Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Fulham 1:3

Ići dole 
+5
milan25
Srki
m.c.t.
RIOT
Savic
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Fulham 1:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 - Page 2 EmptyPon 13 Mar 2017 - 13:53

Pogledao sam ovaj skraćeni snimak sa oficijelne klupske stranice i mogu reći da su nas ljudi ubili polukontrama. Ne kontrama, nego polukontrama. Utakmica me tačno podsjetila na one iz prethodne dvije sezone koje smo gubili od raznih Burnely-a, Hull-ova, Sunderlanda i ko zna koga. Stvarno mi nije jasno kako smo uopšte prvi na tabeli sa odbranom kakvu imamo. A da se ne lažemo ni ostalo nije bog zna šta, složio bih se sa Srkijem da se treba riješiti nadmenog Shelveya, njegovo ponašanje na terenu je krajnje iritantno i očigledno je da kazne ne utiču na njegovo ponašanje koje će često proizvesti da dobija bespotrebno žute kartone ili da bude isključen.
   U narednoj utakmici pobjeda je apsolutni imperativ, nadam se da ćemo je i ostvariti jer me ove utakmice na domaćem terenu puno više plaše nego one na gostovanjima.
P.S. Vidim da je toon72 u međuvremenu ostavio poruku, mogu mu samo čestitati na optimizmu i nadati se da će pogoditi jer činjenica je da i naši direktni konkurenti za prva dva mjesta imaju do kraja popriličan broj teških utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 - Page 2 EmptyPon 13 Mar 2017 - 16:17

Takodje sam juce gledao raspored, sto kaze toon72 nema vise tako teskih utakmica. Da li je to dobro ili lose upitno je, ispalo je da jake protivnike razvalimo dok protiv slabijih kiksnemo. A svakako ocekujem da Brighton i Huddersfield popuse po koju do kraja. Posao nam je da se u prvoj sezoni vratimo nazad, Rafa za sada to radi, po povratku treba dovesti neke klasnije igrace i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Fulham 1:3
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Fulham v Newcastle United
» Fulham - Newcastle United
» Newcastle United-Fulham
» Fulham-Newcastle
» Fulham - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: