Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Southampton (A) 2:2

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 17:31

Niko ne otvara temu, zar smo vec zapali u apatiju Smile

Elem, vodimo 1:0 golom Haydena Wink


Poslednji izmenio Srki dana Ned 15 Okt 2017 - 21:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 17:58

Ono nase sujevjerje ko ce otvoriti temu, izgleda najbolje da ne otvaramo dok ne zavrsi jer nam sasvim dobro ide ...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 18:56

Prije utakmice bih potpisao bod bez razmišljanja...a sada ovako depresivan jer smo trebali uzeti sva tri...ali svaka čast igračima i treneru na ovome danas - ovakav pristup u svakoj utakmici i možemo nastaviti se nadati i sanjati....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 19:38

Šteta što smo dva puta ispuštali prednost, ali u prethodnim sezonama smo ovakve utakmice glat gubili. U Premier League svaki bod je dragocen a mi ih posle osam odigranih utakmica imamo jedanaest.

Vredi istaći da je sudija Kevin Friend oprostio druge žute kartone, odnosno crvene i Yedlinu i Haydenu, tako da ipak moramo biti zadovoljni osvojenim bodom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 20:13

Boga mi Rafa napravi nesto. Znam da je bod slaba uteha, ali realno smo, sto kaze Savic, ovo nekad gubili jos pre izlaska na teren. Naravno da mora da se napreduje, ne mozes dva puta da ispustas vodjstvo, ali opet mi je nekako milo da se protiv nas neko cupa. I da bude srecam zbog toga sto je na kraju ipak uzeo bod. Znaci nismo bas djokice.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 22:36

Dobar rezultat iako čak i Rafa kaze da mu je žao navijača. Ali što vi kažete, neka u svakoj utakmici budemo težak rival koji se trudi 90 minuta i ništa više ne mogu da tražim od njih. Najviše mrzim utakmice kad se igrači vuku po terenu i u 25-om minutu čekaju kraj utakmice (Sisoko™). Mitar je pre par dana imao odličan dan u reprezentaciji, bio je asistent Prijoviću za gol koji je odveo Srbiju na svetsko prventsvo posle xx godina. Od slave do realnosti za par dana. Opet ga nema ni na klupi, Rafa više uopšte ne računa na njega, ali to smo već i znali.

Southampton ima neku krizu rezultata a nije im loša ekipa. Jednom mora da ih krene ali ni danas im nije dan, za to se pobrinuo Newcastle. Samo tako i skupljamo bod po bod.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyNed 15 Okt 2017 - 22:48

Mitrovic je otpisan odavno i to, rekao bih sa razlogom. Nisam odusevljen njegovim igrama za reprezentaciju, cak mi je i jasno zasto ga je Benitez odjebao bas kad ga gledam u reprezentaciji. Trom, lenj, jedva pokretan, vrti se u 3 m... To mi govori da ne trenira i da tera neki inat a kod Beniteza moze da zaboravi. Zahvaljujuci kriminalnim vezama za repku moze da igra i takav.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyPon 16 Okt 2017 - 9:43

Slažem se da je 90% sam kriv što ne igra ali da ga nema ni na klupi? Joselu glavni napadač? Pa brate Rafa prodaj Mitra za 10-tak miliona(valjda se može toliko uzeti na ovom ludom tržištu), dodaj još malo i kupi pristojnog napadača jer ovo što nam sada igra je nenormalno loše, Gayle ni jedan a Joselu dva čini mi se dao na 8 utakmica.
Ovo što su juče odigrali bilo je prilično solidno,žao mi je što nismo dobili ali ne zaboravimo da ćemo u slučaju da Leicester večeras pobijedi WBA biti na samo tri boda od zone ispadanja a teške utakmice sa Mančesterima i ostalima iz vrha tek nam pristižu. Naredna protiv probuđenog Palasa nam je po mom mišljenu must win.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 EmptyPon 16 Okt 2017 - 9:58

Kada je postigao gol protiv West Hama, Mitrović je pogodak proslavio tako što je utišavao nekog.

Posle je izjavio da je utišavao one koji nemaju poverenja u njega.

Na toj tekmi je zavalio lakat Lanziniu i dobio tri meča suspenzije i posle se pita zašto ljudi pa i treneri nemaju poverenja u njega?!

Southampton (A) 2:2 Newcastle-United-v-Nottingham-Forest-Carabao-Cup-Second-Round-St-James-Park
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Southampton (A) 2:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton (A) 2:2   Southampton (A) 2:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Southampton (A) 2:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle - Southampton
» Southampton-Newcastle
» Newcastle -Southampton 3:0
» Southampton - Newcastle
» Newcastle vs Southampton

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: