Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Charles N'Zogbia on his way out!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptySre 6 Feb 2008 - 16:57

Izgleda da ce nam se, posle svih sranja, desiti i ono najgore. Charles N'Zogbia je, izgleda, nezadovoljan u NUFCu i postoji velika verovatnoca da ce nas i napustiti na kraju sezone! To je vrlo lako moglo da nam se desi i tokom januarskog prelaznog roka, ali ipak nije.
Spekulise se da su zainteresovani Tottenham i Arsenal. Mada se veruje da ga zapravo vuce London, gde zivi dosta njegovih zemljaka, fucbosa!
Mislim da smo na putu da izgubimo jednog od najboljih igraca, najklasnijeg od svih koje imamo. To bi bila velika steta za nas jadnike.
Imam osecaj da ce Keegan, kao sto nas je onda preporodio, sada da nam se majke najebe! Rasturice igrace k'o macke s jebalista!
Evo i link sa pomenutom vescu: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/newcastle_united/7231439.stm

E, jebem nas glupe!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptySre 6 Feb 2008 - 20:56

nije Keegan kriv sto ova mala nafurana picka oce da ide....ako oce da ide...neka sada pocne da pakuje kofere....Newcastle-u netreba igraci koji nece da igraju za klub....Otarasili smo se Dyera i Solana (''Zbog porodice se preselili u London") i sada cujem da N'Zogbiji odjednom fali porodica...zar je tesko preseliti se u Newcastle??? kao Kevin Keegan kaze kako se mali trza na svaku spekulaciju o svom odlasku....uvek pita Kevin Keegana dali je tacno da se interesuje Arsenal ili Tottenham za njega...KK je rekao da ce uciniti sve sto je moguce da ga zadrzi u klubu....a ako on stvarno zeli da ide...neka ide,jebem mu ja mater glupavu !!!NECE BITI KRAJ NEWCASTLA....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyČet 7 Feb 2008 - 12:43

Kraj je vrlo blizu. Bar nekim ozbiljnim nadanjima!!!!! A Keegan je itekako kriv, jer ga pomera sa njegove omiljene pozicije - ofanzivnog klevog krila, gde mali jeste najbolji, na vise odbrambene zadatke. I to mu lagano dokurcilo+porodica i ortaci i vozdra! A sa takvom politikom, razjebavanja svega sto valja, necemo daleko. Kao sledeca sezona ce biti u picku materinu. Oce qrac! Pitanje je da li cemo sa ovim ludakom pobediti nekoga do kraja sezone! Koji je to trener... Cirkuzant!
Valjalo bi njega na kraju sezone pozdraviti i dovesti nekog znalca. A vise u picku materinu i sa klupskim "legendama, "velikim klubom"... A svako ko moze da bira pobegao u 3 PM! A mi cemo i dalje da siljimo paju kako smo veliki i sjajni. SMESNO!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyČet 7 Feb 2008 - 12:57

zar ga nije i Sam Allardyce koristio kao levog beka?? koga da stavi na tu poziciju?? nemamo nikog na toj poziciji posto se ovaj Enrike povredio...a Edgar je i suvise mlad...tako da Nzogbia jedini moze to mesto da ispuni....Enrike se sada oporavio i bice spreman za utakmicu protiv Aston Ville....imacemo na raspolaganju i Faya,Beya i Martinsa....Owen nije igrao za englesku tako da ce i on biti tu....rasturicemo Aston Villu sto posto !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyČet 7 Feb 2008 - 19:45

Jeste ga stavljao, zato što je Enriquea 'ladio. Koliko sam ja skapirao, a to moze i da se procita, on je nezadovoljan sto se, izgleda, od njega to i dalje trazi! Plus pordoica u Londonu. Mada ja mislim da je, kao i svuda, u pitanju kes. Tako da ako mu ovi tutnu kol'ko treba... I ovaj Keegan, ako ga ostavi na miru tj mestu na kome ovaj najbolje djuska, verovatno ce se smiriti! Ali ako zapali... Ne znam onda. To ce nas sjebati do koske! Jer to ce biti signal i ostalim igracima da pale iz NUFCa, i ispascemo filijala drugim PL klubovima. To je sramota, nismo mi Teleoptik, pa da snabdevamo Pratizan igracima. Mi da pravimo, drugi da uzimaju gotovr igrace! Sramno!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyČet 7 Feb 2008 - 20:07

to se zove mali klub....takvi klubovi su Fulham,Wigan,Derby,Ipstwich.....od njih se uzimaju igraci....a izgleda da se mi pretvaramo u jedan mali,siromasan,nekvalitetan klub....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyČet 7 Feb 2008 - 23:57

Pa upravo to ti i govorim. Gde se mi onda ne razumemo? I cemu ti da se nadas onda, kakve ambicije, kakva PMina... Sta? Kad ce Tottenham za nas postati velicina od kluba!?
NECE BITI KRAJ NEWCASTLA.... - evo sta si rekao par redova nize tj vise!
Pa kraj Newcastlea ce biti, jer se, kako si, opet sam, rekao pretvaramo u ameboidni klub koji nit smrdi nit misrise. Ispasti necemo, uspeti se, opet necemo!
I sta, hoces da gledas srednjasku ekipu? Ja se tome nisam nadao onomad kad sam pocinjao da navijam za ovaj klub! To je, ocigledno, sredina za idiote! Svako kurton moze da kenja i radi sta hoce, novinari vode klub(vec nekoliko menadzera je to priznalo).
Pa sta mi uopste hocemo, cemu da se nadamo?
Ej, ljudi vrate Keegana???????????? Nama se smeju, smeju! Veruj mi da smo ljudima smesni. Klubovi se polomise da dovedu ljude koji razbijaju fudbal a mi vracamo legendu. Jeste Keegan legenda, gotivim ga ja, ali njegovo vreme je proslo. I bojim se, ako se nastavi sa ovakvim igranjem sa klubom, da ce dosta ljudi dici ruke!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 8 Feb 2008 - 0:22

nama samo ostaje da se nadamo da nebude tako....bilo bi sada najgore i da Martins i Owen zele da odu....onda je to jedan veliki poraz Newcastla,i to bi moglo da unazadi jos vise nas klub...onda ko bi dosao u Newcastle? niko ziv....vratili bi smo Brambla,i Alan Sirer bi morao da se vrati kao napadac Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 8 Feb 2008 - 13:21

Pa to ti kazem!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 8 Feb 2008 - 19:45

Ne kenjaj te nismo bas u tolikim govnima u krizi jesmo ali u tolikoj svakako nismo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 8 Feb 2008 - 21:30

NISMO? A jel? Aj dobro kad ti tako kazes! Klub u kurcu, pobedili nismo, ne pamtim ni ja od kada, najbolji igraci oce da begaju, treneru mentolu sve smesno, kako stvari stoje - pitaj qrca kad, i kako cemo nekog pobediti... Ako to nije kriza i to veoma zajebana onda ne znam sta jeste! Mozda je ispadanje samo gore!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 8 Feb 2008 - 23:58

I od goreg ima gore.To je u našem slučaju ispadanje iz lige.

Medjutim , mi još uvek tonemo i tonemo a nismo dotakli dno!Sutra sa Villa-om ćemo igrati hrabro , osećam da ćemo igrati i dobro ali ćemo izgubiti 2-0.

Nemam optimizma , verujte mi !

Mali Charles će napustiti klub , to je sigurno i daj da uzmemo za njega od 7-10 . miliona funti...ali naći zamenu za njega...e to je već druga priča.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptySub 9 Feb 2008 - 13:42

Pa to i govorim. Nama promena trenera nje donela, ama bas, nista. Kad je onda dosao Bobby, razvalili smo Sheffield Wednesday sa 8-0, a oni su bili jedina ekipa ispod nas. Znaci mi predposlednji, oni poslednji. Ali znalo se da netreba da budemo na dnu. I odmah je krenulo da se menja na bolje, od prve tekme. Keeganu, za poraze od Arsenala, ne mogu da zamerim. Ali Bolton i Boro, i to kuci - to su utakmice u kojima smo trebali da razvalimo. E sad, kad to nismo odsljalkali + vesti da (po meni najbolji igrac koga trenutno imamo) N'Zogbia hoce da bega... Nemam ni ja optimizma ni gram, verujte mi! Koga da nadjemo boljeg od njega? Tako smo se zajebali, prodali Jenasa - eno ga klinja, igra sjajno u Tottenhamu. Tako ce biti i sa ovim. A u kurac sve!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptySub 9 Feb 2008 - 13:50

Jenas ne samo da igra dobro u Tottenhamu,nego i u reprzentaciji....eno u sredu lad su igralli protiv Svajcarske,JJ je pokazao sta ume...bio je sjajan i postigao je gol...a i protiv Manchester United,kada su odigrali 1-1 bio je odlican...prava steta sto je otisao....al jebiga...zeleo je da ode...i ucini je pametan potez,jel je skontao da smo mi tim koji ide unazad...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptySub 9 Feb 2008 - 14:05

Pa mora da ide nazad kad razjebemo sve sto valja. Pazi, mi smo utrapili JJa da bi vratili Solana. Solano jeste dobar igrac ali i ovaj je Dobar + klinac. To nije smelo da se uradi. Pogotovo sto je Solano bio daleko od onoga sto je nekada pokazivao, igrajuci za Newcastle. U Villi je igrao OK ali kad se vratio kod nas, kilavo. A jebes ga, imaju vremena do kraja sezone da prorade, da ekipa "zaigra" i da N'Zog vidi da mozda nesto bude od nas. Imaju jos vremena da ga ubede, valjda ce uspeti!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyNed 10 Feb 2008 - 11:51

Otici ce 100% izmedju ostalog i zbog stava nekih da "nama ne trebaju igraci koji ne zele da igraju za Newcastle". Pa daj svako sanja o ligi prvaka, o titulama. Normalno da zele u klubove koji im to mogu pruziti. To smo sami krivi jer vec par godina se vucemo po donjem dijelu sredine tabele i niko ne vjeruje da mozemo naprijed pa ne zele da gube vrijeme. Zogbia daje sve od sebe kad igra ali vidi covjek da ne ide pa hoce tamo gdje je bolje. Ne krivim ga uopste, ali treba pokusati bar velikom platom da ga zadrzimo. Ipak trenutno samo tako mozemo zainteresovati nekoga da dodje ili da ne ode.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPon 11 Feb 2008 - 13:57

Pa naravno. Igrali bi svi za NUFC ako se nazire izlaz u Evropu svake sezone. ej, Defoe ode na pozajmicu u Portsmouth a nece u newcastle! Strasno!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPon 11 Feb 2008 - 18:13

nije otisao na pozajmicu,on je tamo presao....a Benjani je otisao u Manchester City....i postigao gol protiv Manchester United-a.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPon 11 Feb 2008 - 22:04

Na pozajmici je, 100%!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPon 11 Feb 2008 - 23:16

Defoe je presao u Porthsmouth....Milan Baros je na pozajmici ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyČet 14 Feb 2008 - 20:13

eee,n'zogbia.....Da si BIOMED4 pio,u Totenhemu bi bio!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 15 Feb 2008 - 13:37

Admin-Roby ::
eee,n'zogbia.....Da si BIOMED4 pio,u Totenhemu bi bio!!! Very Happy

Laughing

To ovaj Ramos sto im zaveo dijetu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! EmptyPet 15 Feb 2008 - 15:46

aha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Charles N'Zogbia on his way out! Empty
PočaljiNaslov: Re: Charles N'Zogbia on his way out!   Charles N'Zogbia on his way out! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Charles N'Zogbia on his way out!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: