Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bournemouth - Newcastle United 2:2

Ići dole 
+6
Djuka
zarkonio
toon72
Srki
milan25
tinno
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 10:38

Nakon dva ugodna tjedna za nas, stiže novi izazov.

Vitality Stadium, 16:00

Iako svi potenciraju sljedeće dvije domaće utakmice protiv Southamptona i Huddersfielda, jedan kiks tamo i vraćamo se u zonu ispadanja. A nažalost, ne bi nam bio prvi. Zato moramo skupljati bodove gdje god ih možemo uzeti pa tako i danas dole na jugu. Ovo je najduže putovanje gostujućih navijača u EPL i to oko 570 km, pa ako ništa drugo bilo bi korektno da ne izgubimo zbog njih jer znamo da će napuniti svoj sektor.

I nekoliko činjenica:

- Bournemouth nije izgubio doma u zadnjih 4 a dobio 3.
- Pobijedili su Arsenal, Everton, Stoke doma i Chelsea u gostima u zadnjih mjesec i pol dana.
- Prije dvije godine kad smo ispali, dobili smo ih 0:1

Danas se očekuje ista postava kao protiv UTD-a pa ako lavovi u sredini odigraju kako mogu a Dubravka nastavi u ovom ritmu, imamo dobre šanse. Rafa ih je sigurno maksimalno pripremio na taktičkom planu, pa mogli bi vidjeti jednu dosadnu i rovovsku bitku, kao što smo vidjeli puno ove sezone. Jedino ne smijemo prvi primiti gol, bojim se da je onda gotovo. I za kraj, Slimani neće biti spreman bar još dva tjedna.

Linkovi za najbolje streamove (bar kod mene):

http://www.fromhots.com/

http://www.sport365.live/en/home

Ko ne može pratiti streamove, ide live audio prijenos na službenoj stranici kluba.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 11:31

A ko ima sport klub 6 može i tamo gledati jer ide direktni prenos. Ovaj put ću izbjeći bilo kakve prognoze, danas me baš ništa ne može iznenaditi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 11:45

Bournemouth je prava beskompkeksaska ekipa. Kad god sam ih gledao kod kuce igrali su bukvalno kao dao da ispituju koliko mogu pa kako bude, secam se kad su drknuli lievrpul 4:3 na taj fazon. Oni kod kuce hoce da se otvore i da napadnu i po mom misljenju tu Rafino kefalo moze da uradi mnogo. Prava taktika bez puno otvaranja u startu nego secenje napada i zavrsnica. Ako krene jurnjava sa njima mislim da su ludji od nas i da cemo dobiti po prknu.
Ako su mogli onu disciplinu protiv MU vala mora i protiv ovih. A i vreme je za Kennedyja da umoci Wink
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 16:48

...jako dosadno poluvrijeme...uspavali smo i protivnika pa zato imamo ovako lijep rezultat...ne smijemo ovo prokockati...HTL
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 16:58

Trenutno smo u gornjoj polovini tabele, na 10. mjestu :-)
Valjda ćemo biti tamo i za jedan sat, sve se ovo jako lijepo odvijalo za nas u prvom poluvremenu, nikako ne bi valjalo da prospu ova tri boda.
Da sijevne još jedna kontra i bog te vidio...
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 17:44

Koji trening živaca posle promašaja Šelvija
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 17:44

Smanjise na 1:2 za drhtavicu do kraja
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 17:49

E jebem vas kilave bas
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 17:51

Koji smo mi majstori za prosipanje bodova, pa to je neviđeno.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 17:57

Jbga, kad ih pozoveš u kazneni, što i da ne iskoriste. Očajne izmene...i Šelvi kratkoruki mamlaz je imao tekmu...
Moram malo da se iskuliram, ali 4 boda odoše na Špance
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 18:06

Fale nam znalci da sacuvaju 0:2. Ovi se uplase pobede jebem te zivote/
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 18:12

Na kraju smo jedva sačuvali i taj jedan bod. Rafa je prerano počeo da zatvara izlaskom Gayla ali jebiga već više puta je rečeno - radi sa onim što ima. Dubravka kod oba gola potpuno nemoćan da bilo šta uradi, on je odbranio ono što se moglo. Propusti odbrambenih fudbalera kod primljenih golova evidentni kao i obično.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 18:27

Da su nam ponudili 4 boda prije dva tjedna valjda bismo pjevali i plesali od srece. A opet, danas neka gorcina i strah. Bar kod mene...

Sve me podsjeca na pretproslu godinu, sad ce i Southempton promijeniti trenera do nase tekme i preporoditi se kao tada Sunderland. I onda ce nam vec otpisana WBA zakucati zadnji cavao.

Valjda su samo crne misli zbog tekme i vec protiv Liverpoola bude puno optimisticnije...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:05

Verovatno bih pre ove utakmice prihvatio bod, ali kad se posle vođstva 0:2 na poluvremenu meč završi rezultatom 2:2, osećaj je kao da si meč izgubio. Umesto da se posle meča nađemo na desetom mestu, trenutno smo na petnaestom sa svega dva boda više od mesta koje vodi u Championship.

Bitno je da ne gubimo mečeve. Ja se zaista nadam da ćemo na svom terenu nekako uspeti da savladamo Southampton, Huddersfield i WBA.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:09

Biće svaki napad, a kamoli meč bitan do kraja sezone, mi jednostavno ne umemo da zatvorimo utakmicu, naravno bitno da ne gubimo, ali je ovo treći susret od četiri gde nas susrignu. Uzimamo mi, ali i ostali, mislim da je WBA done
Odlično prvo, sreća nas pogledala kod drugog pogotka, Riči igrao sjajno, odbrana izlazila gde treba, znalo se ko šta radi. Fasvinantno koliko Perez zvrlji u prazno, kasnio je konstantno, vala su ga i prebili
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:14

U drugom nas stigao umor, odnosno, Diame nestao. Riči se unervozio, došao sudiji na zicer za žuti, Kenedy očigledno nema snage za duže. Možda da je ušao Marfi, Atsu je u kanalu, kod onog blama Šelvija, kasnio je s prijemom, bio neodlučan sekund, pa sekund dok se pokrenuo, pa sporija lopta, tad bismo zatvorili, ali nismo
Onda, po meni, prva greška, zadnji vezni umesto napadača, bilo više kandidata za izlazak, to je pozvalo njihovog beka i krilo da opterete žutog Ričija, posle čije dremke smo i primili, majstorski gol. Istu foru nam prodavao Palas, krilo odvuče Jedlina, a loptu u prostor, Diame i štoper kasne i to je to


Poslednji izmenio Djuka dana Sub 24 Feb 2018 - 20:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:18

A zatim totalni raspad i bunker sa Mankiljom, čovek u normalnoj, uobičajenoj formaciji ne zna gde bije, a tek sad kad treba da igra nešto između štopera i beka, umesto Yeflin ispred, on pozadi, obrnuto, sudario se, promašio loptu, kod njihovog drugog nije ispratio asistenta. Na to se nadovezala stara kapitenova boljka, da se povlači, štiteći prostor a ne čoveka, tzv, zona, još patetični pokušaj da isprovocirq ofsajd, jednostavno je ostavio igrača, ali, ponavljam, Mankiljo je uneo haotičnost ulaskom.
Dubravka ok i danas i Damet je veoma napredovao.
Imali smo ih, prijatelji
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:41

Djuka, dobra analiza. Kenedy ima snage za 50. minuta. Već posle 30 minuta je disao na škrge. Takođe, ni Gayle nije ništa bolji sa fitnessom, ali je on danas nekako umuvao dva gola.

Pre nekoliko kola sam napisao da nam je fitness level kriminalan, što me jako čudi, obzirom da nam je Benitez trener a poznato je da su njegovi timovi uvek dobro izdrilovani i da su uvek u drugom poluvremenu mleli protivnike. Liverpool se onomad vratio posle 0-3 protiv Milana na 3-3 i posle produžetaka i penala uzeo CL. Chelsea je golom Ivanovića u ne znam ni ja kom minutu osvojio Ligu Evrope pobedivši Benficu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:50

Posteni da budemo, uzevsi u obzir kvalitet igraca ali i ostalo stanje u i oko ekipe bod je ovdje odlican rezultat. Nije bitno sto smo vodili, mogli smo isto tako i da izgubimo 3:0 i ne bi bilo iznenadjenje. Na bilo koji nacin da osvajamo bodove, bitno je samo da ih osvajamo. Vidjeli smo u proslom kolu da nije samo ostalo par utakmica protiv slabijih timova kao mogucnost za bodove, mozemo mi i ovako kljakavi osvojiti koji bod i protiv boljih ekipa uz Rafin rad i zelju igraca da se pokazu na utakmicama koje se gledaju ne bi li pobjegli od nas Smile Ipak jos uvijek nismo medju glavnim kandidatima za ispadanje, treba vjerovati da se mozemo ovakvim igrama iscupati. Jer bolje necemo vidjeti iz prostog razloga sto nije moguce. Pa svedski Ostersund je primjer kluba koji bi nas ubio 5 :0 da se sretnemo. Ne zbog igraca nego zbog svega sto treba jedan klub da ima, a nas nema.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 20:50

Da bar imamo nekog napadaca dobrog da moze zadrzat koju loptu gore umjesto Pereza
ohh wait


https://streamable.com/qrhkr

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 21:21

Nije se on nazadrzavao lopti kod nas i nije ovo do Mitrovica, jednostavno ekipa koja udje iz cc-a mora da se pojaca. Jebi ga, zidar zida, podigne krov a kad se radi struja, keramika i parket onda zoves majstore za to. Mi smo ostavili zidare da rade unuttasnje radove tj da svoj cc kvalitet prodaju u pl. Mozda nam i uspe ali to se ne radi. Ovo je stvar kvaliteta, hej ako vodis 2:0 to se ne prokockava protiv Bournemoutha, nije to Barcelona. Uostalom procitajte sta rece Rob Lee za BBC.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 22:14

Gde smo sve prosuli bodove:

Southampton (A): vodili smo 0:1 i 1:2 na kraju bilo 2:2 (dva boda prosuta)
Man U (A): poveli smo 0:1 i izgubili 4:1. (ovde ništa ne računam, jer se nisam ni nadao bodovima)
Chelsea (A): poveli smo 0:1 i izgubili 3:1 (ovde ništa ne računam, jer se nisam ni nadao bodovima)
Leicester (H): poveli smo 1:0, pa gubili 1:2, pa izjednačili na 2:2, pa izgubili 2:3 (računam jedan prosut bod)
Swansea (H): poveli smo 1:0, na kraju bilo 1:1 (dva boda prosuta)
Burnley (H): poveli smo 1:0, na kraju bilo 1:1 (dva boda prosuta)
Crystal Palace (A): poveli smo 0:1, na kraju bilo 1:1 (dva boda prosuta)
Bournemouth (A): vodili smo 0:2, na kraju bilo 2:2 (dva boda prosuta).

Dakle, to je 11 prosutih bodova. Umesto današnjih 29, mogli smo imati 40 bodova i bili bi na sedmom mestu a opstanak bi već bio osiguran.

Ove sezone smo gubili protiv Liverpoola (H) 0:1, pa došli do remija 1:1 i protiv WBA (A) smo gubili 2:0, pa došli do remija 2:2.

Ali, u fudbalu, nema šta bi bilo kad bi bilo. Nisi zabeležio pobedu i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 22:30

NewBoy ::
Da bar imamo nekog napadaca dobrog da moze zadrzat koju loptu gore umjesto Pereza
ohh wait


https://streamable.com/qrhkr



Very Happy Very Happy Very Happy  Mitar zabija a i prvi gol su dali nakon što je golman jedva odbio njegov udarac a Sessegnon pritrčao i ubacio u gol. Za to vrijeme kljakavi Joselu sjedi na klupi, Slimani još uvijek povrijeđen, jedina preostala svijetla tačka u napadu Gayle ali on opet nema snage za čitavu utakmicu. Da li je Gayle dovoljan da ostanemo u Premiershipu? Možemo se samo nadati da se ovaj Slimani oporavi mada je po mom skromnom mišljenju žestoko kockanje njegovo ubacivanje u igru i ako se oporavi. Dubravka i Kennedy su se dobro pokazali ali evidentan problem nedostatka pravog golgetera je ostao.
Koliko smo samo bodova izgubili u situacijama kada smo prvi poveli, da smo pola od toga osvojili mogli smo biti komotno gore sa Burnley-em i Leicesterom oko 7.-8.mjesta. Ovako će nam izgleda ostati da strahujemo do samog kraja a i ove gore tri nabrojane utakmice protiv direktnih konkurenata na našem terenu me posebno plaše. Razlog naših stalnih posrtanja je čini mi se nedostatak fizičke spremnosti i slab rad na psihološkom planu. Mislio sam da je Dubravka donijeo malo samopouzdanja u zadnji odbrambeni red ali današnjih zadnjih 10-15 minuta mi je pokazalo da nisam u pravu.
P.S. Vidim da je dok sam kucao Savić i napisao gdje smo tačno izgubili bodove kada smo vodili i dao detaljniju analizu.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 23:26

Odlična priča večeras, svaka vam čast,borimo se do kraja... mi smo nedorađena drugoligaška ekipa, ali i pola lige je,tako da smo kompetentni, veliki je jaz između komercijalnih ekipa i ostatka...
Pomenuo sam par poslednjih tekmi, čisto kao primer da se svaka greška kažnjava, što u sastavu što u taktici. Mi smo danas odigrali bespotrebno defanzivno, s tri vezna(bez Merina) i tri beka i dva štopera i primili dva gola za devet minuta.
Ekipa igra zrelije i produktivnije bez visokog napadača, jer tera sredinu da ima više loptu, razmišlja, ne diže pas, to se poklopilo sa Kenedijem, bez njega u igri, nismo prismrdeli golu. Videćemo kako će izgledati sa Alžircem, ako uopšte vidimo, jer je on robusan i opet ćemo morati da menjamo sistem...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 EmptySub 24 Feb 2018 - 23:35

Poznat vam je moj stav u vezi Mitra, duša me boli gledajući ko mu je bio konkurencija, ali mi dajemo golove u kontinuitetu i bez njega i bez Onoga... Nije bilo mesta za njega,zbog predrasude, nije bilo strpljenja, drago mi zbog klinca što se opet smeje, a nadam se od jeseni i u našem dresu... Delom je i on sam kriv. Bolje tempirana bomba Mitar koji će možda nešto doneto nego Ono što ne zna ali se trudi.
Generalno gledano, ako St James opet proradi, ako se vrati snaga u grudi na našem terenu, mi opstajemo opušteno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United 2:2   Bournemouth - Newcastle United 2:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bournemouth - Newcastle United 2:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» AFC Bournemouth - Newcastle United 1 : 4
» Newcastle United - Bournemouth 2:1
» NEWCASTLE UNITED - AFC Bournemouth 2:1
» Bournemouth - Newcastle United
» Newcastle - Bournemouth 0:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: