Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NUFC - Man City 0:1

Ići dole 
+5
pirLe
milan25
toon72
Savic
RIOT
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 19:30

Aj nek je sa srećom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:05

NUFC - Man City 0:1 DSExIehWAAETbH2

Kao da večeras igramo protiv Lutona u FA Cup-u a ne protiv Man Citya. Takav je tim izveo Rafa.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:10

...ni u ovako šarenom sranju Joselu nije na klupi...to mora da je velika ljubav...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:12

Čuva neke bitne igrače za utakmice koje slijede iza ove a jako su bitne. Valjda je svjestan da su nam ovde šanse jako male. Samo neka ovi koji igraju daju 100% svojih mogućnosti i dovoljno je. Sretno!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:14

NUFC - Man City 0:1 WX2tpw9
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:15

I da dodam da cak i u ovako sarenom sastavu nema Mitra. Ne vjerujem ni 1% da je povrijeđen kao što se navodi.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:17

...ovo je momčad za igrati bunker i probati nešto na kontre...Murphy i Aarons su brža krila od Richia i Atsua...Joselu je tu kao sidraš koji će šarati lopte lijevo-desno...Guardiola najebo si danas Very Happy ... iako na prvi pogled izgleda ko predaja nije možda ni loše...da su "standardni igrači" u igri pokušali bi se nadigravati a tada bi sigurno popušili bar 3-4 ako ne i više...ovako bunker pa možda nešto upikneš...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 20:17

Ma, nije Mitrović povređen. Danas je za Žurnal izjavio da je nikad nije bio spremniji i da želi da napusti NUFC ali da nema još uvek konkretnih ponuda.

Inače, prvo sam bio šokiran sa startnih XI, ali mi je sada nekako i drago zbog ovakvog tima, jer nije tim samo prvih XI, već roster od svih 25 igrača. Evo, Dummett startuje posle prvog kola.

Samo da ne pazarimo 5, 6 komada...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 21:07

Ne gledam utakmicu jer sam na poslu ali statistike na sofascore dovoljno govore. Za 20 minuta imamo 28 dodavanja, od toga 12 tacnih i 12% posjed lopte. Ako će to donijeti bod odlično ali daj bože da izdržimo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 21:37

HT: 0-1

Posed lopte 17% - 83% u korist gostiju, imali su i više udaraca na gol, dve stative od strane Agurera i jedan udarac glavom od istog igrača, koji je Elliot odbranio. Sterling je srećno postigao gol, ali jedna je morala ući.

De Bruyne je pokušao dva puta sa distance, ali preko gola.

Najbolju priliku za gol za nas imao je Aarons koji je pokušao da lobuje njihovog golmana, ali je sa gol linije u korner izbacio Otamendi.

Benitez na ovoj utakmici skupo želi da proda svoju kožu.

Videćemo u nastavku, možemo li nekakvim kontra napadima da postignemo gol.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 22:34

Odrađuju nas ljudi kao hotelski kurvu, a mi ne mrdamo.
Ništa mi ne radim na ovoj utakmici.
Da se nas 12 sa foruma okupi bolje bi igrali, pa pola ne mogu preći.
SRAMOTA.....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 22:38

Odlično taktičko drugo poluvreme Newcastlea. Ono je možda i bio penal nad Gayleom, a Gayle umalo u 89. minutu utakmice da donese bod Newcastleu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 22:39

@pirle...city je puno bolja momčad ne možeš se sa njima nadigravati...ja sam zadovoljan (gotovo ponosan) na ovo što su danas pokazali...borili smo se do kraja i imali čak i šanse izjednačiti...navijači su danas bili odlični....
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptySre 27 Dec 2017 - 23:52

Ne znam za vas ali ja sam preprezadovoljan utakmicom. I zalaganjem i takticki jedina zamjerka je sto Joselu jos nije izbacen iz nogometa.
Udariti pressing Man Cityu nisu uspjevali ni Napoli i jos neki klubovi koji su 10 puta jaci od nas, a mi smo to u drugom poluvremenu sasvim posteno odradili.
Druga stvar je da garantiram da bi imali 10 bodova vise da smo ovakav pressing udarali protiv lijevodesnih ekipa kad smo igrali kod kuce, al eto nadam se da je nesto nauceno iz danasnje utakmice pa da cemo s mudima napast od prve minute Brightona.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 0:19

Meni je sranje, ovo, ajd drugo poluvrijeme i nekako.
A znamo šta slijedi, ide slabiji protivnik i odmah prc, poraz.
Bolje da smo napadali a ne samo se branili.
Pa igrali smo pred svojom publikom, sramota je imati ovakav posjed.
Pa valjda i naši znaju igrati fudbal...ili ne znaju...

Ljudi posjed od 22% je sramota pa da ti i najjača Barsa dođe.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 9:04

Sta mozes protiv Cityja, da napadas i da te ponize, neka hvala. Pogledao sam malo, drugo pv zapravo i nije bilo lose. Ova ekipa samo 0:1 protiv Cityja... Pa o nije lose da se ipak odrzi kakvo-takvo samopuzdanje. Da su ih sasibali sa jedno 5 gde bi im glave bile, pognute i skenjane. Ovako se mozda i pridignu brzo.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 9:19

Da tu borbenost pokazuju na svakoj utakmici ne bi imao ništa protiv.
Međutim, svi znamo kako je kod nas, odigrali su hrabro protiv Citiya i izgubili.
Naredne 3 će odigrati jadno protiv lošijih timova i naravno izgubiti.

Ono što bih ja voljeo, je da odigraju borbeno protiv svakoga, pa neka izgube i protiv Citiya i sličnih ali da dobiju Brajton i slične ekipe.
Tada sigurno ne bi bili u zoni ispadanja.

To mene nervira kod naših klipana. Svi su sretni što nas City nije nabio, a protiv Brajtona će biti za plakanja. Hvalimo sr kako smo se dobro pokazali protiv građana, pisaće novine bili dobri, organizovani ih zamalo i bod da uzmi u 90+.
A onda dođe Hudersfild, Lester, Watford i ostali velikani pa nas nabiju.

Za mene je fudbal da se igra, pa ko pobijedi. Ali da se igra, trči, dodaje, ubacuje itd. A ne da te libo racku.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 9:20

@pirle...demokracija na djelu...svako ima pravo na svoje mišljenje...mi se ne možemo mjeriti sa City-em po trenutnom igračkom kadru...pokušali smo bunker i kontru...konobar drugih opcija nije imao sa ovim panjevima...uz malo sreće mogli smo i bod izvući no jbga ništa od toga...ja sam siguran da smo pokušali igrati nogomet ispod 4-5 komada u mreži ne bi prošli - nažalost naša realnost je takva...

...imamo osnovicu momčadi Lascelles, Merino, Atsu, Richi (Yedlin, Shelvey, Murphy, Aarons, Dummet epizodne uloge)...još "samo "sedam igrača" i možemo biti sigurni u opstanak Very Happy ....
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 9:37

Ma naravno ljudi, da bi nas nabili. Nema rasprave.
Ali nervira me to što će protiv Brajton i sličnih bit muke, takve utakmice bi trebalo dobiti, sa ovim pristupom.
Jadno je samo što taj pristup imamo jedino protiv jakih.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 14:18

Sreća prati hrabre. A juče ni jedna ekipa nije imala sreće.

Mi smo igrali kukavicki dok nismo primili gol. U jednom trenutku posed lopte 90% naspram naših 10%. Razumem za bunker, ali ono je bilo skidanje gaća i puštanje da nas šibaju na našem terenu. Tek kad smo ga primili, onda smo krenuli.
Ono je bio anti-fudbal. Najbolji prikaz je 45 minut prvog poluvremena, Man City ima loptu, niti oni hoće da napadnu, niti mi njih. Podseća me na nameštene italijanske utakmice kad obe ekipe trebaju X i ni jedna neće da predje na tudju polovinu. A kvota na X bude 1,3

Slažem se sa PirLom, protiv lošijih ekipa nismo prikazali toliko odlučnosti i drčnosti kao u drugom poluvremenu juče.

Ali evo nekih pluseva i minusa.

+ Borili smo se u drugom poluvremenu, pred kraj nismo imali ni sreće
+ Izmene su unele živost, Joselu ocena 1 - Gayle 10
+ Primili "samo" jedan gol.

- Sve ljude na koje sam naleteo danas mi komentarišu kako Newcastle igra odvratan fudbal, kako nismo prešli pola terena, kukavički... ne gledajući činjenice da su 20 puta skuplji od nas, da su u neverovatnom naletu i obaraju sve rekorde... I Guardiola je izjavio kako Newcastle nije ni hteo da igra fudbal.. itd... Pa i jedan Man Utd parkira autobus pa ga ne nazivaju kukavicama "samo" zato što su oni 2 na tabeli i to je taktika a mi smo na dnu i to je kukavičluk. Ali ruku na srce bilo je srcecepajuće gledati kako se njihova odbrana dodaje na polovini našeg terena, i to na našem stadionu, a naših 11 igrača se povuklo na 30-40 metara od gola i ni ne pokušavaju da otmu loptu. Nekad mi je manje žao kad popijemo 3-4-5 komada ali da sam video srce i znoj.

- Nagrada koju je Saivet dobio kao najbolji igrač protiv WHU, je da ne bude ni na klupi za rezerve. Odlična motivaciona poruka.

- Rafa se igrao sa Aaronsom i pokvario ga. Nema više ni trunke od onog igrača za kog sam verovao da je budućnost kluba.

- Rafine laži u vezi Mitrovića da je povredjen.

- Joselu

Priča se da je ovo bila utakmica samo da se odradi pred sledeće 3 bitnije. Pročitao sam i šta je Savić postovao da je Shearer izjavio. Možda se dosta toga kuva u pozadini. Ostaje nam da čekamo i vidimo kako ćemo proći te 3 utakmice i kako će proći zimski prelazni rok. Posle toga sve će biti dosta jasnije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 15:14

Slažem se u potpunosti.

Bolje znoj, pa na kraju neka i budu suze razočarenja.
Nego da nas ljudi odrađuju kao kakvu kurvu, de ti lezi a ja ću lagano.

Nadam se da griješim, ali ovo iz drugog poluvremena šta je vrijedelo, neće se vidjeti ni 10 % na sljedećoj utakmici.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 20:05

NewBoy ::
Ne znam za vas ali ja sam preprezadovoljan utakmicom. I zalaganjem i takticki jedina zamjerka je sto Joselu jos nije izbacen iz nogometa.
Udariti pressing Man Cityu nisu uspjevali ni Napoli i jos neki klubovi koji su 10 puta jaci od nas, a mi smo to u drugom poluvremenu sasvim posteno odradili.
Druga stvar je da garantiram da bi imali 10 bodova vise da smo ovakav pressing udarali protiv lijevodesnih ekipa kad smo igrali kod kuce, al eto nadam se da je nesto nauceno iz danasnje utakmice pa da cemo s mudima napast od prve minute Brightona.
Izvini ja tebe ništa ne razumijem. O kojem pressingu pričaš? Ili si možda bio sarkastičan, stvarno ne razumijem?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 20:24

Dali sve od sebe, nismo uspeli. Ja zadovoljan.

Mislim da sam najzadovoljniji Benitezovim pristupom - nakon potpunog bunkera (koji je zapravo funkcionisao jednu celu četvrtinu utakmice), Rafa je otvorio krila i pametno napao s merom. Bilo je zaista lepo videti da u toku utakmice više puta menjamo formacije, a da sve vreme naši igrači ginu u odbrani (čak i Shelvey je, jebote, uklizavao i trčao kao lud), a u poslednjem delu utakmice bili smo bolji od ubedljivo najbolje ekipe u EPL.

Ovde se ne jure bodovi, već protiv Brightona. Howay.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyČet 28 Dec 2017 - 21:04

Bodovi su vazni ali kao sto Srki kaze vazno je i samopouzdanje, da smo primili 5 golova dobro bi se srozalo i ovo malo vjere sto imaju da se moze. Rafa izvlaci maximum jer je takticki znalac. Tuzno je sto mislim da bi on isto igrao i da ima Silvu i Sane-a i Rashforda i nije sad uopste bitno kojih se igraca mogu sjetiti. On ce sa istim takvim bunkerom krenuti i protiv sljedeceg protivnika pa ako kojim slucajem damo gol onda ce jos vise da se povuce, a ako primimo onda ce da mozga do 85. minute. Tako smo i osvajali i gubili bodove do sada. Naravno da City nije ekipa na kojoj trebamo krenuti da napadacki igramo ali po Rafi to nije niko. On je tako ziceraski igrao i u drugoj ligi gdje smo bili sila za bar 10 klubova. Pojacanja nece doprinijeti nista ma ko da dodje u januaru (ako iko dodje). Mi cemo da igramo isto i da cupamo nekako u nadi da cemo zavrsiti sa 40 bodova na 17. mjestu. I najgore od svega je sto trebamo biti sretni ako tako i bude jer je svinja unistila fudbal u fudbalskom gradu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 EmptyPet 29 Dec 2017 - 9:49

Znalo se da je ova utakmica izgubljena, licno vise volim da je izgubljena sa 'samo' 0:1 i da nasi momci nece puniti spice za najave PL kao Dabizas sa Bergkampom onomad. Kome to treba, da nam se smeju kao konjima. Ne znam da li bi Benitez igrao isto ili kako vec ali on definitivno zna da igra na rezultat i na uspeh. Jebes ga 1:0, 1:0 ali 3 boda po 3 boda, pobeda po pobeda i pljas. Raspali Liverpool jedino bio opasan sa njim. Igrali treneri lepse od njega ali pusiona. Sad imaju Klopa, entertainera ali nidje rezultata. To je to.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NUFC - Man City 0:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - Man City 0:1   NUFC - Man City 0:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NUFC - Man City 0:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Leicester City - NUFC 5 - 0
» League Cup NUFC - Leicester City. 3 - 5 (1-1reg, pen2-4)
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3
» NUFC V MUFC
» NUFC - CHELSEA 1 - 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: