Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Watford 0:3

Ići dole 
+6
pirLe
Dinko
toon72
Djuka
milan25
Srki
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 10:46

Danas od 16h pokusace nasi momci da prekinu niz od tri poraza. Koliko sam procitao na nufc-u stadion je rasprodat, dakle podrske nece izostati. Mada je to za nas klub vec i suvisno pominjati.

Poraz od prosle nedelje jeste bio tezak ali po meni bilo je dobrih stvari. Ako uspemo da ponovimo igru sa pocetka utakmice mislim da ce biti dobro. Mada mnogo zavisi od gostiju kako cemo se postaviti, kako ce se igra igrati. Ako se stegnu gledacemo mucenje, ako se otvore verujem da ce biti dobre fuce.

Izvinjavam se ako je neko drugi hteo da otvori temu ali dok se mi sacekamo tekma ce da krene.


Poslednji izmenio Srki dana Sub 25 Nov 2017 - 18:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 15:16

Opet Joselu u startnoj postavi Mad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:18

Komentator nije mogao biti gluplji i dosadniji.

Mislim na govanra sa SK.

Sprcio ga watford.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:30

Preokrecemo ovo
Joselu gol i asist,verovatno Diame heroj
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:36

Malo pusta sudija da nas tuku.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:46

...počinjem ozbiljno sumnjati u sposobnost ovog našeg konobara...odigra li Joselu i jedne minute drugog poluvremena gasim stream i idem se napiti...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:48

Kakva mizerija od poluvremena...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:48

Odoh. Imam pametnija posla u zivotu subotom popodne.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 16:54

Igramo bez ocigledno dva kljucna igraca,to su Atsu i Merino,s cijim se otsustvom poklapa los niz rezultata.
Nesrecno primljen drugi gol.
Veci problem su Mankiljo i lezerni Diame od Joselua.Zbog Mankilja me ljuti Rafa.
Preslikana utakmica od pre tri sezone,cini mi se...oni na kontre,mi mrdomudimo po krilu,posebno Marfi koji je odlicno nizerazredno krilo bez srca...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:15

Popio 3 piva pred tekmu pa spremio rucak, klopao i opusten seo da gledam. Nervoze bez.
Prica se o prodaji kluba, sta se sad tu radi i mulja necu ni da trosim vijuge. Sve je to mafija i nekome sve ide na ruku. Samo lagano.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:22

Pa i da vode 5:0 ne bi bilo nezasluženo.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:22

Klark i Francuz Sleep jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:26

Pored ulozenog u Mankilja,Klarka,Diamea,Joselua i Marfija i ja ne bih vise ni evro dao za neki novi biser
Sad bi Mitrovic trebalo nekom da opali samar cim udje i da lepo zavrsimo jedni s drugima.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:46

Niko ne deluje da se potresao. I to nesto govori valjda.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:52

Ma videlo se i na Trafordu da smo izgubili kompas,nego smo se lozili da su vanzemaljci
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 17:52

Ala, 4 tekme u nizu bez datog gola.....
Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 19:01

/\

Dali na prošloj Man Unitedu. Dao ga je Gayle.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 19:07

Volim ja Beniteza, nemojte uopšte sumnjati u to ali isto tako vidim greške na koje glasno ukazujem i juče i danas i sutra i zauvek.

Kroz ceo Championship je uvežbavao formaciju 4-2-3-1. Na zadnja tri meča u PL je igrao nekakav 4-4-2 sistem i primio 8 komada. Tvrdoglavo forsira Joselua iako je slepac. Pravi izmene kada je već sve gotovo.

Formacija, startnih XI kao i zakasnele izmene najveći su problem u NUFC-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 20:06

Kao sto Savic rece,Rafa je maltene izmedju treninga presao na 4-4-2,gde se krila pitaju za sve. To ostavlja mnogo prostora za kontru,posebno kad nemamo brzog i takticki obucenog zadnjeg veznog da to spreci,a bekovi su ili visoko ili su tu da zakrpe broj. Joselu i ne deluje toliko lose kada igra sa jos jednim napadacem,ali je evidentno da je 70% akcija prilagodjeno njemu.Kapiram da je covek dokazani golgeter trenutno u krizi,ali ne znam cime je zasluzio toliku" paznju" saigraca. Dugo nisam video da se neko ovoliko forsira.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 20:10

Simptomaticno je da u zaustavnom vremenu primamo golove. Falilo je danas 4 igraca zbog povrede,to stoji,ali da ne pravis izmenu sat vremena i da tvrdoglavo forsiras Marfi-Joselu centarsuteve...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 22:02

Nije me nešto pretjerano ovo naše današnje izdanje uzrujalo ali nije ni same fudbalere i trenera koji od toga zarađuju za život pa što bi mene. Ne bih puno filozofirao, igra nam je za kurac a to isto sam mislio i kada nam je išlo dobro što se tiče osvajanja bodova. Jebeš ekipu u kojoj uglavnom bodove osvojiš tako što bek da gol glavom ili slučajno ako se neko nabacivanje odbije od ramena i slično. A centarfor i kolege mu iz napada daju na 13 utakmica 4-5 golova, koliko li već. Pa toliko golova u prosjeku daje napad Mančester Sitija po utakmici. Imam osjećaj da će ovo biti još gore te da bi već do nove godine mogli biti u zoni ispadanja.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptySub 25 Nov 2017 - 22:16

Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptyNed 26 Nov 2017 - 0:10

Jos nesto je fascinantno.Joselu se nije privikao ili se nije dovoljno dobro pokazao na postojecoj formaciji koja nas je vratila u ligu i koja se uvezbavala tokom priprema.
To se dogadja.
Ali se ne dogadja da se umesto jednog igraca promeni njih cetvorica oko njega i citava ofanzivna formacija.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptyNed 26 Nov 2017 - 9:43

Polako pocinjem da se razocaravam u Rafu. Ovo juce je bilo zalosno...Cemu ta tvrdoglavost? Vidis da ne ide, menjaj sve, ne jednog ili dva igraca, nisu igraci vise krivi, sistem ti ne ide, ne radi. Ne radi ti formacija, ne radi igra, nema smisla, nema ideje, nema pozrtvovanosti. I sad u glavi analiziram rafin ucinak (hajde da ne gledamo na to da je on rafa benitez koji ima odredjenu reputaciju.), Mozda je kasno dosao kod nas, pa nas za malo zadrzao u ligi, onda je u cc dovodio igrace koji su iskljucivo ili mozda ni to za CC, kao treba mu iskustvo, treba tebi brale kvalitet. Onda je osvojio CC i to na glupu srecu, bez igre, ako povucemo paralelu sa sezonom kada je vodio Chris Hughton izgledalo je isuvise jadno. Chris je imao igru, znalo se ko sta radi, gurni loptu na krilo, krila dizu na Carolla, i to je to, odbitke kupe Kevin Nolan, barton i Lovenkrands, nije idealno, ali je radilo. Pri tome izdominirali smo CC, bukvalno drzali lekcije ekipama, zaseli na prvo mesto i ne pomerali se, mozda jednom ili dva puta, na jednu nedelju pali na drugo. U svakom slucaju, rafa to nije imao. Rafa ima ime i nasu nadu da moze bolje, da ce da izvuce nesto iz malog mozga, da ce se setiti svega sto je radio u Looserpoolu, al iz nedelje u nedelju nista. I ne zanima me izgovor losi igraci, jesu, ne kazem, polovina mi ni na tribinama ne bi bila, ali pogledajmo ostatak lige, ili samo ova dva kluba koji su usli sa nama, nisu bolji od nas, ali jesu...Trenutno se pitam da li je Rafa resenje? Isuvise je tvrdoglav da bi nesto promenio, iako ne razumem zasto? Menjaj odbranu, menjaj sve, promeni sistem, formaciju, probaj nesto, iz nedelje u nedelju ne ide, muka mi je da gledam, nekad ne zavrsim ni poluvreme,boli, zaista me boli da gledam ovako losu igru...Mislim da je rafa zaostao u starom fudbalu, ovaj danasnji se promenio, i ne samo Rafa, mnogi stariji menadzeri, zaostaju i ne pokazuju poboljsanja...Pogledajte mrtvi barnli, nemaju nikog, ni jednog kvalitetnog igraca, ali iz godine u godinu su sve bolji, zasto? Valensija sa istom ekipom od prosle godine se bori za prvo mesto a jedva su opstali...Treba nam nova fudbalska filozofija, i naravno novi vlasnik...Sto pre. Tuzno je, zaista nas klub ne zasluzuje ovako lose vodjenje, 50000 navijaca iz nedelje u nedelju ne zasluzuju da gledaju ovo. Mozda sam nerealan, ili sta god, ali tuzan sam.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 EmptyNed 26 Nov 2017 - 15:39

Rafa on 4-4-2 v 4-5-1:
"We were doing that before with one striker and still we were complaining about, ‘We need to play with two strikers’.
"Now we are playing with two strikers and losing games, we are saying, ‘Mmm...’."

Kakva mu je to izjava? "Igrali smo sa jednim napadačem i žalili smo se kako nam treba 2 napadača, i sad sam Vam dao 2 napadača i gubimo utakmice i sad ste stavili prst na čelo i rekli ste mmm" (!?).

Slažem se i sa svim što je Thug napisao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle - Watford  0:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:3   Newcastle - Watford  0:3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Watford 0:3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Watford 1:0
» Watford v Newcastle
» Newcastle - Watford
» Watford - Newcastle
» Watford - Newcastle 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: