Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Everton 0:1

Ići dole 
+2
Srki
m.c.t.
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 10:11

Srki ::
Ne bih rekao da samo preuzima na sebe nego je bprvi u koga se puca i prihvata to.
Znao je Bucko sta prica, kako ne. Nek me jebe ko hoce ali ja mislim da on fudbal poznaje i ume. Nema sredstva niti je takav covek da spizdi milijardu pa od dovedenih 10, 2 ce da valjaju. Ja ga volim i divim se sa cim radi. Skroman, normalan lik. Po meni Shearer sa dubokim poznavanjem fudbala.

Niko ovde neće ni reći da Rafael ne zna posao i fudbal. Ali sasvim normalno je da treba da preuzme odgovornost nakon što je iz osam utakmica osvojio samo jedan bod. Treba da preuzme odgovornost ako ni zbog čega onda zbog toga što je on lično doveo većinu ovih panjeva koji sada igraju a ne znaju ni da hodaju. Znam da su mu finansije ograničene i da nije njegova krivica što ne može da dovede najskuplje fudbalere. Ali moglo se i sa ovakvim finansijama kakve jesu probrati nešto bolje od Lejeuna, Manquilla, Diamea, Joselua i sličnih, da ih ne nabrajam sad sve. Skauting mu je debelo zakazao ili je možda mislio da će ih za par mjeseci naučiti da igraju fudbal, ne znam šta je od toga u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 11:57

Mislis da se nije probalo? Iskreno sumnjam.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 13:22

Naravno da je Rafa kriv i svaki menadžer, pogotovo top PL klubova, prihvata da će da bude na udaru ako bilo šta ne krene kako treba. Rafa je dao ultimatum Ashley-u da je njegov uslov da ostane u klubu taj da mu se niko ne meša u transfer politiku i da ima odrešene ruke. Taj dogovor se desio i Rafa je ostao u klubu. A onda postoje 2 mogućnosti. Ili je Ashley zavrnuo česmu i nije dao Rafi novac za pojačanja a ovaj pregazio svoju reč i ostao u klubu. Druga mogućnost je da je Rafa čekao neke mirne vode na transfer tržištu i onda je izvisio a vreme je prošlo.

I kako to Rafa prihvata svu odgovornost (i kao skroman je) kad je izjavio više puta da nije on hteo ove igrače, imao je spisak šta je hteo da kupi, ali nije mu se ostvarilo. Takve stvari se ne pričaju kad si već "zaglavljen" sa ovim igračima koje imaš. To direktno govori da nije njegova krivica nego nije dobio igračke koje je hteo tj krivica je ovih sadašnjih igrača.

Šta je Rafa izjavio u Interu?

Buoyed by the Club World Cup victory, he told the European champions to back him with new signings or consider whether they wanted to keep him as coach, despite the side having won the treble only a few months earlier.


Njemu nije dovoljno ni što je ekipa osvojila Italijansku ligu, kup i ligu šampiona. Njemu je to slaba ekipa i hoće pojačanja. I opet kao što je pretio njima tako je pretio i Ashely-iju i na kraju nije otišao on nego su mu dali otkaz.

I sve te njegove rotacije, kao da nije imao vremena do sad nego u sred prvenstva on eksperimentiše gde ko može da igra.
Ne zna da usmeri igrače, čak i to sa Shelvey-ijem. On je prošao sve reprezentativne kategorije, ne može se reći za njega da nema pojma o fudbalu. Isto kao i Mitrović koji je osvojio Evropsko prventsvo za mlade igrače, i nagradu Golden Player. Christian Atsu je isto reprezentativac koji je 2015 na Africkom Kupu nacija proglašen najboljim igračem prvenstva i najboljim golom turnira. Matt Ritchie-ija ne volim, prgav, prznica, škot, ali moram reći da je jedan od najboljih krila koje smo imali u skorije vreme. Jamaal Lascelles je isto prošao sve kategorije u engleskoj reprezentaciji. Chancel Mbemba je imao odličnu sezonu kad je došao u Newcastle iako smo ispali u drugu ligu, bio je jedan od boljih. A onda ga je Rafa stavio na led u drugoj ligi, a sad je na toplo-hladnom kao i većina ostalih igrača. Gayle je isto odličan napadač... Ne mogu verovati da od tih igrača ne može da se sastavi bolja ekipa i da su odjednom svi oni nesposobni fudbaleri a jadni Rafa nema para za rad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 14:02

Opet mešamo babe i žabe.

Ovaj tim je pravljen isključivo za Championship. Rafa je pre dva leta imao odrešene ruke za pojačanja i tu je i doveo Ritchiea, Gaylea, Diamea, Murphya, Haydena, Yedlina, Atsua, Clarka koji su i izneli Championship na svojim plećima i ekspresno vratili klub u Premier League.

Ako se sećate, prošle zime kada smo bili na čelu tabele Championshipa, Rafa je u januarskom prelaznom roku tražio da mu se dovedu tri igrača kako bi bio siguran u promociju. Najviše je bio zagrejan da vrati Townsenda, i dovede Cleverlya ali je Ashley zavrnuo slavinu i do transfera nije ni došlo. Rafa je posle remija sa Leedsom na SJP-u rekao da nema pojma šta se dešavalo u zimskom prelaznom roku i da Ashleya treba da pitaju zašto niko nije doveden.

Onda je tim završio kao šampion u Championshipu i Ashley je u maju obećao Benitezu novac za transfere.

Rafa želi Semeda, on završi u Villarealu. Rafa želi Abrahama, on završi u Swanseau. Rafa želi Reinu, on ostane u Napoliuju. Rafa želi Loftus-Cheeki on završi u Crystal Palaceu. Rafa želi Origia, on završi u Nemačkoj. Rafa želi Iheanacho, on ode gde u Leicester. Rafa želi Gibbsa on ode u Watford. Rafa želi Wilsherea on ostane u Arsenalu, Rafa želi Jovetića on ode u Monaco, itd, itd...

I onda mu se desilo da je dovodio igrače po principi "daj šta daš". Manquillo, Joselu (5M funti), Merino (prvo na pozajmicu). Jedino malo veće pare su date za Lejeunea i Jacob Murphya i oko tih transfera su se nedeljama natezali.

Ko je kriv za pojačanja i za ovakva pojačanja? Naravno da je Ashley kriv!!!

Ovaj tim jednostavno nije dovoljno dobar za Premier League po svim linijama.


Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 18:07

Bas tako. Rekoh vise puta da Beniteza nema i ne treba iko da abolira, to zna i sam. Ekipa je kurac i to je to. Istina je da se iz nekih utakmica moralo vise izvuci, nekad jebe i sreca. Protiv Evertona sada niko ne pominje stative, ne ubacivanje lopte u prazan gol (Mbemba)... I onda primas gol na najusraniju jebenu kilsinu i cao, posrao si sve. A Shelveya bih isterao nogom u dupe.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 19:25

Svaka čast Rafi što je osvajao sa drugim klubovima to što je osvajao. Svaka mu čast što nas je uveo u PL. Ali gledaću samo krajnji domet i uspeh koji će da napravi sa Newcastlom. Za sad ima isti učinak kao i Chris Hughton. Alan Pardew je bio 5 u ligi iznad Chelsea i Liverpoola, i dogurao do četvrtfinala lige evrope. Ne zanima me kako je Pardew dobijao novac od Ashley-ja, da li su bili u gej-lezbo-sadomazo-kockarskoj-alko vezi, zanima me samo krajnji domet i rezultat kluba. Da je Pardew sto puta lošiji stručnjak od Rafe to je jasno kao dan. Ali Rafu ili bilo kog drugog trenera ću više ceniti tek kad nadmaši nekog prethodnog.

Ako Rafa nisi dobio pojačanja koja si hteo, a rekao si da ćeš da odeš iz kluba ako ti se to ne omogući, onda si nekoga lagao. Samo si stavio Ashley-u do znanja da može slobodno da piša po tebi i sve će biti ok. A onda i Rafa na neki svoj način piša po Ashley-ju. A obojica promašuju jedan drugog i pišaju po navijačima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 19:36

Znas kako, kao sto sam vec rekao sve smrdi od glave. Ako nemas podrsku 'odozgo' onda mozes da budes sta god hoces. Ne zaboravimo da je debeli nasankao i Keegana, legendu kluba, i Allardycea tj reklo bi se svakoga ko nije dopustao jebanje u glavu. I to nije mala komponenta, pricam o podrsci treberu kada se meri uspeh ili neuspeh. Da, sutnuce ga zbog losih rezultata ali da li je moglo da se uradi da budu bolji... Ne svidja mi se sta Ashley radi. Neka proda vise kad je evidentno da ofudbalu ne zna nista.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 22:09

McClaren je u samo jednom prelaznom roku spičio 80 miliona funti i ništa nije uradio.

Daj Benitezu te pare u jednom prelaznom roku, pa ćeš da vidiš krajnji domet.

Pardew je one sezone bio peti ali sa kojim igračima. Cabaye, Cisse, Tiote, Ba, Santon, Ben Arfa, Coloccini, Ryan Taylor, Nolan...

I onda je naredne sezone sa istim tim igračima plus Remy, minus Ba jedva ostao u ligi da bi naredne sezone digao sidro u januaru i ostavio Carveru da se muči sa budalama.

Isti taj Pardew je sa Palaceom u jednoj kalendarskoj godini imao četiri pobede. Ej, četiri pobede!!!

Tako da, manite me sa Pardevom, Allardyceom, McClarenom i ostalim ENG "stručnjacima".

Meni je prosto neverovatno kako takvi likovi uopšte nađu posao u PL.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptyPet 15 Dec 2017 - 22:19

Problem je sto je i klub kao institucija sjeban. Moras da imas i stabilnost i neke ambicije ako zelis da privuces igrace. Debeli misli da to sljaka na forudj mu kes i igrace dok ne shvata da tog igraca(koji moze da uzme lovu i drugde) mora da pokrece i neka ambicija. Mi smo se kao klub ukopali u govna i zaista ali zaista je dovodjenje Beniteza makar nakratko diglo Njukasl iz dreka. Pa ja sam prestao da gledam, otpisao. I opet zevam, opet mi je krivo i zao kao da nista nije bilo. Ja verujem u ovog sefa i ako smrda i njega izradi mislim da vise nema sile da opet pogledam ista od njih.
Ja vam to ozbiljno kazem i kad su mene doveli do tog nivoa ne znam zasto bi neko ko ima izbora gde ce da igra i razmislio o Njukaslu.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptySub 16 Dec 2017 - 0:19

Sta god da Rafa uradi,vec je neko uradio pre njega,zato je klub iznad svih nas i iznad svih njih. Volim Njukasl,pokusavao sam puno puta da prihvatim stvari kakve jesu,ako je zdrava osnova onda postoji nada,a ovde je trulo da smrdi...danas se parama kupuju bodovi,a gmaz nije zeleo da da plate potencijalnim pojacanjima
ipak,kako neko rece:
"Život nije onakav kako ga zamisljas..."
Bod od mogucih 24 je jedina apsolutna cinjenica u ovom trenutku.Kao i da smo dali gol na Trafordu,Bridzu,a onda nismo Evertonu kod kuce.
Ovo vise nije situacija,ovo je proces...svi prsti upiru u jednom pravcu ali to nase protivnike bas zabole,naprotiv.Koriste haos i vaganje svakog aktivnog pojedinca,a nije ni pola sezone proslo...a mi vec znamo da je neko promasaj i da ne moze bolje...pa cekaj,sto onda uopste i postoje treninzi i utakmice i zamene i prilagodjavanje protivniku ako si od prvog minuta slabiji.
i da,dokle vise Selvi...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptySub 16 Dec 2017 - 10:05

Ne sumnjam da im Benitez preznijava gave na treningu, ne mislim da se predao. Meni je samo ne shvatljivo da neko ko igra fudbal ceo zivot ne zna elementarne fudbalske stvari i poteze. Prva liga je ovo, nije fudbal u skolskom, ne smeju takve greske. Videlo se protiv Evertona koliko kosta. Onda ta ponasanja Selvijeva? Je l i njemu Benitez kriv? Majmuncino, utakmica se zavrsava svake sekunde a ti zuris da fasujes crveni. Ti reprezentativac i visegodisnji prvoligas? Ne bi ti meni ni na klupi bio. Makar ispao pravo u trecu ligu. I to da se zajebao jednom pa hajde. O tome ja pricam, o tim igrackim nekvalitetima i greskama.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 EmptySub 16 Dec 2017 - 10:57

Od 16h igramo protiv Arsenala. Hoce li neko da otvara temu?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Everton 0:1   Newcastle - Everton 0:1 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Everton 0:1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Everton-Newcastle
» Everton - Newcastle
» Newcastle v Everton
» Everton - Newcastle
» newcastle vs everton

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: