Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Guthrie i zvanicno u Newcastle-u

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Guthrie i zvanicno u Newcastle-u Empty
PočaljiNaslov: Guthrie i zvanicno u Newcastle-u   Guthrie i zvanicno u Newcastle-u EmptyPet 11 Jul 2008 - 20:52

Danny Guthrie je potpisao cetvorogodisnji ugovor sa Newcastle Unitedom.Prosao je medicinski test,i izjavio je za oficijalni sajt Newcastle United-a:

"Stvarno sam srecan sto sam se pridruzio Newcastle Unitedu.Spreman sam da se prikljucim,i jedva cekam da upoznam svoje nove saigrace"

Danny Guthrie,koji je bio na pozajmici u Boltonu prosle sezone,bio je jedan od miljenika navijaca Boltona,i svi su zeleli da ostane u Boltonu.

Menadzer Newcastle United-a,Kevin Keegan,izjavio je "Potpuno sam odusevljen sto smo doveli Danny Guthriea.Pokazao je prosle sezone da moze da igra u Premier Ligi.On ce biti dobro pojacanje za nas"

Danny Guthrie je drugo pojacanje ove sezone.Guttirez i Guthrie imaju nove prijatelje...NEWCASTLE UNITED !!!

Guthrie i zvanicno u Newcastle-u 0,,10278~3709961,00
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Guthrie i zvanicno u Newcastle-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Guthrie i zvanicno u Newcastle-u   Guthrie i zvanicno u Newcastle-u EmptySub 12 Jul 2008 - 1:05

Prvi put cujem za njega! Ne odusevljava me cinjenica da je bio pozajmljen tako bednom klubu kao sto je Bolton (slicno vazi i za onog iz Birmingema), ali necu da sudim posto ne znam. Ako bude dobar kao Milner, bicu zadovoljan. Svidja mi se sto kupujemo mlade i perspektivne igrace, to znaci da uprava misli unapred. A ne kao do sada: cekaju avgust, uspanice se i onda kupimo razne otpatke za velike plate!
Nazad na vrh Ići dole
 
Guthrie i zvanicno u Newcastle-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!
» Michael Owen i zvanicno u Manchester United-u
» Trening:Jonas Guttirrez i Dany Guthrie sa novim prijateljima
» Newcastle - WBA
» WBA - Newcastle 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: