Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Watford 1 - 1

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United - Watford 1 - 1   Newcastle United - Watford 1 - 1 EmptySub 31 Avg 2019 - 14:54

Danas u 16:00 pretposljednji protiv posljednjeg...
...vjerojatno svi znate ne možemo mjesec dana (najmanje) računati na Matta Ritchie-a i to je najveći problem, također Maximin nije u konkurenciji zbog ozljede....Emil Krafth, Jetro Willems,  Miguel Almiron nisu sigurni. Florian Lejeune, Dwight Gayle i Andy Carroll već duže vrijeme nisu u konkurenciji zbog ozljeda... ne izgleda dobro...
...kod gostiju su svi osim njihovog kapetana Troy-a Deeney-a u konkurenciji za utakmicu...

...prošle godine nas nisu pobjedili ali su zato ranije (2015-16 i 2017-18) redovito nam uzimali mjeru (četiri poraza NUFC)...

...bit će teško...kao i cijela sezona...jebga tako je...samo neka poginu muški ako se već umrijet mora...a eventualnom pobjedom ekipa jako puno dobija na samopouzdanju i moralu...HOWAY...

...neki ipak od gore spomenutih igraju....

Newcastle United - Watford 1 - 1 EDTNeUKXsAE0rSV?format=jpg&name=large
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Watford 1 - 1   Newcastle United - Watford 1 - 1 EmptySub 31 Avg 2019 - 19:17

Otvorio čovjek temu, napisao i završni rezultat a baš niko ništa nije prokomentarisao. Da Njukaslčani Very Happy (ne znam kako bih drugačije nazvao stanovnike Newcastla) bojkotuju posjetu stadionu kao što članovi foruma bojkotuju posjete forumu Ashley bi davno odustao Razz .

Igra borbena, dvije prilično izjednačene ekipe nekvalitetom igre. Ni jedni ni drugi nisu zaslužili pobjedu pa je remi realan. Valjda će i Almiron dati gol do kraja ugovora Very Happy .


Poslednji izmenio milan25 dana Pon 2 Sep 2019 - 9:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Watford 1 - 1   Newcastle United - Watford 1 - 1 EmptySub 31 Avg 2019 - 22:26

Pa mi nismo bezkicmenjaci kao oni. Mi imamo svoje ja Smile
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Watford 1 - 1   Newcastle United - Watford 1 - 1 EmptySub 31 Avg 2019 - 23:00

Ja nisam mogao danas da pratim pa cu sad pogledat utakmicu. Rezultat ko rezultat ocekivan, borba za prezivljavanje citavu sezonu i gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Watford 1 - 1   Newcastle United - Watford 1 - 1 EmptyNed 1 Sep 2019 - 16:25

Ako se ne varam sledece kolo Liverpul, i tu je nula bodova cement.
Juce sam malo bacio oko. Borbeni smo bili i mogli smo da im munemo jos koji ali isto tako mogli smo u da fasujemo. Ispade da smo u rangu sa ovima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Watford 1 - 1   Newcastle United - Watford 1 - 1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Watford 1 - 1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Watford - Newcastle United 2:1
» Newacastle United-Watford
» Newcastle - Watford 0:3
» Watford - Newcastle 1:1
» Watford-Newcastle 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: