Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham-Newcastle

Ići dole 
+4
m.c.t.
Srki
Savic
Miki
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyNed 23 Mar 2008 - 11:10

Svi ocekujemo pobedu Twisted Evil ali i bod bi bio dovoljan.

30/03/08.(nedelja) 15h valjda ce biti prenosa.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyNed 23 Mar 2008 - 12:56

Igramo u subotu u 15(GMT)

Tottenham Hotspur
Premiership
White Hart Lane
Saturday 29th March
Kick-off 3.00pm
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyNed 23 Mar 2008 - 14:42

Nemaprenos?
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPon 24 Mar 2008 - 13:11

Po nasem u 16h. Ja sam gledao na rts-u ali oni su dali program za proslu nedelju za ovu jos uvek ne. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPon 24 Mar 2008 - 15:31

Vlado, vise nisi u "Keegan OUT" fazonu? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPon 24 Mar 2008 - 18:15

Bice nezgodno protiv zahuktalog Totenhema. Kad su oni bili u stanju da daju Celziju - koji ima jednu od najboljih odbrana na svetu - 4 gola (doduse i prime takodje 4), onda to moze da predstavlja ogroman problem nasoj klimavoj defanzivi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPon 24 Mar 2008 - 21:15

Bio je Miki u pravu , igrase u nedelju od 16h.Javiću dal' će biti prenosa.

Tottenham Hotspur
Premiership
White Hart Lane
Sunday 30th March
Kick-off 3.00pm

@Srki , nije da nisam u fazonu Keegan Out i ova dva poslednja rezultata što su došla , malo on ima u tome udela , jedino mi se svidja što je video da od Smith-a i Duff-a nema leba.By the Way , ovaj poslednji nije bio ni u protokolu na poslednje dve tekme.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyUto 25 Mar 2008 - 14:57

Ma salim se. Nego sam cisto video da si menjao natpis na avataru, pa se zezam.
Nije ni nas napad los, daleko od toga - Martins, Owen i Viduka mogu da umlate mnoge odbrane, u to ne sumnjam. Samo treba vezni red da posteno "dogura" lopte gde treba i eto ga! Osecam da ce im Martins uglaviti, vec dve tekme mu golmani skidaju nemoguce-ne moze jos dugo tako. Ocekujem od njega gol! Minimum!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyUto 25 Mar 2008 - 15:54

Nema u nedelju prenos na RTS 2.Stoke najgore , bre !!!

16:00 Exit u pokretu, r.
16:25 Red bull air race
16:55 Fudbal: Premijer liga, Liverpul - Everton, prenos
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyUto 25 Mar 2008 - 17:05

Zato ima Red Bull air race - mi vaduhoplovci cemo uzivati Very Happy Mada bih radje gledao Njuku, al sta sad...
P.S.
Tijanicu sisaj!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptySre 26 Mar 2008 - 11:01

Taj Red Bull air race je prosli put bio u Istanbulu Question Ili sam ja to nesto pobrkao. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptySre 26 Mar 2008 - 12:38

Jel nije bio u Dubaiu?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptySre 26 Mar 2008 - 16:14

U dubaiu je bilo prosli vikend, bas pred tekmu sa Fulhamom
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptySre 26 Mar 2008 - 21:02

Ja se secam da je neke god bio u Istanbulu. Zesce sranje inace Very Happy Ko borba aviona u II svetskom ratu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyČet 27 Mar 2008 - 12:59

Gde je sranje, si ti lud? Jesi video sta rade ljudi. Deluje lako al je ustvari tesko u 3 kurca. Bas kao i borbe aviona u WW2. Pusti ti to... Ali tad se trazilo znaje, jebes ovo danas - skenja te sa 20km i ciao, zdravo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyČet 27 Mar 2008 - 17:49

Da se vratimo Tottenhamu. Onaj kurton sa BBCa tipuje da ce biti 3-1 za njih.
Spika mu je u fazonu "pobediti Fulham kuci je jedno, a ici u goste Tottenhamu je drugo". Kao Tottenhem napreduje svo vreme, a u Aaronu Lennonu, Steedu Malbranqueu, Rbieu Keanu i Dimitaru Berbatovu imaju veoma jaku napadacku cetvorku. Tako on kaze, a ja mu porucujem - SISAJ!

Mada nismo ni mi naivni po pitanju navalnih igraca, bar smo izjednaceni, ako ne i bolji kad se sve sabere i oduzme. Nije nemoguce da na sukantaju, losi smo na strani (a i inace:) ali ja sam nesto optimistican. Sa razlogom ili bez-videcemo! A i umemo da igramo sa Tottenhamom, nesto mi je taj klub u lepim uspomenama. Secam se da smo ih skoro sjebali 0-1, gol pao u 90'. Hehehe, nikad lepse!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyČet 27 Mar 2008 - 19:53

2006/07: Won 3-2 Huntington, Martins, Butt
2005/06: Lost 0-2
2004/05 Lost 0-1
2003/04: Lost 0-1
2002/03: Won 1-0 Jenas
2001/02: Won 3-1 Acuna, Shearer, Bellamy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyČet 27 Mar 2008 - 20:03

Utakmice protiv Tottenhema su najzanimljivije...uvek padne puno golova,zanimljiv tempo igre,samari.... Razz setite se Chimbonde protiv Butta lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPet 28 Mar 2008 - 12:25

uh, kako sam tad ispizdeo, Chimbonda me zesce nervirao, i nadao sam se da cemu neko odvaliti jednu iza uva.
Posle prvog pv sam otisao na fudbal i kad sam zavrsio, pogledam mobilni a ono pun moj poruka, svi nesto cestitaju, pa jesi gledao tralala. Pogledam rez, ono 3-1. Milina!
Samo da opet bude tako!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPet 28 Mar 2008 - 14:00

bilo je 2-3 za Newcastle Very Happy igrali smo u gostima,a golove su dali Huntington,Martins (proglasen za najlepsi gol u toj sezoni za newcastle,topovski udarac) i pobedonosni gol upravo Nicky Butta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyPet 28 Mar 2008 - 14:11

Pa dobro 1-3, 2-3, isti qrac. Izdaje me pamcenje pomalo, omatorilo se:) 2-3, u pravu si. Poenta je da smo maznuli tri boda. I opet cemo!
Koliko vidim u novinama prenosa nece da bude!
Mec se igra u nedelju, od 16h. A qrtoni sa RTSa prenose Everton - L'pool u 16.55.
Pre toga ima Borac-Partizan ili neko slicno oranje terena i maltretiranje lopte.
Sve u svemu, nastelujete svoje radio uredjaje i lovite rezultate negde:) Ili internet i cepaj:)
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptySub 29 Mar 2008 - 23:49

Nemamo sto izgubiti, i onako svi vec upisuju 3 nova boda Spursima. Al kako bi samo bilo slatko da ih dobijemo....
Ja se bojim defanzivnog reda, Berbatov, Keane i Bent ne prastaju ni najmanji kiks, pa se nadam da se Taylor i Faye biti posebno oprezni i spremni na sve. A ako izletimo u 4-3-3 formaciji valjda ce Martins i Owen zabiti bar po jedan. Nemoraju vise, dosta je i toliko Smile

Prvi put sam tu pa mozda cu ispasti smjesan, al eto ako neko nije znao a ima dobru vezu, utakmica ide na netu i to najbolje na:

www.myp2p.eu ili

http://livefooty.doctor-serv.com/
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyNed 30 Mar 2008 - 0:06

dobrodosao Tinooo !!! cheers

kako radi ovaj prvi sajt? treba nesto da skinem? ja sam se vec registrovao,i pokusao sam da gledam americku ligu,medjutim izbaci mi nesto da nemoze...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyNed 30 Mar 2008 - 0:21

Da bi gledao sve utakmice koje ti oni nude moras imati instalirano par programa. Najbolji i najkoristeniji je SopCast, a nije lose jos imati i TVAnts, TVU Player i UUSee. Jednostavno ih skines sa neta (nijedan nije veci od par MB) i jos jednostavnije instaliras. Ja ih sve imam i dosad nisam imao nikakvih problema sa virusima i sl.

Nakon toga samo odes na www.myp2p.com, onda na Live Sports pa onda na football gdje su ti izlistane sve utakmice koje ti oni nude trenutno. Kliknes na ikonicu TV-a koja se nalazi desno na kraju od reda i otvori ti se strana sa svim TV kanalima i svim programima na kojima ih mozes gledati. Na pr. True Vissions (tv kanal) pa pored njega SopCast, TVAnts, UUSee i sl (programi). Samo kliknes na program i automatski ti pocne buffering.

Moguce je da se pojavi nekakav problem ako imate neki anti-virus, al sve se da rijesiti. Sto se Newcastle-a tice, ove godine samo par utakmica nisu bile na ponudi, uglavnom ako je neatraktivni suparnik u subotu u 16.00. Streaming je najcesce vrlo dobar ali naravno ovisi o vezi i brzini konekcije. Dovoljan je ADSL sa 1 mbit downloada da bi se utakmice gledale skoro pa kao preko satelita.

Ako imas kakvih problema samo javi, pisi na pm ili na mail
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle EmptyNed 30 Mar 2008 - 12:34

sta je bolje? sopcast ili ovo drugo? mozes da mi posaljes link gde to da skinem?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Tottenham-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham-Newcastle   Tottenham-Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham - Newcastle
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham - Newcastle 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: