Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aimar otisao u Benfiku

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 9:16

Eto, definitivno je otisao jutros i potpisace za 7 miliona evra. I ta je prica zavrsena. Jedino ako ga Kigen ne otme na aerodromu... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 10:08

Nesto citam ove tekstove jutros vezano za njegov odlazak u Benfiku, bice da je razlog los ugovor koji su mu ponudili, zbog cega je njegov agent odlucio ponovo razgovarati sa Benfikom! Shocked Ovaj Ashley skrti mi ide na neku stvar vise... scratch
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 10:25

On July 17, 2008, after a period of intense negotiations, Pablo Aimar signed a four year contract with Portuguese side SL Benfica for a fee of 6,5 million euros. E U KURAC ASHLEY DA BOG DA PROSIO ISPRED ST.JAMESA! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 11:31

E jebem ti,pa za nevjerovati!!
Prvo nam Modrić uteče za milion eura,sad Aimar... a molio sam Boga za obojicu da dođu.
Ma svaka čast i Gutierrezu i Guthriu,ali igrači kao ona dvojica ti se ne nude svaki dan,nama pogotovo.
Koji nam sad igrač tog profila preostaje,iole kvalitetan?
Ja ga ne vidim...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 11:42

Modric,Engelaar,Aimar....ko je sledeci koji ce nas odbiti?!?!?!? Ja sam vec i slavio dolazak Aimara,popio sam 4 litre piva,i pogledao svaki njegov klip na youtubu...neverovatno sam razocaran !!!! Cak sam poceo da placem od besa,kad sam cuo da nedolazi Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 12:01

Roby pricaj mi o tome... samo da nastavim sa listom onih koji su nas odbili, dodaj tu imena Stephen Warnock, Anton Ferdinand, Richard Dunne, Bafétimbi Gomis, Arda Turan, Nigel De Jong, Gokham Inler, Steve Sidwell, Andrei Arshavin, John Arne Riise, Didier Digard, Emiliano Insua, Rafael Van der Vaart, Amara Diane, Carlos Cuellar, Aaron Lennon, Eren Derdiyok... jebem ti sta ih je, ima jos al mi lijeno pisat... u kurac pa je li slijep Ashley? Shocked Ako ovako nastavimo ne gine nam opet borba za opstanak... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 15:57

A stvarno mi nije nasno ni koji je moj odbio Njukasl zbog glupe Benfike. Njihova liga je malo jaca od skotske, igrace kvalifikacije za Ligu sampiona i mozda prvu fazu i to je to. Ici ce tamo u neke vukojebine tipa Beira Mar ili Gimaraes. Da nas je odbio zbog boljeg kluba ili bolje lige, to bih razumeo, ali ovako...budala
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku EmptyČet 17 Jul 2008 - 17:14

Jebga, da mso udarili tih 7 i nesto miliona o sto kad je trebalo, doveli bi ga! KOckali smo se i popusili!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aimar otisao u Benfiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Aimar otisao u Benfiku   Aimar otisao u Benfiku Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aimar otisao u Benfiku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cristal Palace otisao u stecaj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: