Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?

Ići dole 
+3
Admin-Roby
Dinko
NS Magpie
7 posters
AutorPoruka
NS Magpie

NS Magpie


Broj poruka : 40
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySre 28 Maj 2008 - 10:21

Kakav igrač nam je najpotrebniji kao pojačanje?

Kreativni veznjak, napadač koji može da dimenzijama dopuni ono što nedostaje Martinsu i Owenu, bek ili centralni defanzivac da zakrpi rupe, ili nešto drugo?

Opišite igrača kakava nam je najbitniji, i predložite imena od realnih, ostvarivih transfera .
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySre 28 Maj 2008 - 11:55

Crouch da igra ono sto igra Viduka.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySre 28 Maj 2008 - 13:19

Kakav crni Crouch,pa taj je smece,a mi nismo kanta (iako smo nekoliko puta pokazali da jesmo)....Bafa Gomis u napad,Arshavin da zameni Dyera,koji je pre godinu dana napustio klub,i jos uvek nismo nasli pravu zamenu za njega,i bio bi zadovoljan Richard Dunnom ili Carlos Cuellarom...isti kurac....samo je ovaj iz Rangersa mladji...ako bi popunili ove pozicije,mislim da bi bili spremni za premier ligu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySre 28 Maj 2008 - 15:33

Ne bih ja bas potcenjivao Croucha, Roby. Covek je visok kao bandera, ali ima ubedljivo najbolju tehniku od svih visokih napadaca. Iskreno sumnjam da ce ga L'pool pustiti da ide. Nije on uopste los igrac, deluje smesno, to je stvarno istina, ali nije ni najmanje naivan igrac.
A sta opet fali Viduki???? Viduka mora da igra, covek je pokazao koliko znaci-opasan strelac, ali je takodje fobar i kao asistent.

Mislim da nam je pre svega potrebna neka opasna stopercina. Dakle bar jedan pozadi. Realno je bar 3-4 bekova, i to ozbiljnih da dovucemo. Tek onda da se dovede ozbiljan zadnji vezni. Spic imamo, od omladinaca-Carroll i LuaLua se ocekuju da uskacu kad zatreba. Ali ono sto danasnji fudbal pokazuje je da ako nemas odbranu, nemas nista. ne vredi 100 golova kad ce te svaka ozbiljana ekipa izbusiti kao sir.
Setite se samo Manchestrera 2X sta nam je uradio. Ljudi su sampioni, na njih se treba ugledati.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySre 28 Maj 2008 - 16:51

upravu si srki....Mi imamo 2 beka...Beyea i Enriquea....N'Zogbia i Geremi uopste nisu dobri bekovi,zato je bolje da igraju napred....jedan Nicky Shorey,Richard Dunne,i Sidney Govoue ce biti dovoljno da malo sredimo odbranu....dao bi jos jednu sansu Cacapi...ipak nije bio bas toliko los da kazemo "Mars u pm" kao Bramblu...Bio je solidan...postigao 2 gola..koliko je postigao Smith? 0 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyČet 29 Maj 2008 - 1:29

Pa da! Mislio sam na bekove uopeste-celu zadnju liniju. Tu je Taylor koji mozda bude klasa, a mozda i ne! U svakom slucaju treba dovesti neku opsanu stopercinu, da djuska sa njim, da ga napravi igracem. Ne znam ko bi to mogao da bude, dobri stoperi su stvarno retki.
Uh, kako mi je zao sto nismo Vidica doveli kad je bilo vreme. Jedan drugar, koji prati fudbal 100% mi je govorio (dok je Vidic jos bio u Spartaku) da bi Njuki bilo jakoo pametno da ga dovede. Ja sam bio skeptican, nisam ga toliko pratio. Kad cap-Manchester Utd ga maznuo. Kao da su culi mog drugara Stevu!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyČet 29 Maj 2008 - 11:57

E lako je sad biti pametan i traziti arsavina kad ima jos toliko ekipa koji su zainteresovani za njega i igraju u evropi a mi u kurcu. Dobre igrace u newcastle mozemo dovesti jedino u trebnutcima kad ne znaju svi za njih,a kad se procuje mi sigurno nismo bas najbolja prilika nekome ko hoce da igra u evropi i tamo se pokaze.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyČet 29 Maj 2008 - 12:00

A mislim da je Crouch frustriran sto ne igra u Liverpoolu i da bi explodirao kad bi mu se pruzila sansa da bude standardan. Viduka je super ali mi je sumnjiv,stalno nesto pobolijeva,a ima i godina. Slazem se ipak da je odbrana jos uvijek prioritet mada mi se svidja ova kombinacija Beye,Faye,Taylor i jos samo da se onaj spanac malo popravi,nisam siguran u njega da moze da igra dobro cijelu sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyČet 29 Maj 2008 - 13:35

Realno nam je odbrana ziv kurac. Uostalom, to se vidi kad god igramo sa nekim iole ozbiljnim-primamo 2 komada, bez muke!
Ovo sto imamo je prilicno jadno. Treba capiti lovu i dovesti neku prekaljenu stopercinu, da tu odbranu stegne. suplji smo kao sir! Ali sumnjam da ce se to desiti, pre svega zbog keeganovog stila igre tj da konstantnim napadom smanjuje pritisak na odbranu. Rukovodi se onom starom "napad je najbolja odbrana"! Ali nije bas tako, to svako vidi! Tako da sumnjam da cemo dobiti neka zvucnije pojacanja, sto se bar odbrane tice. Sto ce nas opet kostati nekog ozbiljnijeg plasmana.

@Dinko - ja sam i rekao da je Vidica trebalo dovesti dok je krljao po Rusiji. Sad kad ga je doveo Man, mozemo da pusimo.
Ne znam sta ti skoauti rade, kako uvek iskopaju neke kretene i na njih puknu para i para,a odlicni igraci im promaknu samo tako.
Mi smo za retardiranog boumsonga dali 8M Funtaca!!!!!!! Strasno!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyČet 29 Maj 2008 - 13:59

trebali smo mijos u 2000 godini pokupovati pola west hema i Leedsa....Rio Ferdinand,Lampard,Joe Cole,Kewell,i ostale....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyČet 29 Maj 2008 - 18:14

Nije mi zao sto nismo Ferdinada doveli.Preplaceni junac, izigrava kurac a u stvari je kixercina neopevana.
Ali zato Vidica ne mogu da prezalim!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyPet 13 Jun 2008 - 15:47

Zao mi je sto moram da primetim,ali nas Newcastle ima "dara" za dovodjenje igraca koji su totalni skart za brdo para. Neko je naveo Boumsonga. Ja mogu da navedem sto imena. Od Vianne,Boumsonga,Owena(koji je ipak ispao faca,barem to).....i tako u nedogled.
Po meni,sa pojacanjima se ne bi trebalo poceti od tima,vec od staff-a.[font:8d6e=]
Kada se budu smenili idioti iz tima za pojacanja i budu doveli prava strucnjaci,tek onda treba poceti sa reorganizacijom ekipe,pocevsi od odbrane.
Ako se govori o zeljama,mislim da bi trebali dovesti nekog preiskusnog igraca,koji ce pomoci Tayloru da izraste u pun potencijal.
Givena niposto pustati,Taylor takodje,Martinsa...da ne pominjem.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyPet 13 Jun 2008 - 17:14

Ja sam naveo i Boumsonga i Viannu i tako dalje:)
Owen je POJACANJE, da se ne lazemo. Jeste dosao povredjen, ali je igracina! I poceo je da se otplacuje.
Pobacali smo podosta love na skart, to nas je odvek pratilo!
A to da bi cistka trebala da krene od glave tj od uprave, to smo odavno apsolvirali, ali nisi bio sa nama tih dana:)
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyPet 13 Jun 2008 - 22:47

Teško se odlučiti gdje smo tanji,ako izuzmemo napad,a ni tu nismo nešto široki,obzirom na Vidukine i Owenove ozljede,ali dobro.
Prvo nam treba igrač koji bi uspio povezati linije između napada i obrane,igrač koji može i zadržati loptu,i odigrati zadnji pas.A takvog je najteže naći,i odlaskom Emrea definitivno nemamo takvog igrača.Pun kufer mi je više "dodavanja" od 16 erca do 16 erca.
Obrana bi mogla i proraditi kako treba,ne zaboravimo da im je to bila prva sezona zajedno uopće,uigranost nikakva,tako da smo dobro i prolazili kako smo mogli.
Po meni,definitivno veznjak!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyPet 13 Jun 2008 - 23:52

Ja bih doveo Pirla decko je genijalac, al znas kad bi on dosao... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySub 14 Jun 2008 - 1:40

Emre, Emre, Emre...
Ajde setite se sta je to Emre igrao u Interu, pa onda pricajte o "kreativnom" veznom.
Covek je igrao zadnjg veznog u Interu. Polu krljac je bio!
Umeo je sa loptom, znao je da odigra.
Tek kod nas(NUFC) je dobio afirmaciju kao polu-spic!
Nije frka nadomestiti Emrea, vec odbranu ojacati da bude celicna. Bez toga nam nema spasa!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySub 14 Jun 2008 - 17:46

Samo si delimicno u pravu,Srki.
Emre jeste igrao krljacki u Interu,ali je igrao na poziciji levog veznog,samo malo defanzivnije nego u NUFC-u. To sto nismo imali tad pakera,Emre je morao tu da uskoci.
No,nije mi zao Emrea. Uvek sam voleo frajercine od igraca,a on to definitivno nije. I sam je izjavio da mi je pun kurac Newcastle-a i da zeli natrag u Tursku jos pre ihahaj.
Znam da je Shearer jedan,ali takvi nam trebaju. Potpuno odani,ili barem zahvalni za ljubav,a ne pozeri potup Emrea i Duffa.
Owen je poceo da se otplacuje,ali se nece otplatiti.
Uostalom,ko jebe Ashley-a i njegove pare. Zabole me.
U pravu si,nisam bio ranije kada ste diskutovali o upravi,ali mogu sa sigurnoscu da kazem da Ashley ne zasluzuje NUFC i da ga treba oterati pod hitno(kad bi to bilo moguce). Ne znam kakav je vas stav o njemu,ali pretpostavljam da ovo kapitalisticko govno ne moze podrzavati pravi navijac.
Covek je kapitalista per exellence i u nasem klubu trazi iskljucivo profit za sebe i svoje industrije(mislim da je i Lonsdale njegov). Tu treba naci klicu neuspeha. Mandaric je lepo pokrao Portsmouth,ali ga je i promovisao u visi rang. Sad ga hapse po Lesteru,ali....
Da ne duzim,od pojacanja,treba se pojacati u fotelji.
ASHLEY NAPOLJE!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptySub 14 Jun 2008 - 21:45

Hteo sam da kazem da Emre nije igrao klasicnog pakera dok nije dosao u NUFC i tu poceo da igra na toj poziciji. Poluspic nije bio pre nas. Jeste igrao veznjaka, ali, kako si i sam rekao, defanzivnijeg tipa.
Takodje mi ga nije zao, steta sto nemamo ko da zakrpi tu rupu, ali ajde!
A Owen se nece otplatiti, kao sto i niko nece, ukoliko mi kao klub ne uradimo nesto-izborimo se za Cl ili tako nesto. Onda je celo zezanje samo trosenje para, a nista se ne vraca!

Ja takodje ne gotivim Ashleya, ne zbog novca, vec zbog ocajnih poteza koje pravi sa Newcastleom. Covek se ne razume u fudbal, a hoce da uravlja. Razumem ja, njegov je kes i sve to stoji, ali kad ne sto ne znas, onda angazuj nekoga ko zna i pusti ga da radi. Upropastava nas, polako ali sigurno. Zato ga ne gotivim. A voleo bih da na NUFCu zaradi-na sledeci nacin-da pare zaradjuje kroz dobre rezultate. E, to bi bio pos'o!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyNed 15 Jun 2008 - 2:58

Opet promasujemo poentu
Ne znam jedino da li je ovo adekvatna tema za ovo,ALI-opet-Ashley-ja zabole kita kako nas klub igra. Eventualno ne bi dozvolio da igramo u nizem rangu,ali ako i do toga dodje-jebi bato,menjamo profesiju. I otisao bi iz Newcastle-a.
A B&W-ko jebe.
Stvar je u igri profita kroz sponzore(ma koliko se nekom svidjala Lonsdale garderoba,meni mozda i u prvom redu,mada nemam nista od njih kuci) i tu se ulazi u vrzino kolo.
Profit je tu jednoznacan. Igraci,tabela....sve odlazi u drugi plan.
U prvom planu je samo:
1)broj prodatih ulaznica(sezonskih i pojedinacnih)
2)prodaja dresova i klupske opreme sa logom...koja ide u dzep-kome? Ashley-ju.
E-tu je koren.
Shvatam da fudbal danas zavisi iskljucivo od finansijera(MA KOLIKO ME TO ZALOSTILO),ali preko nekih objektivnih stvari se ne sme prelaziti.
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyNed 15 Jun 2008 - 14:43

Nema rezultata = manji broj prodatih ulaznica + manji broj prodatih dresova.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyNed 15 Jun 2008 - 16:30

Upravo tako Miki, covece!
To i pokusavam da objasnim-ako nemas rezultat, nema prodaje dresova i drugih stvari...
Bar ne u meri koji ti donosi previse para. Moras da imas neki rez da bi IKO hteo da svoju reklamu okaci na tvoj dres, stadion... A da ti za to ne da baksis, kao u kafani, nego da to debelo plati.
Znaci REZULTAT je mera za sve.

Ali slazem se sa predlogom ASHLEY OUT! Ne svidja mi se cova!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyNed 15 Jun 2008 - 19:21

OK.
Ali,slozices se da Newcastle vec godinama igra osrednje,sa dinamikom na dole,a opet ima godinama stabilan average attendance,a i fan shop jednako posluje.
Evro kupovi su jedini koji donose vise novca,a ispadanje je jedino koje ga smanjuje u ovoj situaciji.
NARAVNO da ce sve to opadati ako Newcastle bude igrao ovako ili losije,ali to je onda znak za lesinare iz uprave da su posisali sve sto su mogli i idu dalje.
(Slican je slucaj sa privatizacijom u siromasnim zemljama).
Prodaju ulaznica i dresova takodje moze da poveca neki igrac ekstra kvaliteta(tipa Shearera,Rooneyja,Ronalda,Terryja....). A to nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? EmptyPon 16 Jun 2008 - 14:01

Srki,u "Interu" koji ima na raspolaganju najviše igrača koji konkuriraju u prvoj momčadi,teško ćeš izboriti poziciju koja ti najbolje leži,a dok je Emre bio tamo,uz Cambiassa i Stankovića koji su i danas tamo bili su i C. Zanetti,Veron,Solari,i mnogi drugi koji su mogli odigrati ofenzivnog veznog.I provjeri što je prije toga igrao u Galatasarayu.
Ali nebitno,bitno je to da je bio jedini igrač tog profila kod nas,i Butt i Barton su defanzivniji,a i N'Zogbia je sve više na boku.
To je pozicija koju moramo popuniti pod obavezno!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sponsored content





Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?   Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakvo pojačanjeje najpotrebnije Newcastle-u?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: