Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy

Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy   Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy EmptyČet 18 Jul 2019 - 14:28

Subota 20.07.2019.
11.00h Premier League - Trofej Azije - za 3. mesto: Newcastle United - West Ham United DIREKTNO
Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy W_sk_1

Poslednji izmenio Savic dana Sub 20 Jul 2019 - 19:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Savic

Savic

Godina : 47

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy   Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy EmptySub 20 Jul 2019 - 10:04

Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy D_5ztgDXoAArQXB
Savic

Savic

Godina : 47

NEWCASTLE UNITED SAVLADAO WEST HAM UNITED U KINI

NEWCASTLE UNITED  -  WEST HAM UNITED  1 : 0

What's the story Yoshinori Muto. Jedini strelac na meču Newcastle United - West Ham United bio je Yoshinori Muto, koji je na proigravanje sa desnog boka od strane Sterrya u 34. minutu utakmice, sa desetak metara postigao pobedonosni gol za svoj tim.

Sve je to kao turista sa tribina Hongkou stadiona u Šangaju posmatrao Steve Bruce sa svojim pomoćnicima (Clemenceom i Agnewom), jer Bruce je za ulazak u Kinu dobio samo turističku vizu i zato nije mogao da sedi na klupi Newcastle Uniteda.

Newcastle United je mnogo bolje otvorio ovu utakmice i već posle osam minuta igre mladi Sorensen je imao odličnu priliku da dovede svoj tim u vođstvo, ali je njegov udarac sa desetak metara završio preko gostujućeg gola iako je gol potpuno bio prazan. Perfektnu loptu sa desnog boka poslao je Hayden.

Usledio je opisan gol Newcasle Uniteda u 34. minutu utakmice, da bi nešto kasnije Muto odlično u gostujućem petercu primio jednu sveću-loptu, koju je pokušao da pošalje do Sorensena, ali njegova namera je osujećena, jer su igrači West Hama loptu presekli i izbacili je u polje.

Igrači West Ham Uniteda su opravdano tražili jedanesterac u situaciji kada je lopta u ruku pogodila Ciarana Clarka. Međutim, srećom glavni sudija meča Guan Xing  je procenio da Clark nije imao nameru da namerno loptu udari desnom rukom.

U nastavku igre, West Ham United je zaigrao nešto angažovanije. Posle jednog kornera najbolju priliku za izjednačenje imao je Felipe Anderson u 63. minutu utakmice, ali je njegov udarac glavom završio na prečki Dubravkinog gola i lopta je otišla u gol-aut.

Do kraja meča, Shane Longstaff je postigao gol koji je opravdano poništen zbog ofsajd pozicije u kojij se vezista Svraka našao posle Shelveyevog šuta.

Dobru priliku pred kraj meča imao je i Rolando Aarons koji je pretrčao nekoliko svojih čuvara, ali je njegov udarac desnom nogom sa šesnaest metara bio veoma slab.

Poslednju priliku na meču imao je igrač West Hama Grady Diangana, ali je njegov pokušaj da sa se desetak metara uputi udarac sprečio pravovremenim uklizavanjem kapiten Lascelles.

Treba istaći da su Jack Colback i Jacob Murphy (kojem je pogrešno bilo napisano prezime na dresu (MURHPY)) odlično odigrali ovu utakmicu, uz standardno dobre Lascellesa, Ritchiea, pa i danas dobrog Muta.

Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy 2019-07-20west-ham-n-action-4m

Newcastle United je ovom pobedom osvojio treće mesto na PL Asia Trophy u Kini.

Konačan rezultat: 1 : 0

NUFC: Dubravka, Sterry (Manquillo 46), Schar, Lascelles, Clark (Fernandez 46), Ritchie (S. Longstaff 64), Colback (Lazaar 78), Hayden (Ki 46), Shelvey (M. Longstaff 78), Muto (Aarons 78), Sorensen (Murphy 46).
Subs n/u: Darlow, Woodman, Bailey, Watts, Allan.

WHU: Fabianski (Roberto 64), Zabaleta (Johnson 73), Reid (Snodgrass 46), Ogbonna, Cresswell, Rice, Cullen (Diangana 64), Lanzini (Wilshere 46), Yarmolenko (Sanchez 46), F.Anderson (Noble 64), Chicarito (Antonio 46).
Subs n/u: Martin, Fredericks, Obiang.

Newcastle - West Ham 1:0; PL Asia Trophy 16281784-7267495-image-a-8_1563621906434