Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Totteham - Newcastle United 1:0

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Totteham - Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Totteham - Newcastle United 1:0   Totteham - Newcastle United 1:0 EmptyČet 10 Maj 2018 - 8:51

Jutro posle meča vidim da niko temu nije otvorio. To nam se nikada za ovih 11 godina koliko forum egzistira nije desilo.

Izgubili smo 1:0 uprkos tome što smo odlično igrali, stvorivši nekoliko izglednih prilika, ali Harry Kane je bio surov u 50. minutu igre.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Totteham - Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totteham - Newcastle United 1:0   Totteham - Newcastle United 1:0 EmptyČet 10 Maj 2018 - 9:01

Kad sam vidio da im je ljetnji raspust poceo onog dana kad su pobijedili Arsenal, tj. prije mjesec dana i ja sam zapoceo ljetnji mod i ne gledam utakmice. Pratim desavanja ali dva sata gledanja necijeg prenemaganja ne mogu da gledam. Steta sto smo izgubili ako smo dobro igrali ali sta se moze.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Totteham - Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totteham - Newcastle United 1:0   Totteham - Newcastle United 1:0 EmptyČet 10 Maj 2018 - 10:46

Igrali smo zaista odlično! Ja sam prezadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Totteham - Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totteham - Newcastle United 1:0   Totteham - Newcastle United 1:0 EmptySub 12 Maj 2018 - 10:04

Bez takmicarskog znacaja za nas. I forumasi su vec na odmorima 😂
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Totteham - Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totteham - Newcastle United 1:0   Totteham - Newcastle United 1:0 EmptySub 12 Maj 2018 - 14:48

Od kada pratim ovaj forum ovo je najslabije propraćena utakmica. Razlog je valjda nedostatak takmičarskog značaja za nas a pošto su fudbaleri sudeći po rezultatima u zadnje četiri utakmice već uveliko na godišnjim odmorima onda tako i forumaši isto rezonuju. Ja sam gledao utakmicu, borbenosti je bilo, posebno u prvom poluvremenu, rekao bih da su nas potpuno nezasluženo pobijedili jer nisu pružili skoro ništa ali valjda se na ovakvim utakmicama pokazuje razlika u cijeni fudbalera. Po mom mišljenju Gaylu, Yedlinu, Joselu-u i još nekolicini prvotimaca se treba zahvaliti i dovesti puno bolje i skuplje fudbalere umjesto njih ako vlasnici ne žele da gledaju u idućoj sezoni reprizu ove odnosno borbu za opstanak.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totteham - Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totteham - Newcastle United 1:0   Totteham - Newcastle United 1:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Totteham - Newcastle United 1:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Sheffield United
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0
» Newcastle United-Manchester United
» Newcastle United - Manchester United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: