Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle U - Middlesbrough

Ići dole 
+2
Dinko
Srki
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptyPet 8 Feb 2008 - 21:08

Sto se bre toliko negativni! U svakoj sezoni imamo period losih rezultata, samo sto obicno lose pocnemo, pa se posle dignemo. Ovu sezonu smo dobro poceli sada padamo isti qurac ko svaki put, samo obrnuto ove sezone
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptyPet 8 Feb 2008 - 21:26

Samo sto su nama sve sezone rezultatski lose...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptyPet 8 Feb 2008 - 22:12

pa nisu bas sve, seti se do pre par godina stalno smo igrali u evropi
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptySub 9 Feb 2008 - 13:47

Pa tih par je otprilike 5, ako se dobro secam.A pre tih 5 nismo videli Evropu jedno 7-8. Secam se ja jako dobro, i '95/6 a, nazalost, jos bolje sezona posle. Vidis koje mi pauze imamo - po 5-8 godina bez plamana u Evropu. Mislim na CL, 'bes UEFA CUP i ostala sranja u koja smo se kvalifikovali kroz Intertoto, u koji se ne kvalifikuje samo onaj ko nece. Nismo plasmanom izborili mesto jos od one duvangije sa Partizanom. A tad smo bili 3. I od onda pusangija, redovno.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptySub 9 Feb 2008 - 16:09

Posle ove utakmice danas nestade mi optimizma. Sest golova u drugom protiv uniteda cetiri danas! Ne kapiram kako mogu toliko losi da budu
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptySub 9 Feb 2008 - 16:13

Imamo sjajne rukovodice i jos boljeg trenera. Eto kako!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptySub 9 Feb 2008 - 20:45

Sad kad pogledam, ovaj sa BBCa nam jos dobro i prognozirao... Jbem ti, kad je 2-0 poraz, super rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptySub 9 Feb 2008 - 21:10

@ Srki

Nemoj slati poruku za porukom...koristi opciju edit !!!

hehehe...

Ma , nemoj se nervirati , borba za opstanak 100 % ... Very Happy

Sledeće sezone sa Norwich-om , Barnsley-em , QPR-om , Preston-om , sa velikanima Engleskog fudbala , koje je zadesila sudbina koja će nas zadesiti.

Rekao sam vam ja da smo mi sledeći Leeds United !
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptySub 9 Feb 2008 - 22:04

ma naravno da cemo u championship kad imamo kretene kao sto su :Butt,Smith,Carr,Ramage,Duff,Cacapa.... !!!! od kada sam ja poceo ovaj klub da pratim od tada se raspadamo Sad jebote mozda treba da prestanem da pratim ovaj klub,mozda se nesto i promeni nabolje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 EmptyPon 11 Feb 2008 - 13:47

Znam za foru edit, ali sam ispizdeo pa se nisam ni setio. jbga:) A necemo u Championship, a malo bih i voleo da tamo svratimo, da se pametnjakovici opamete. Z|naci necemo ispasti, za to ne brinem, ali jebes ti to, kad ti takva stvar predstavlja uspeh. To je pod moranje za sunderland, derby, birmingham... Mi ne bismo trebali da pripadamo toj grupi, ali jebga!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle U - Middlesbrough   Newcastle U - Middlesbrough - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle U - Middlesbrough
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle-WBA
» QPR- Newcastle
» Rio Ave - Newcastle
» Newcastle - WBA
» Newcastle vs MAN UTD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: