Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Back to Arda Turan?

Ići dole 
+2
Admin-Roby
geordie
6 posters
AutorPoruka
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 13:30

Nakon sinosnjeg razocaranja oko Aimarovog transfera vise ne vjerujem nikome nista, ali evo vidim opet saraju nekog vraga o Ardi Turanu. Valjda kako Juve i Milan nisu jos uputili nikakvu ponudu za njega opet su piskarala izvalila pricu kako vodimo u utrci za dovodjenje Arde na St.James Park. Sta reci o njemu, ako su se gledale utakmice s Eura08 sve se zna, tako da je suvisno sad bilo sta vise o njemu reci, jer mislim da su nakon onog juce male sanse da i ovo danas bude istinito. U svakom slucaju ako je Newcastle uopste zainteresovan mora izvaliti najmanje 13mil. funti, ali cisto sumnjam da je Ashley sposoban da razmislja i o 3mil. skrti govnar! scratch
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 13:35

ma kakav Arda Turan...taj pali u Juventus ....100% ce zameniti Nedveda ili nekog tamo bog zna koga...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 13:40

Ali Juve nije zainteresovan za njega, bas gledam oni Poulsena doveli... onog tipa sto se popljuvao sa Tottijem na Euru04 hehe... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 13:44

eee moj geordie....znas ti koga ce Newcastle dovesti? Dovesce neke teske kretene,koji nece nista pokazati ama bas nista....vec vidim gde cemo zavrsiti....na 17 mestu.Nije ni cudo da Martins,N'Zogbia,Owen i ostali zele da pale iz kluba....nemamo nikakve ambiciji,Mike Ashley nema nikakve ambicijie....Vazno da debelo govno ume da baca pare na rulet i ostala sranja....Mamu mu jebem u usta !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 13:47

Mozes me zvati i Djeno hehe... Very Happy Ma znam ja to dobro, ali pokusavam se tjesit da ovaj put mozda nece biti isto! scratch Mrzim matore igrace i panic buys u zadnjim sekundama prelaznog roka, a kako je krenulo izgleda da ce i ove godine biti ista prica. Jos samo cekam da nam igraca ispred nosa uzme Sundjerland pa da se upucam... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 16:02

Ma ko je uoste taj Arda Turan? Dokle cemo kupovati neke polovnjake?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 17:18

Citat :
Ma ko je uoste taj Arda Turan? Dokle cemo kupovati neke polovnjake?

To i ja svo vreme hocu da pitam, al' mi bezveze jer vidim da je covek pozznat!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 17:52

Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 18:06

Otkad sam cuo da smo ga trazili bas sam pratio tog momka i mogu reci da je vise nego dobar, ima 21 godinu, a igrom podsjeca na Emrea, ali mislim da ce biti mnogo jaci od njega u iducih par godina... Very Happy Evo komentara na njegovu igru od trenera Turske nakon utakmice sa Svicarcima... Terim hailed a player he called potentially one of Europe's "most outstanding" after the left-winger decided an enthralling Group A game against Switzerland with a deflected last-gasp goal. "He is a very important player, very talented," said the coach. "He needs to improve his stamina during a game, but if he does he will be one of the most outstanding players in Europe." Jos da dodam, utakmica sa Svicarskom u kojoj je bio igrac utakmice je njegov debi, tako da... momak sigurno vrijedi puno! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 18:44

Ma dobar je on ali tesko da ce doci kod nas. Da smo ga doveli prije nego je svima bilo jasno da je dobar, a ovako kurac. Sad moze neko za koga je svima jasno da ne valja, ali samo mi jos gajimo nade da ce se vratiti u staru formu (Alan Smith)

mada se ni smith ne sjeca kad je zadnji put bio u formi.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyČet 17 Jul 2008 - 23:37

Arda Turan,posle Kahveyi-ja i Senturka,najbolji igrac Turske na proteklom EP u fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? EmptyPet 18 Jul 2008 - 19:05

Videcemo sta ce sa njim biti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Back to Arda Turan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Back to Arda Turan?   Back to Arda Turan? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Back to Arda Turan?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» im back :)
» Your first subject
» Alan Shearer is back-Shearer na prvom treningu.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: