Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Crystal Palace (H) 1:0

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan25

Broj poruka : 1553
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace (H) 1:0   Uto 24 Okt 2017 - 23:10

Borbenosti ne manjka ali je strucna osposobljenost tanka reklo bi se. Rafa od govana pitu pravi mada mi iskreno nekada nije jasno forsiranje pojedinih igraca ali valjda on to bolje vidi od nas.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6394
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace (H) 1:0   Sre 25 Okt 2017 - 8:24

Srki, da li možeš da ispraviš da piše Crystal Palace a ne Cristal PAlace. Smile

Hvala.

Thug

Broj poruka : 2941
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace (H) 1:0   Čet 26 Okt 2017 - 8:43

Obratite paznju na te sto sam nabrojao. Ne govorim to zbog tehnike, znanja ili sta god. Smeta mi kada prolaze igraci pored njih a tacno vidis da nece da potrce, smeta mi kada Ayoze izgubi loptu i ne isprati svog igraca, smeta mi kada Hayden koji je zadnji vezni ne presece ni jedan napad u celoj utakmici, ili kada se Joselu sakriva od lopte.Pustio bih pre Mitra da trci, da kida, da dobija crvene nego ove za koje znas da nece potrcati kada treba...Bodovi protiv Liverpoola i palace-a su sreca. Pazite, ja ne kazem da je Rafa los trener, bas naprotiv Rafa je nesto najbolje sto nam se desilo od sir Bobby Robson-a, ja samo necu da gledam ove koji pate od bolokurice na terenu. Znaci niko ne moze da mi kaze da je Joselu bolji od Mitra ili Gayle-a. Ili da Perez zasluzuje da igra. Spanska veza ih drzi na terenu. Igraj fudba, nemoj biti, izvinite na izrazu, pickica. Sto se mene tice, ne moras da budes znalac, ne moras da budes tehnicar, ali kad obuces dres i izadjes na teren ne smes da se ponasas kao na treningu, Ne smes. Necemo mi skoro imati Entertainers-e, ali jednostavno ne bi smeli da igraju u fazonu brale lako cemo. Pre bih jednog Jonas-a koji ce trcati po celoj levoj strani tokom cele utakmice, iako je dribling misaona imenica za njega, nego celu ovu sadasnju ekipu izuzev (Ritchie i Lascelles). Sve sto ocekujem od njih je zelja da igraju, ako toga ima, ja sam zadovoljan. Toga kod vecine nasih igraca nema. Vidim limitiranost u pogledu znanja ili fudbalske inteligencije (to ni ne trazim kod njih), ali trcanje i borbenost moraju da imaju.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Crystal Palace (H) 1:0   

Nazad na vrh Ići dole

Crystal Palace (H) 1:0
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: