Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NUFC - Man City 0:1

Ići dole 
+5
pirLe
milan25
toon72
Savic
RIOT
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

NUFC - Man City 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 - Page 2 EmptyPet 29 Dec 2017 - 13:48

milan25 ::
NewBoy ::
Ne znam za vas ali ja sam preprezadovoljan utakmicom. I zalaganjem i takticki jedina zamjerka je sto Joselu jos nije izbacen iz nogometa.
Udariti pressing Man Cityu nisu uspjevali ni Napoli i jos neki klubovi koji su 10 puta jaci od nas, a mi smo to u drugom poluvremenu sasvim posteno odradili.
Druga stvar je da garantiram da bi imali 10 bodova vise da smo ovakav pressing udarali protiv lijevodesnih ekipa kad smo igrali kod kuce, al eto nadam se da je nesto nauceno iz danasnje utakmice pa da cemo s mudima napast od prve minute Brightona.
Izvini ja tebe ništa ne razumijem. O kojem pressingu pričaš? Ili si možda bio sarkastičan, stvarno ne razumijem?

Zadnje 3 utakmice ( ne racunajuci nasu) City je u svakoj dao po 4 gola a u dvi od te tri utakmice je imao posjed lopte 80%.
Gledao sam ih dosta u zadnje vrijeme i ljudi iznose loptu nevjerojatno gdje cak i njihov Ederson napravi 5 pasova prilikom toga.
Ekipa kao Newcastle da radi pressing svih 90 minuta protiv Citya mislim da bi primili dvoznamenkasti broj.
Ovako probali smo bunker u prvom poluvremenu, primili gol jebiga. Drugo poluvrijeme malo se otvorili i onda smo zadnjih 10 min izasli dosta visoko pa su oni cak i umalo primili gol kad je jedan od stopera napravio pogresan pas.

Moja poenta je da je nemoguce Cityu izac visoko i napast ih svih 90 minuta sa nasom ekipom. Štovise ne mogu vjerovat ni da smo ih uspjeli posteno napast i tih zadnjih 10 min.
BTW sto se tice posjeda lopte
NUFC - Man City 0:1 - Page 2 DV5910-sT1evPDVY-C4Urg

NUFC - Man City 0:1 - Page 2 Te5TI4T8Qt23lHLnYY7RLg

NUFC - Man City 0:1 - Page 2 FjtAuTfxT3C3Sxdf7usQMg

NUFC - Man City 0:1 - Page 2 WU7lHP1aT9WGOZUPDlWE2Q

NUFC - Man City 0:1 - Page 2 WCtjFtRpTKi8ZDg9yRNFIA
Nazad na vrh Ići dole
 
NUFC - Man City 0:1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Leicester City - NUFC 5 - 0
» League Cup NUFC - Leicester City. 3 - 5 (1-1reg, pen2-4)
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3
» NUFC V MUFC
» NUFC - CHELSEA 1 - 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: