Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Fulham 1:3

Ići dole 
+5
milan25
Srki
m.c.t.
RIOT
Savic
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyČet 9 Mar 2017 - 9:29

Newcastle United - Fulham 1:3 C6pKWSEWkAEeYfP


Poslednji put izmenio Savic dana Sub 11 Mar 2017 - 15:15, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyČet 9 Mar 2017 - 14:25

Zajebana ekipa. Sećam se kako smo se svi osećali kad su nas dobili na startu Championshipa, a kad pomislim na Fulham, u glavi mi je samo ovaj potez Odoia koji je napravio potpunog majmuna od Dummetta na toj utakmici.

Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 16:24

Newcastle United 0 - 1 Fulham
15'
0 - 1
Tom Cairney

Jokanović nerešiva enigma za Rafu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 16:52

Ostaje da im se najebemo majke u drugom pv.
Cuh negde danas na radiju da ce Mitrovic od leta u West Ham. Elem, mogao bi danas da mune jedan ako dobije sansu.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 16:55

Slušam radio prenos, Fulham je mnogo bolji, imaju bolju kontrolu lopte, više opcija kad imaju loptu u posedu, opasniji su, i što kaže komentator "they are bullying us", tj nasilnički nas maltretiraju. S druge strane Newcastle igra predvidljivo, nekoliko igrača je odsečeno od lopte kompletno, i mi smo "second best team on the field".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 17:11

Kontranapad Fulhama... 0:2 ... Ryan Sessegnon
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 17:18

Kontranapad Fulhama... 0:3 ... Ryan Sessegnon
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 17:22

Izjebase nas na ociglednu foru.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 17:23

Taj mali ima svega 16 godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 17:29

Ušli su i Murphy i Gouffran ali ništa od Mitrovića. Izgleda su te priče tačne, neće on još dugo u klubu gde će Rafa gurati disciplinu a ne emotivnost. Biće to velika greška Newcastla. Gayle, Murphy i Gouffran nisu ni blizu PL tipa napadača.

Newcastle prvi put posle sto godina sa 2 napadača u igri (ili 3 jer ne znam u koju kategoriju spada Gouffran ovih dana).

EDIT:
Moja greška, na livescoru piše da je ušao Gomez a učinilo mi se da sam čuo Gouffran-a.

EDIT 2:
Ušao i Gouffran Smile

EDIT 3:
Murphy ... Comeback počinje 1:3 ...

EDIT 4:
Kraj comebacka... Penal nad mlađanim Sessegnon-om... Ream je šutirao i promašio.. bar malo manja bruka..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 18:47

Neka neko drugi otvori temu Birmingham.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 19:07

Nije do tebe Saviću. Ne znam za vas ali mene nešto i nije iznenadio ovaj rezultat. Valjda ćemo se nekako uspjeti plasirati u PL a onda totalni remont jer nas rasturaju djeca od 16 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 20:33

Izgrešio Rafa sa formacijom. Previše defanzivno na SJP-u. Mora nekad da pokuša i sa dva napadača. Ne možeš na SJP-u da prepustiš gostujućem timu da ima loptu 60% u svom posedu.

Možda je i do igrača. Zašto bolje igramo na gostovanjima? Pa, manji su gostujući stadioni. Ima tu nekoliko igrača u našem timu koji ne mogu da se nose sa pritiskom od 52.000 navijača na St James' Park-u. Mislite o tome.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 20:43

Samo da se docepamo prve lige.Mnogo mina ima Chmpnshp.Dupli poraz,Rafa je predvidljiv,cim zataji trio Jonjo-Ritchie-zadnji vezni,protivnik ima inicijativu...koliko sam razumeo,primili smo golove iz kontri.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 21:09

Ne znam da li sam ja lud ili, ali moje vidjenje je da 5 igraca koje rafa konstantno forsira (Karl Darlow, Jamaal Lascelles, Ciaran Clark, Paul Dummett i yedlin/anita) ne zasluzuju da igraju ni u ligi jedan, a kamoli kod nas. Ovaj Clark je Rafin miljenik, ali decko je limitiran. I onda zbog losih rezultata Mitrovic treba da ode? Ok razumem, nije dao gol kada je imao priliku, ali brate nije on kriv sto primamo. Gde je tu logika? Da nam odbrana zajedno sa golmanom nije suplja igrali bi makar 0:0, ovako taman se odvojimo na 5 bodova, dodje nam bristol i fulham i razjebu sve, ne znam, mnogo prosutih bodova. Sto je najgore, mislio sam da je rafa autoritet, da kada udju u svlacionicu na poluvremenu polupa par samara, ali jbg mosa, zajebah se... Nesto je trulo u drzavi danskoj a to nije Mitrovic. Slazem se sa Savicem, oko formacije, ali i pristupa igri, ne mozes da prepustas nekom fulamu posed na SJP kao da je barselona, jednostavno ne ide.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 21:19

Mene više brine što posle očajnih 45 minuta Benitez ništa ne promeni u poluvremenu i sa istim timom počne i drugo poluvreme.

Tu se on i Mourinho razlikuju. Mourinho zna da na poluvremenu promeni tri igrača koja su mu loše odigrala prvo poluvreme.


Evo golova. Izvinjvam se zbog lošeg snimka.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 21:34

Hvala Savicu na golovima...ne vidi se gde smo tacno gubili lopte kod njihovog drugog i treceg gola,odnosno penala...Slazemo se oko dve stvari,koje se ponavljaju:
-Formacija na uvek ista,samo se igraci menjaju.Mislim da smo individualno ispred ostatka lige,pa to pije vodu
-Rafa kasni sa izmenama i smara sa Kolbekom i Gufranom. Marfi ima vecu slobodu i kraci jezik od Mitrovica,kojeg menadzer lagano psihicki "siluje",da se ne lazemo...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 21:44

Ka bih kompletnu odbranu poslao sa kliincima da igra, niste za drugo. Pogledajte drugi gol, trebali su i caj da mu naruce...Ova taktika bez Gayle-a ne radi, kada njega nema mi smo u k...Ne znam zasto forsira samo i iskljucivo jednu taktiku, vidis da ne ide, menjaj brate, ovo smo trebali da prepisamo...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptySub 11 Mar 2017 - 22:48

Igrao je Gayle 74 minuta. Međutim, NUFC je igrao predvidivo u jednom smeru. Duge lopte na Gayle od strane Shelveya, a Gayle visok 1.77cm. Very Happy Provalili nas protivnici.

Jokan je to, jbga.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyNed 12 Mar 2017 - 2:43

Svaka cast Jokanu, navijam za njega. Jedina svetla tacka je da je Srbin pobedio njukasl, dok je drugi srbin sedeo na klupi i cackao nos, mislio na kebab i west ham. Ovo ostalo je za zaborav. Ispustili smo 5 bodova prednosti, i sada nam Brighton dise za vratom.


Hvala bogu da sam se probudio sat vremena nakon kraja utakmice, i sebi skratio nerviranje. Rafa Benitez neka zapise Ryan Sessegnon, jer je on sledeci Dembele. ( Onaj iz Celtica kojem je Chelsea nudio 30 miliona da predje).
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyNed 12 Mar 2017 - 13:50

Ne diše nam za vratom samo Brighton nego i Huddersfield jer ako pobijede zaostalu utakmicu onda eto ih na -3 boda od nas. Što se tiče Beniteza i ranije sam pisao da je ova taktika(ako se ovo više može i nazvati taktikom) pročitana te da je protivniku dovoljno da zaustavi Shelveya i Richija i eventualni prijem njihovih lopti i riješio je pola posla. A drugo pola je dati par golova ovim nesretnicima u odbrani. Ne znam, meni se naša igra ne sviđa ni kada pobjeđujemo ali onda kažem hajde, rezultat je bitan jer evidentno je da rezultata ima čim smo prvi na tabeli. Ali pošto se alarm pali i dovodi u pitanje direktan plasman u PL onda se mora i kritikovati kada Fulham na našem stadionu ima 62% posjed lopte i nadigra nas u potpunosti u svim segmentima igre.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyNed 12 Mar 2017 - 15:26

Ne znam cemu panika. Prisao na Brightnon na, nisam ni gledao pa nemam pojma koliko bodova i frka. Pa dp prw par kola su bili iznad nas pa smo ih presvukli. I njih i Huddersfield. Mozda je Jokan zajebao Rafu takticki, provalio da ce ovaj prepustiti posed pa hteo na kontre da keca, desava se. Elem, stara tema 'ko zaustavi Shelvyja dobio nas je'. Prvo, po meni, njega se treba resiti cim nas promovisu jer meni njegove lopte, koje ovde nekim cudom bivaju ovaplocene golovima, deluju prenaivne, njegov stav i ponasanje na terenu prepotentno. Ocigledno da drljamo papansku ligu i da seljacke fore prolaze. Ali takav kakav je resava sta ima da resi. Na koga igrati sem njega? Nema tu majstora, sve su limitirani igraci, koga da ubacis kao nosioca igre, kefalo koje razmrdava? Verujem da Benitez ima nekoga u glavi ali taj nece da dodje u CC a pitanje da li ce u Newcastle i kad se vratimo. Ne mislim nista lose, ne kritikujem nikoga samo mi se cini da smo sklonj panici i negativnim scenarijima. Ajmo malo glave gore, bice sve ok!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyPon 13 Mar 2017 - 12:29

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyPon 13 Mar 2017 - 12:55

Moj najveci problem su odbrana i gloman. Mucimo se i sa ovim polovnjacima, a kamoli da dodje neka pl ekipa. I takodje mi je problem sto se svi menjaju, menjao je vezu, menjao je napad, igrao i sa gouffran-om u napadu, ali mrtvi clark, Lascelles i najodvratniji Dummet su zablindirani. Zasto? To je moj problem. Ne bojim se ja da necemo uci u pl, samo ako ne moram da gubim zivce, ja ne bi, a verujem ni ostatak svraka. Voleo bih da Jokan zaigra pl, svaka cast, nadigrao je rafu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 EmptyPon 13 Mar 2017 - 13:45

Ne treba dizati paniku...dobro je ponekad popiti šamar da si ne umislimo "lako ćemo"...četvrti mjesec je ključan (ovo sam prepisao sa Savićevog bloga), puno je utakmica i jako zgusnut raspored a mi ipak imamo veću mogućnost rotacija od ostalih klubova...slažem se sa ostalima da neke stvari nisu baš jasne u Benitezovom pristupu, no on ima zadatak vratiti nas u PL i pogled na tablicu govori da on to dobro radi...ja sve mogu razumjeti i podržati osim tolikoga forsiranja Dummeta - to mi je totalna misterija, ali ni ranije nije bilo drugačije, i kod ostalih trenera prije Rafe svi su forsirali ovo drvo koje zna ponekad odigrati dobro obrambeno a u napadu je potpuno bezopasan a često i nepotreban jer samo smeta ostalima...baš sam pogledao s kim igramo do kraja i ako ćemo realno raspored nam nije pretežak...relano bismo morali bez prevelikih problema ostvariti jedno od prva dva mjesta...sheffield nam je najteže gostovanje ostalo bi morali pobjeđivati, a Leeds "najteže" domačinstvo...ja očekujem do kraja još puno pobjeda a vjerujem da će se i Huddersfield i Brigton do kraja još ponegdje poskliznuti....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Fulham 1:3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Fulham 1:3   Newcastle United - Fulham 1:3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Fulham 1:3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Fulham v Newcastle United
» Fulham - Newcastle United
» Newcastle United-Fulham
» Fulham-Newcastle
» Fulham - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: