahahahahahahahahaha. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pa nije prvi april , bre! No
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyNed 10 Avg 2008 - 17:51

"onog " Xavia hahahahah covjek najbolji igrac evropskog prvenstva i igra u reprezentaciji koja je prvak evrope, a u Barceloni (Halo Barceloni) je standardan i nije ni star ni lud ni ne znam ni ja sta vec da dodje. Nadam se da se necemo brukati i spominjati to, mogli bi ljudi da se uvrijede. Ja bi volio da je Newcaslte sad toliko mocan da je normalno da kupuje najbolje svjetske igrace, ali nazalost nije i mozemo samo da sanjamo o igracima kao sto je xavi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyNed 10 Avg 2008 - 18:33

Znam da je suludo, ali pominje se ta opcija.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyNed 10 Avg 2008 - 20:47

Znači , pre ću ja hodati po mesecu i pevati "Man of the moon" nego što će Xavi doći u Newcastle United.

Tu opciju je izbacio site People Sport , nešto kao Kurir Sport u srbiji .
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyPon 11 Avg 2008 - 11:04

Ne znam od koga informacija potice, ja sam je procitao na onom nufcblog-u, sto vodi onaj Ed jebemliga kako se preziva. Kao nije u planovima novog trenera, hoce u Englesku itd. Uostalom, znate i sami koja je prica.
Uglavnom, nista od njega!
Nazad na vrh Ići dole
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 38
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyPon 11 Avg 2008 - 16:10

Evo sad pominju na zvaninom sajtu i golmana Glazgov rendzersa Allan McGregor-a, samo ne znam koji ce nam pored Shaya i Steva a tu je i Krul
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" EmptyPon 11 Avg 2008 - 17:48

Najbolji igrac EP u Newcastle-u? Very Happy
Ma daaaaj.
Inace,zainteresovani smo i za Messi-ja i Rooney-ja,a Terry i Cristiano Ronaldo su neizvesni. Totti vec potpisao!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty
PočaljiNaslov: Re: Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"   Keegan:"3 nova igraca ove nedelje" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Keegan:"3 nova igraca ove nedelje"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Keegan: 4-5 igraca do ponedeljka
» Peter Lovenkrads potpisuje do kraja sezone.2 nova igraca jos
» New Newcastle signing in next 24 hours, says Keegan
» MIKE ASHLEY: "NOVA CENA JE 80 MILIONA FUNTI"
» 4 igraca u januaru?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: