Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Bournemouth 0:1

Ići dole 
+3
Savic
Djuka
NUFC96
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth 0:1   Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 EmptyUto 7 Nov 2017 - 19:23

Mitrovic mi deluje da moze da igra celu utakmicu samo u nasoj repki gde se seta kao na korzou i ceka neki otpadak. Ne vidim u kojoj ligi on ovakav moze standardan da bude.
Uostalom sef je sef, kad nesto krene lose on ce da najebe a ne Mitrovic. Ima nesto zasto ga ne stavlja, sta ne znam. Iskreno i dosta mi je toga da ti trenera zajebavaju kojekakve vucibatine. Treniraj sine pa kad budes spreman i zasluzis, igraces.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth 0:1   Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 EmptyUto 7 Nov 2017 - 23:38

Mitrovic je imao sansu kada smo se borili za opstanak,ispromasivao se,ispali smo,zatim nam on nije doneo u tolikoj meri koliko se ocekivalo povratak u Premijer. Opet je pogadjao svaku trecu odlicnu priliku.
Iako uigravan i efikasan tokom priprema,nije dobio priliku ove sezone,a sam je sebe izbacio na tri meca.
Za Srbiju igra konstantnije jer nema ko bolji,ali daleko od toga da se seta,velike zasluge ima i velike batine je dobio,a kada igra sa jos jednim napadacem,njegova je uloga produktivnija.Grize,podigne ekipu,ali nema meru.
Joselu je iz aviona dobio priliku pre njega.Doneo je bodove klubu.Sad se raspada i sve vise bode oci
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth 0:1   Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 EmptyUto 7 Nov 2017 - 23:43

Osim Ricija i Lascelesa i Mitrovica,svi ostali deluju kao da odradjuju posao,pricam iskljucivo o emocijama,
Profesionalizam je na visokom nivou,maltene grupa gradjana uklopljena u tim,za mnoge poslednji voz na velikoj sceni...e tu je najveca Rafina zasluga,sto ih je ubedio da su premijerligaski igraci...
Ukratko,svima nam se cini da je Mitar trenutno nabolje resenje  u formaciji 4-4-2,ali za neke duze price nije.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth 0:1   Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 EmptySre 8 Nov 2017 - 21:53

Iskren da budem nasu reprezentaciju nisam pratio najredovnje, to mi je princip jos od pre Kokeza i ostalih ali ono sto sam video Mitro se krece u radijusu od 20 m. U retkim prilikama i potrci ono bas, da kazes da ce mozda i da potekne znojcic. Potencijal ima ali vreme je i da pokaze da necemu vredi inace ce da ostane vjecnaja talenat, kao Danko Lazovic: Igrac u izgradnji celu karijeru.

To sedenje na kraju klupe, kao poslednji o kome se razmislja te cesto i odsustvo sa iste ipak nesto govori. Verovatno je da je Rafa tvrdoglavi mentoleros ali brajko nisi ti neka sila da mu teras kontru.

Elem sa moje strane dosta o doticnom, nije ovo njegova tema.

Sledi pauza zbog doigravanja pa onda junacki na Manchester U.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth 0:1   Newcastle - Bournemouth  0:1 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Bournemouth 0:1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Bournemouth - Newcastle
» Newcastle - Bournemouth
» AFC Bournemouth - Newcastle United 1 : 4
» NEWCASTLE UNITED - AFC Bournemouth 2:1
» Newcastle United - Bournemouth 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: