Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham-Newcastle

Ići dole 
+4
m.c.t.
Srki
Savic
Miki
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 17:58

Neverovatan rezultat....sav sam u suzama od srece !!! bolji rezultat nisam video u zadnje 3 sezone !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 19:44

Tottenham-Newcastle - Page 3 Footballpremierleaguetoeg2
CAAAREEVIIII!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 21:57

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 22:17

Nismo ovo ocekivali, al nadali smo se. I jako smo dugo cekali, zato je tako slatko. Lijepo je biti navijac Newcastle-a ovaj tjedan. Jedina ljepsa stvar od toga je biti navijac Newcastle-a ovaj tjedan u Newcastle-u. I biti na SJP u subotu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 22:46

e a gde da skinem?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 23:19

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyNed 30 Mar 2008 - 23:32

hvala care !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPon 31 Mar 2008 - 18:08

Ovakva se igra ocekivala od kad je Keegan ponovo presao prag SJP-a! Taman kada se gubila svaka nada da ce ekipa ista pokazati-TOTALNI PREOKRET!
Sta da kazem, ponosan sam kao nekad. Ajde da izvucemo sto bolji plasman ove sezone, kupimo neke igrace preko leta, neke odjavimo, i onda da sledeca sezona ponovo bude "ona"! Nemam iluziju da cemo maznuti titulu, ali se nadam borbi za gornji deo tabele!
Stvarno sam jako srecan da se cela, ali bukvalno cela, ekipa probudila i pocela da igra.
Koliko su samo 2 igraca promenila stvari-Geremi i Viduka, pa to je ludilo. Viduka legenda, deli pete, kao da se igar protiv Scountropea! C-A-R!!!!! A Geremi ubada iz slobodnjaka, asistira, cuva loptu kao u sefu... Majstor, majstorcina. 2 Samova pogotka-Viduka i Geremi!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPon 31 Mar 2008 - 19:07

Sta ima ljudiiiiiiii Smile Mobitel mi zvoni dva dana k'o da mi je rodjendan,svi mi cestitaju k'o da sam ja trener. A ja se hvalim i hvalim pred kim stignem. Jebiga dugo se cekalo nesto vedro. Sad samo da nastavimo dobro igrati i zivot je super. Vozdraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPon 31 Mar 2008 - 21:04

no comment Cool
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyUto 1 Apr 2008 - 11:54

Brate, svi smo se isprimali posle ove pobede, kao da smo maznuli LŠ!
Hehe!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Totalno van teme...   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyČet 3 Apr 2008 - 21:14

Gledao sam na youtube-u, neko je napravio Newcastleove naj tekme u 3 nastavka. U prvom delu je ono cuveno devastiranje Manu Uniteda 5-0! Covece, kako smo bili zajebani, looodilo! Les ferdinand dade onaj gol glavom, cinilo mi se kao da je skocio, ostao u vazduhu par sekundi, docekao loptu i zabio gol. majstor. A tek Philipe AAlbert, sto je lobovao Smeihela sa 25m, minimum... Znaci, radovao sam se onim golovima, kao da gledam uzivo, a ne snimak od pre 10 i nesto god...
A Shearer je bio 2 puta tanji, jurcao po terenu ako lud. Kad je centrirao ferdinandu za taj gol, pretrcao je ovog nekog pavijana kao majmuna! Ludilo kakvi smo bili.
Posle sam gledao i hat-trick Tina Asprille protiv Barcelone... Al je tek taj bio lud.
Da ne poverujes koliko je vremena proslo...
I svo vreme, i uvek NUFC No1!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyČet 3 Apr 2008 - 21:59

gledao sam to na Youtubu,strasno je koliko smo bili jaki !!! Alan Shearer,Ferdinand,Albert,Asprila,Rob Lee,Ginola,Gilespie,Watson...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 0:28

A ko je bio manager kad smo odvalili Barcu 3-2 ?

Hehehehehehehe...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:30

Keegan ? scratch
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 10:40

Nije nas Keegan vodio protiv Barce, ja mislim. On jeste bio do '97. ali je dao otkaz.Tad sam bio u Londonu, Januar, na sky-u pici vest da je keegan napustio NUFC, on u onoj svojoj NUFC Adidas jasi, mase navijacima, oprasta se, svi placu. Ja tada i nisam skapirao vaznost njegovog odlaska, nisam toliko bio svestan situacije. A bio sam in medias res, sto kazu Latini:) Ima neceg kosmickog izmedju mene i Njuke:)
Hmmm da nije Kenny Dalglish? Toga se ne secam dobro, ali cenim da je Kenny! Jel?
jebga, tad sam se lozio na igrace, menadzere nisam jebav'o 2%!
I Ginola onu golcinu sto je spucao... JAOOO! Suze same krenu. Izgubismo titulu kad smo bili najjaci!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 17:52

Jeste Srki , Dalglish je bio manager.On je vodio Newcastle naredne sezone u Champions League ali je Newcastle bio znatno oslabljen , jer se Shearer povredio pre početka sezone i zaigrao je tek krajem Januara 1998.

Kevin Keegan je napustio Newcastle jer se nije slagao sa upravom kluba oko nekih stvari vezano za transfere itd. dao je otkaz i otišao.Medjutim , kada je ta vest prostrujala Newcastle-om , grad je bukvalno stao.Sve je stalo , tri dana ništa nije radilo.Demonstracije su se dešavale ispred St. James' Park-a svakodnevno.Ovi iz boarda su molili Kevin-a da se predomisli ali on nije želeo ni da čuje.

Doveli su Dalglish-a i on na početku i nije toliko bio ni loš jer je vodio Keegan-ov tim(do kraja te 1996/97 sezone).Medjutim , čim se sezona završila , počela je rasprodaja , prvo Ferdinand u Tottenham , za njim Ginola , Peter Beardsley u Bolton i Tino Asprilla u Parmu.Dalglish je počeo da dovlači prvo svog sina Paul Dalglish-a , pa i drugare Ian Rash-a i John Barnes-a.Doveo je i švedjanina Andreas Andersson-a ali i Given-a.i Ketsbaia-u i Alessandro Pistone-a i danas svima poznatog a tada neiskusnog Jon Dahl Tomasson-a.Doveo je i Gary Speed-a nešto kasnije ali i gomilu Francuza(Guivarc'h-a,Serrant-a , Charvet-a).Doveden je i pravi dragulj , Nobby Solano i Hamann.

Sve u svemu , sezona 1997/98 je loše počela i završili smo je katastrofalno .Naredne sezone 1998/99 , sve što je doveo Dalglish je i prodao(Tomasson,Rush...), tu se pogubio sa kombinacijama i popio je otkaz.Doveden je Gullit a njegove poteze ne želi da komentarišem!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 19:57

Kevin Keegan je tada bio BOG u Newcastleu a ove budale ga otpustili.....a i koja je budala taj Dalgishli bio....kako je prodao Ginolu,Ferdinanda,Beardslya,Asprilu.....to su legende jbt
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 20:47

Secam se tog keeganovo odlaska, kazem ti-na sky-ju su svaki dan isli izvestaji o tome sta se desava u Newcastleu. Ali sam ja non stop bio van sobe, zverlao po gradu, dodjem u sobu-skuntam i cao. Tako da nisam toliko pratio sta se desavalo, ali znam da je bilo jako burno. Tipa, kao blokada Beograda(ako se secate) tada. Ceo grad stoji-gradjanski otpor, mislim na Bgd. Eto, tako je izgledalo u Newcastleu. DANIMA!
Ajde, dobio je drugi mandat, malo dok je uigrao ekipu-sada to izgleda ok! Nadam se da ce nas vratiti tamo gde smo bili!
P.S.
Secam se da se Shearer tada sjebao, opako. Tada, kada je Asprilla dao 3 gola Barci, Shearer nije ni bio na terenu.
A jel se secas kada je Ketsbaia ubacio gol Dinamu (tadasnjoj Croatia-i) u drugom produzetku. Kako je to bilo dobrooooooooo! Ludilo! Celavi AS. A taman je bio usao i zabio im gol, i obezbedio prolaz. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Temuri, Temuri!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptyPet 4 Apr 2008 - 22:37

Pa , kako se ne bih sećao Ketsbaia-nog gola.Prvi meč Newcastle je dobio sa 2-1 , otišlo se u Zagreb na revanš , Dinamo napaljen(prethodno odvalili Partizana sa 5-0),vodili su i 2-1 do 119. minuta , svi se spremali za penalei jedan igrač Dinama bukvalno doda loptu , činimi se Butt-u , ovaj je gurne do "našeg" Gruzijca i ovaj sam sa desetak metara loptu pošalje za 2-2 , ludilo , Magpies in the Champions League!!!


Poslednji izmenio Savic dana Sub 5 Apr 2008 - 19:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptySub 5 Apr 2008 - 0:29

Butt je igrao za nas tada?!?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptySub 5 Apr 2008 - 1:39

Secam se da je zabio gol, mislio sam da je pocepao mrezu.
Ne secam se tacno akcije,tj ne znam ko ga je proigrao znam samo da je lopta dosla do Ketsa i TRAAAAAAAAS! A ni tada nismo imali Shearera!

Vlada je milslio na Davida Battyja!
Nije Butt tada igrao za nas, dosao je tek pre koju sezonu. Verovatno lapsus:)
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptySub 5 Apr 2008 - 9:41

Poveo Newcastle 1:0 (Asprilla iz penala, kad je bio iskljucen Juric), i onda sa 10 igraca Dinamo izjednacio (Simic) i zabio gol u zadnjoj sekundi (Cvitanovic). A onda je u 118 minuti Simic slabo izbio loptu i dao je Batty-ju u nogama...and the rest is history.
Nisam tada mogao slaviti, trebalo mi je neko vrijeme da se pomirim Smile

Nece biti problem ako na forumu imate i navijaca Dinama jel?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptySub 5 Apr 2008 - 12:07

Nama ne smeta.
Tottenham-Newcastle - Page 3 Kets10
Volimo vas ovoooooooooooooooooliko:)

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 EmptySub 5 Apr 2008 - 12:52

ne smeta...ma kakvi,smeta samo ako ima navijaca Sunderlanda ili Middlesbrougha.... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Tottenham
» Newcastle-Tottenham
» Tottenham vs Newcastle
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: